>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dwie linie - TYLKO pierwsza połowa

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
UNDER/⬆OVER  DOUBLE 
Stawka stała: 4% budżetu 

-------------------------------------------------

Kupon nr 101

Jong PSV - Caambur
over 2,5 FT     @1,52

Lorient - Rodez
over 1,5 FT     @1,47

AKO: @2,23   28,60j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 63,80j
--------------------------------

Kupon nr 102

Wolfsburg - Hoffenheim
over 2,5 FT     @1,57

Braga - Maritimo
under 3,5 FT   @1,38

AKO: @2,17    27,40j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 59,50j
--------------------------------

Kupon nr 103

Jablonec - Sigma
under 3,5 FT    @1,32

Stabaek - Molde
over 2,5 FT      @1,60

AKO: @2,11    26,40j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 55,70j
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Moim zdaniem wynik bylby lepszy,  gdyby zastosować prosta operacje - sprawdź!

Nie zmieniaj stawki po każdym zakładzie, ale po wlasnie 100,200,300 zakładach

Majac budżet staly i zakladajac wartość oczekiwana mniej więcej co drugi trafiony kupon (i to nie ma znaczenia który, mnożenie jest przemienne) patrz co się dzieje

Zakladajac dla uproszczenie kurs każdego kuponu 2 i dajmy na to 10% budżetu na typ (ale może być dowolna liczba, 10 żeby był rowny rachunek w miare)

Grajac za 10 j stala stawka

W - wygrana 
P  - przegrana

WPWPWPWPWP 

Jestes w tym samym miejscu, co na początku, budżet przyrasta o 10 j w wypadku trafienia, a spada o 10 w wypadku pudła

Grajac ze zmiennym budżetem po każdym zakładzie trafiając 5 kuponow masz już  tylko 95 jednostek mimo tej samej skuteczności 

1 *1,1*0,9*1,1 itp.

Po 50 kuponach budżet jest mniejszy o 23% a po 100 - o prawie 40%

Podczas gdy grając stala stawka masz dalej 100%. 

W skrocie kazda przegrana zabiera z budżetu więcej niż wygrana (wygrana powoduje przyrost budżetu o 10 j, a przegrana spadek o 11)

Inaczej rzecz ujmując, żeby odrobić strate 10%, potrzeba wzrostu budżetu o 11%, a wiec większej skuteczności.

Polecam zmiane stawki po okraglej liczbie zakladow

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 23 września 2019 21:19 przez rondaniMoim zdaniem wynik bylby lepszy,  gdyby zastosować prosta operacje - sprawdź!

Nie zmieniaj stawki po każdym zakładzie, ale po wlasnie 100,200,300 zakładach

Majac budżet staly i zakladajac wartość oczekiwana mniej więcej co drugi trafiony kupon (i to nie ma znaczenia który, mnożenie jest przemienne) patrz co się dzieje

Zakladajac dla uproszczenie kurs każdego kuponu 2 i dajmy na to 10% budżetu na typ (ale może być dowolna liczba, 10 żeby był rowny rachunek w miare)

Grajac za 10 j stala stawka

W - wygrana 
P  - przegrana

WPWPWPWPWP 

Jestes w tym samym miejscu, co na początku, budżet przyrasta o 10 j w wypadku trafienia, a spada o 10 w wypadku pudła

Grajac ze zmiennym budżetem po każdym zakładzie trafiając 5 kuponow masz już  tylko 95 jednostek mimo tej samej skuteczności 

1 *1,1*0,9*1,1 itp.

Po 50 kuponach budżet jest mniejszy o 23% a po 100 - o prawie 40%

Podczas gdy grając stala stawka masz dalej 100%. 

W skrocie kazda przegrana zabiera z budżetu więcej niż wygrana (wygrana powoduje przyrost budżetu o 10 j, a przegrana spadek o 11)
Dziękuję za wpis i radę ???? ????
Oczywiście, doskonale rozumiem o czym piszesz.
Ale zauważ, że przyjąłeś bardzo optymistyczny wariant zakładając 50-cio procentową skuteczność.

