>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Dyscypliny, które trzeba wyrzucić/włączyć do Olimpiady.

snap8 12

snap8

Użytkownik
Do wyrzucenia :

softball( ale to już wypadło i dobrze, baseball ( tym interesują sie co najwyżej w USA, Japoni i na Kubie), piłka nożna ( niestety medal olimpiski w PN nie ma praktycznie żadnego prestiżu, jeździectwo ( to jest chyba najnudniejsza z dyscyplin IO)

Do dodania :

sporty walki karate, kendo, i może jeszcze jakieś,
Kolarstwo zjazdowe,
 
drago 108

drago

Użytkownik
co do piłki nożnej. chciałbym kiedyś ujrzeć całą elitę piłkarską do tym turnieju. fajnie byłoby zobaczyć najlepsze gwiazdy /nie tylko do lat 23/ grające dla swoich reprezentacji w takim turnieju. padł wcześniej argument że pełno to trofeów mają do wygrywania. zapytam jakich? bo międzynarodowych wyliczyłem tylko 3 /MŚ, ME, PK/ i to jeszcze organizowane co 4 lata...
A ja dodam, że to też trochę wymuszenie klubów, które ze zgrzytem dają szanse swoim zawodnikom na występ...
Z drugiej strony mówimy, że football nie ma prestiżu na IO, a przecież wszyscy wiedzą, że Brazylia b. chce zdobyć wymarzony złoty medal.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
bardzo się cieszę ze nie będzie baseballa.
Co do dania jakiejś dyscypliny jestem przeciwny, moze jeszcze dorzucą bierki na czas albo extremalne domino ? bez przesady. Sporty motorowe byłyby bez sensu dla mnie jeśli chodzi o olimpiadę, po prostu by nie pasowały.
Piłka nożna... ten sport ma swoją historię już i jak jest niech sobie będzie i tak nie oglądam bo olimpijski turniej piłki nożnej to dla mnie nieciekawy propozycja. To samo do tenisa. Gdyby wyrzucili te dwie dyscypliny nic by się nie stało. Myślę podobnie że PN nie ma prestiżu na IO, i to samo według mnie tyczy się tenisa.
Ja bym z igrzysk wyrzucił jeździectwo(w każdej odmianie) bo w tej dyscyplinie większość zależy od konia a nie od człowieka
Tutaj bym się nie zgodził. Właśnie bardzo dużo zależy od jeźdźca. Nie chcę nic mówić ale chyba nigdy na koniu nie siedziałeś ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Co racja to racja snnoker to swietyny pomysł ponieważ beda napewno startowac najlepsi zawodnicy a o to wkoncu chodzi.A MŚ w snooka były w Angli ;)
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Co do snookera, to raczej nie sadze zeby ta dyscyplina pojawila sie na olimpiadzie w najblizszym czasie. Jednak jest to sport który uprawiany jest głownie przez obywateli malej liczby krajów. No chyba ze z okazji igrzysk w 2012 roku w Londynie dysydenci MKOl zrobia prezent gospodarzom bo w sumie glownie na wyspach brytyjskich ta dyscyplina jest popularna. Jednak chyba jest tak, ze wybierane sa sporty które sa popularne w duzej liczbie krajów.
Z rugby takze jest tak, ze to sport głownie kilku krajow europejskich oraz Nowej Zelandii i RPA. Dlatego tez tego sportu na igrzyskach jeszcze przez kilka lat nie bedzie.
Jesli chodzi o wyrzucanie niektorych dyscyplin, to nie sadze aby ktorekolwiek z nich wyrzucac, bo i po co ? A niech sobie skacza na koniach przez przeszkody, niech sobie strzelaja do rzutek. Po prostu w XXI wieku mamy mozliwosc wyboru tego co chce sie ogladac i nie koniecznie trzeba patrzec na Pana na koniu ;)
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
wiadomo, że gdyby na olimpiadzie w turnieju piłki nożnej mógł grać każdy tzn bez bariery wiekowej to mięlibyśmy drugie MŚ a tego chyba bysmy nie chcieli bo i wtedy mniejszy apetyt by był na MŚ ???? a jeżeli młodzi zawodnicy mogą grać to niech sobie grają..
a wyrzucił bym te skoki to wody bo gorszej dyscypliny to już nie ma!
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Wedlug mnie powinna byc Olimpiada &quot;A&quot; i &quot;B&quot;. &quot;A&quot; np. dla Chin, Usa, Rosji i innych poteg a &quot;B&quot; dla mniejszosci sportowych takich jak Polska.Wiem, ze to nie mozliwe, ale slabsze reprezentacje mialby wieksze szanse.Wkurza czlowieka jak cale podium jest Chinskie lub Amerykanskie...