Jeśli po tysięcznym zakładzie miałabym w swojej historii taki sukces to można by myśleć o graniu stałą, płaską stawką. Ale nie ma nic za darno, drogi rondani. Chcąc jak najdłużej utrzymać budżet postanowiłam stawkować procentowo. Jak łatwo policzyć mam w tym układzie możliwość dłuższej gry w przypadku niepowodzeń.
Ale obiecuję, iż zmienię stawkowanie według Twojej propozycji jeśli poczuję się na siłach. A to może nastąpić dopiero po zagraniu większej ilości kuponów. Setka to wciąż za mało na konkretne wnioski ????
Dzisiaj trzy kupony i trzy w plecki, nie mam żadnej gwarancji, że jutro będzie lepiej. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
UNDER/⬆OVER  DOUBLE Stawka stała: 4% budżetu 
-------------------------------------------------

Kupon nr 101

Jong PSV - Caambur
over 2,5 FT     @1,52
0-1   

Lorient - Rodez
over 1,5 FT     @1,47
2-1   

AKO: @2,23   28,60j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 63,80j  
--------------------------------

Kupon nr 102

Wolfsburg - Hoffenheim
over 2,5 FT     @1,57
1-1   

Braga - Maritimo
under 3,5 FT   @1,38
2-2   

AKO: @2,17    27,40j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 59,50j  
--------------------------------

Kupon nr 103

Jablonec - Sigma
under 3,5 FT    @1,32
2-2   

Stabaek - Molde
over 2,5 FT      @1,60
1-2    

AKO: @2,11    26,40j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 55,70j  
Zagrane kupony: 103
Wygrane: 49
Przegrane: 54
W portfelu: 633,70j
Budżet początkowy: 500j
Na czysto: +133,70j

Dzisiaj tragedia. Under w Holandii, Niemczech czy over w Czechach i Portugalii. Wytypowałam wszystkie kupony na opak. 
To tylko pokazuje loterię, o której pojęcia nie ma również bukmacher.

Na over 3,5 Bragi było dobrze powyżej @3 natomiast under 2,5 Wolfsburga powyżej @2.
To oznacza, że Betfan czy pozostali bukmacherzy sugerowali się tymi samymi statystykami co ja.
Wystawili niskie kursy na bardziej prawdopodobny wynik nie mając pojęcia o końcowym rezultacie.
Uznałam podobnie.
Tymczasem (jak to bardzo często bywa) pomyłka nastąpiła z obu stron. Oczywiście bukmacher nie stracił, ja owszem. 
To pokazuje, że statystyki mają się nijak w tej kwestii. Coraz częściej zauważam, że bardzo często ligi overowe nie przekraczają linii 2,5 i na odwrót.
Stąd nasuwa się pytanie czy nie lepiej brać większy kurs?
Jutro Dijon podejmuje Marsylię. Na under 3,5 kurs wynosi @1,30 natomiast over 2,5 @1,97.
Różnica kolosalna a kto powiedział, że nie padną trzy gole i oba kursy nie będą miały racji bytu?
To tylko spekulacje ale czasami mam wrażenie, że lepiej zagrać wyższy kurs a ryzyko w tym przypadku żadne skoro to loteria.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
UNDER/⬆OVER  DOUBLE 
Stawka stała: 4% budżetu 

-------------------------------------------------

Kupon nr 104

Dijon - Marsylia
over 2,5 FT    @1,97

Monaco - Nice 
over 1,5 FT    @1,28

AKO: @2,52   25,30j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 63,80j
------------------------------------

Kupon nr 105

Brescia - Juventus
over 2,5 FT     @1,80

Chrobry - Lech
under 3,5 FT   @1,40

AKO: @2,52   24,30j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 61,20j
--------------------------------