Ja z IO wyrzucilbym skoki do wody oraz plywanie synchroniczne.Pokiszone sporty.Kajakarstwo tez mnie denerwuje.No ale coz ktos to lubi...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja napewno wyrzucil bym baseball :/ ten sport kojarzy mi sie tylko z jankesami i w zaden sposob z walka o medale olimpijskie ???? napewno bym dodal beachsoccera. bardzo fajny sport , ciekawy , mozan popatrzec na kapitalne bramki.
ponadto zmienil bym kryteria co do pilki noznej ...chodzi mi tu oczywiscie o wiek do 23 lat + kilku ponad yen wiek....powinni w reprezentacjach grac ci co sa w najlepszej formie i nie wazne czy maja 40 lat czy 20 wazne aby pomogli swojej druzynie w walce o medal
oczywicie tez bym dodal snooker ...sport dla wielu nudny sam tak kiedys twierdzilem dopoki nie obejrzalem ppierwszego meczu ( cos wspanaielgo ten snooker ) wg mnie mozna by dodac jeszcze darts tez fajna gra
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Zgadzam sie co do Snookera :spokodfhgfh: Też kiedyś marudziłem że jest nudny i nie wiadomo o co chodzi, ale wystarczyło kilka spotkań w wykonaniu Sulivana i teraz nie przepuszczam żadnego meczu Roniego ????
A dla igrzysk na pewno było by to jakieś urozmaicenie
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Ja bym usunął z IO badminton, a dodał konkurencję Strongman i Strongwoman oraz kulturystykę :-D Pozdrawiam ????
badminton dzisiaj oglądałem i nie był aż taki nudny ;)
a co do strongmenów i kulturystyki... wg mnie nietrafiony pomysł. to w ogóle sport? czy tylko objadanie się wiadrem pigułek i siedzenie na siłce:jezora: gdzie takie coś na olimpiadzie.
 
tyfran3 0

tyfran3

Użytkownik
Rzeczywiście strongman i kulturystyka to nie trafiony pomysł, czym tu się emocjonować jak kilku gości stoi na scenie i się pręży a poza tym zwycięstwo przyznają sędziowie. Snookera bardzo lubię ale Igrzyska kojarzą mi się bardziej z wysiłkiem fizycznym i duchem rywalizacji ponad granicami hehe , ja bym wrzucił Muay Thai(podobno wkrótce ma się pojawić) a wywalił strzeletctwo
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Rzeczywiście strongman i kulturystyka to nie trafiony pomysł, czym tu się emocjonować jak kilku gości stoi na scenie i się pręży a poza tym zwycięstwo przyznają sędziowie. Snookera bardzo lubię ale Igrzyska kojarzą mi się bardziej z wysiłkiem fizycznym i duchem rywalizacji ponad granicami hehe , ja bym wrzucił Muay Thai(podobno wkrótce ma się pojawić) a wywalił strzeletctwo
Napisałeś to tak jak by strongman miało coś wspólnego z &quot;prężeniem się na scenie&quot; a strongman z kulturystyką mają niewiele wspólnego.
Co do wprowadzenia zawodów Strong Man jak i innych dyscyplin to obawiam się że by było tak samo jak np. z piłką nożną czy tenisem - brak prestiżu i olewanie IO przez najlepszych.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Co do wprowadzenia zawodów Strong Man jak i innych dyscyplin to obawiam się że by było tak samo jak np. z piłką nożną czy tenisem - brak prestiżu i olewanie IO przez najlepszych.
Kompletnie się z Tobą nie zgadzam. Ponieważ popatrz na to z tej perspektywy. Co ma większość widownie zawody Strongmenów czy olimpiada. Ile osób ogląda zawody Strong Man typu MŚ czy jakiś tam Puchar Świata? pewnie niewiele, a głownie Ci co mają swoich reprezentantów na dobrym poziomie np. Polacy. Z Piłką nożną jest inaczej są takie zawody jak MŚ, ME czy LM, które przyciągają miliony ludzi przed TV i na pewno IO nie mają szans porównywać się z tym.
Dlatego też sądzę że zawodnicy Strong Man na pewno woleli by wystąpić na IO niż na jakichś tam MŚ.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
taaa tylko ilu tych strongmenów by było jeśli przeprowadzić kontrolę antydopingową...
a co do kulturystyki. napinanie mięśni przed sędziami oraz wcześniejsza kilkudniowa głodówka i odwodnienie się raczej nie ma nic wspólnego z duchem sportu.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Co wy chcecie od pływania synchronicznego i skoków do wody ? ???? Jak dla mnie bardzo fajne i interesujące dyscypliny. Nie znam się szczególnie ale jeśli leci w TV to oglądam.
Na pewno ciekawsze od występu (gdyby było) strongmanów czy kulturystów na olimpiadzie co dla mnie brzmi zabawnie ???? Kulturystyka i Pudzianowski i spólka dla mnie nie pasują do igrzysk ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
IMO Piłka Nożna powinna zostać ale w innym kształcie. Nie wiem po co jest limit odnośnie wieku. Powinni grać najlepsi, wtedy prestiż byłby b.wysoki. Może nie aż taki jak na WC lub Euro ale zdecydowanie wyższy niż teraz.
 
Do góry Bottom