Kupon nr 106

Barcelona - Villarreal
under 4,5 FT    @1,42

Djurgardens - Falkenbergs
over 2,5 FT      @1,48

AKO: @2,10   23,30j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 48,90j
--------------------------------

Kupon nr 107

Verona - Udinese
under 2,5 FT    @1,71

Chiasso - Winterthur
under 3,5         @1,52

AKO: @2,60    21,50j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 55,90j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Taka ciekawostka jeśli chodzi o dotychczasowe 100 kuponów u/o. 
Notuję w zasadzie ku własnym potrzebom ale może ktoś - gdzieś, kiedyś - skorzysta. 

Zagrane: 
42 x over 1,5      - (32:10) 76% skuteczności
27 x under 2,5   - (16:11) 59%
72 x over 2,5      - (49:23) 68%
50 x under 3,5    - (36:14) 72%
2 x over 3,5         -     (2-0) 100%
8 x under 4,5      -      (4:4) 50%
1x under 5,5       -      (1:0) 100%

Oczywiście ilość poszczególnych u/o nie rozkłada się równomiernie, co zaburza obraz, ale pierwszy wniosek jaki się nasuwa jest taki, iż najwięcej trafień po stronie over 1,5 (76%).

Co ciekawe wszystkie 32 wygrane over 1,5 mają średni kurs @1,39 natomiast pozostałe 10 przegranych również mają średni kurs @1,39.
Co to może oznaczać?
Jedynie chyba to, że jak wcześniej wspominałam jest to typowa loteria.
Zastanawiam się czy nie zastosować metody grania samych overów 1,5 o najwyższych znalezionych kursach? Równie wysoki procent skuteczności ma linia under 3,5.
Pomyślę. 

 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
czesc, a zamierzasz grac single undrer/over 1,5 i 3,5 czy zaklady akumulowane? wiem, ze tam nie ma podatku przy zakladach akumulowanych, ale co zrobisz jak promocja sie skonczy? masz jakis plan b? tak pytam, bo lubie pytac ;p a ty chyba lubisz odpowiadac ;p dziekuje za odpowiedz 

edit; i co bys zrobila gdybys na jedne ligi miala limit 20 euro wygranej a na inne 500euro wygranej. jakbys dobierala wtedy stawki? bo ja jestem w takiej sytuacji.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Pojedyncze zdarzenia nie wchodzą w grę, właśnie ze względu na podatek. 
Nie mam "planu B", niestety. Też się zastanawiam czy będę się dalej bawić gdy skończy się promocja. A może się nie skończy? Kto to wie co wymyślą.
 
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 24 września 2019 19:29 przez przestrzalninjamasz jakis plan b? tak pytam, bo lubie pytac ;p a ty chyba lubisz odpowiadac ;p dziekuje za odpowiedz 
 
Kamilcia ma zawsze głowę pełną pomysłów.  Na tyle na ile ja znam to napewno wpadnie jej do głowy nowy pomysł na tą zabawe
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
okej, to 76 procent skutecznosci singli w triplu jakie prawdopodobinstwo wejscia tripla tworzy. 1/4 twoich typow jest nieprawidlowa a wybierac musisz 3 do kuponu. moim zdaniem nie ma to zadnego przelozenia, bo tak jak pisalas to loteria bedzie ???? i granie plaska stawka oznacza, ze prawdopodobienstwo w kazdym triplu jest takie samo tzn. tak zakladam jak ktos gra caly czas za taka sama stawke, to szanse wycenia tak samo w kazdym triplu. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 24 września 2019 21:10 przez przestrzalninjaokej, to 76 procent skutecznosci singli w triplu jakie prawdopodobinstwo wejscia tripla tworzy. 1/4 twoich typow jest nieprawidlowa a wybierac musisz 3 do kuponu. 
Kochany, żeby prowadzić jakąkolwiek wiążącą rozmowę na potrzeby innych użytkowników to jeden z rozmówców musi najpierw wiedzieć o czym rozmawia.
To jest główna zasada.

Ale jeśli piszesz w moim temacie o jakichś kuponach składających się z trzech zdarzeń to przykro mi ale nie jestem w stanie z Tobą prowadzić owocnej konwersacji.

To tak jakbym w Twoim wątku spytała jaki jest sens grania przez Ciebie tasiemców składających się z dziesięciu zdarzeń na kuponie. 
Zawsze powtarzam, zabawa w bukmacherkę tylko dla osób trzeźwych ????
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 24 września 2019 21:09 przez jozzy22

Kamilcia ma zawsze głowę pełną pomysłów.  Na tyle na ile ja znam to napewno wpadnie jej do głowy nowy pomysł na tą zabawe
Oj tak! Znasz mnie bo faktycznie moja pusta główka jest pełna pomysłów, przerabialiśmy to nie raz i nie dwa. Lubię kombinować jak przysłowiowy koń pod górkę.  ????
Ale sądzę, że akurat ta zabawa w granie dubli na kuponie ma szansę przeżyć dłużej. Nie sądzisz, jozzy? Nie wygląda to najgorzej póki co? Nie uważasz? W końcu Twoja opinia jest dla mnie ważna jako nauczyciela ????
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
no to duble, tak w ogole to zachowuje sie jak pijany, poniewaz cierpie na pewna chorobe i tyle nie bede o tym gadal, bo sobie z tym radze. pozdrawiam trzezwych i normalnych heh alkoholu nie pije a marihuna przestala byc lekarstwem w moim przypadku. zastanawiasz sie dlaczego nie podwoilas swojego budzetu. kolega od progresywngo wzrostu stawki ma racje. zrob wykres po stu kuponach ktore juz zagralas dzielac okres na dziesiec rownych czesci. z kazdej czesci wyciagnij yield. widac duzo na tym wykresie.

podobno lubisz matematyke, to przy plaskiej stawce prawdopodobienstwo wg ciebie za kazdym razem jest takie samo, badz zblizone czy nie? to proste pytanie.

jesli wg ciebie jest rozne to powinnas zmieniac stawki czy nie? ja bym zmienial pozdrawiam. 
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 24 września 2019 21:55 przez kamilcia21

Oj tak! Znasz mnie bo faktycznie moja pusta główka jest pełna pomysłów, przerabialiśmy to nie raz i nie dwa. Lubię kombinować jak przysłowiowy koń pod górkę.  ????
Ale sądzę, że akurat ta zabawa w granie dubli na kuponie ma szansę przeżyć dłużej. Nie sądzisz, jozzy? Nie wygląda to najgorzej póki co? Nie uważasz? W końcu Twoja opinia jest dla mnie ważna jako nauczyciela ????
Uczeń już dawno przerósł ......
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 24 września 2019 23:00 przez przestrzalninjazrob wykres po stu kuponach ktore juz zagralas dzielac okres na dziesiec rownych czesci. z kazdej czesci wyciagnij yield. widac duzo na tym wykresie.

podobno lubisz matematyke, to przy plaskiej stawce prawdopodobienstwo wg ciebie za kazdym razem jest takie samo, badz zblizone czy nie? to proste pytanie.
Oczywiście, że na takim wykresie wiele widać. Najprościej ujmując są wzloty i upadki. Aby yield się ustabilizował potrzeba więcej i więcej. 
Ale wiesz, kiedyś mój ojciec tak mówił "mnie yield nie interesuje, liczy się stan konta. Nie yield, a ilość pieniędzy na koncie jest jedynym prawdziwym wyznacznikiem czy ktoś dobrze zawiera zakłady." Myślę, że jedno z drugim ma wiele wspólnego ale muszę przyznać, że sporo potrafił wygrać na giełdzie. Twierdzę więc, że chociaż nie liczył swojego yieldu gdyż uznawał to za stratę czasu to znał się na fachu.
A z alkoholem przecież żartowałam. Ja już tak mam, że uwielbiam się wygłupiać i nikt nigdy nie wie czy ja na serio coś mówię czy się po prostu zgrywam. ???? Kończymy dyskusję bo wątek się zaśmieci, a przecież nie o to chodzi.
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
UNDER/⬆OVER  DOUBLE Stawka stała: 4% budżetu 
-------------------------------------------------

Kupon nr 104

Dijon - Marsylia
over 2,5 FT    @1,97
0-0   

Monaco - Nice 
over 1,5 FT    @1,28
3-1   

AKO: @2,52   25,30j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 63,80j  
------------------------------------

Kupon nr 105

Brescia - Juventus
over 2,5 FT     @1,80
1-2   

Chrobry - Lech
under 3,5 FT   @1,40
0-2   

AKO: @2,52   24,30j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 61,20j  
--------------------------------

Kupon nr 106

Barcelona - Villarreal
under 4,5 FT    @1,42
2-1   

Djurgardens - Falkenbergs
over 2,5 FT      @1,48
1-0   

AKO: @2,10   23,30j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 48,90j  
--------------------------------

Kupon nr 107

Verona - Udinese
under 2,5 FT    @1,71
0-0   

Chiasso - Winterthur
under 3,5         @1,52
0-2   

AKO: @2,60    21,50j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 55,90j  
Zagrane kupony: 107
Wygrane: 51
Przegrane: 56
W portfelu: 656,40j
Budżet początkowy: 500j
Na czysto: +156,40j

Dzisiaj dwa na dwa i niewielki plus w ogólnym rozrachunku. Najbardziej zaminusował Djurgardens wygrywając tylko 1-0 a wystarczy spojrzeć na staty meczu. No, ale ryzyko zawodowe ???? Najważniejsze, ze zrobiłam kroczek do przodu a nie wstecz. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
UNDER/⬆OVER  DOUBLE 
Stawka stała: 4% budżetu 
-------------------------------------------------

Kupon nr 108

Guarani - Criciuma
under 2,5 FT   @1,35

Botafogo - Operario
over 1,5 FT     @1,54

AKO: @2,08    26,20j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 54,50j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ech, głupia ja!
Tak jest jak się robi kilka rzeczy naraz.
Gadałam przez telefon z kumpelą i wysyłałam kupon, teraz patrzę i zamiast powyższy mecz zagrać za 4% budżetu czyli 26,20j to wysłałam nie wiedzieć czemu za 50j ????
No trudno, raz można zagrać za 8%.

Żeby nie było, że coś wymyślam ????
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
UNDER/⬆OVER  DOUBLE Stawka stała: 4% budżetu 
-------------------------------------------------

Kupon nr 108

Guarani - Criciuma
under 2,5 FT   @1,35
1-0   

Botafogo - Operario
over 1,5 FT     @1,54
1-1   

AKO: @2,08    50j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 104j    
Zagrane kupony: 108
Wygrane: 52
Przegrane: 56
W portfelu: 710,40j
Budżet początkowy: 500j
Na czysto: +210,40j

Przez moją nieuwagę zarobiłam podwójnie ☺
Inna sprawa, że drugi gol w meczu Operario strzelili w... 96 minucie meczu ????
Jak to się mówi? Głupi ma zawsze szczęście? 
????
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Twój tata ma rację. Yield to mit i niewola tzn. ograniczenia ja mam takie zdanie na ten temat. Kiedyś miałem ponad 30 procentowy yield po stu kuponach wliczając zwroty za remisy w handicapach. Teraz nie wiem jaki mam yield, ale zyski mi rosna progresywnie. Nie gram progresji i nie trzymam sie zasad, których musi trzymać się bukmacher.  Bo to on właśnie liczy żeby mieć yield na stałym poziomie. Nie bój ja w Ciebie wierzę jak bardziej uwierzysz w swoje możliwości to będzie lepiej ;) powodzenia już nie piszę miłego dnia życzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom