>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

dwa systemy gry na miesięczny zysk

K 0

karamba131

Użytkownik
witam wymyśliłem sobie dwa systemy gry na ako 3 i ako 30 i stawke za 100zl codziennie

I. SYSTEM

stawiiam codzienniie kupon z ako 3 za 100zl. jezeli siądzie mi 10kuponow na 30 jestem na czysto siądzie 11 jestem już 300zl do przodu jezeli siadzie 15 jestem 1500zl do przodu. Co myslicie o tym systemie gry czy jest opłacalny??

II. SYSTEM

stawiam codziennie kupon za 100zl z ako 30 jezeli siadzie mi 1 kupon na miesiac czyli na 30 dni to jestem na zero. Gdy siądął mi 2 kupony na 30 jestem 3.000tys zl do przodu co wy na to??

Prosze o komentarze....
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
za dużo kuponów, a w drugim za duże ako

graj sobie tak dwa razy na tydzień ako 4-5 za 100 zł, jesli będziesz trafiał co 3 kupon będziesz na plus
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Wyrzucanie pieniędzy w błoto. Testuj zobaczymy efekty, ale ja temu sukcesu nie wróżę.
Pod koniec miesiąca będziesz miał 6000 zł w plecy , a to na pewno zniechęci cię do takiego grania.
 
champion 896

champion

Użytkownik
Przy takiej kwocie na zakłady osobiście proponuję Ci podzielić te 3 koła na 3 części
i zacząć od postawienia tysiączka na kurs 1.1-1.3 oczywiście wnikliwie przeanalizowany.
Przy odrobinie szczęścia możesz zdobyć drugiego tysiączka w około tydzień
( 4-5 meczy).W przypadku przegranej miałbyś jeszcze zapas 2 tysiączków na odrobienie
strat.Aż tak długich czarnych serii bym nie przewidywał przy takim wkładzie.
a zresztą patrz w temat niejakiego tomex11 który wszystko ładniutko opisał.
Pozdrawiam
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
ty liczysz że będziesz caly czas do przodu a pomyśl sobie ile będziesz na minusie jak nie trafisz kilka razy zadnego kuponu
 
champion 896

champion

Użytkownik
NO to jest właśnie minus.Tylko że masz jedną wielką broń w postaci czasu, nie musisz
grać 8 typów dziennie tylko np 2(wtedy masz ogromny wybór zdarzeń) w tygodniu dołączając do tego skrupulatną analizę
minimalizujesz wystąpienie możliwości czarnej serii.A dzieląc swój kapitał na kilka części
masz szanse na odrobienie strat bo grając cały czas va bank dochodzi stres który
paraliżuje poczynania typera.
Hawok wypróbuj tę metodę na zwykłej kartce papieru oczywiście wybierając przeanalizowane mecze, zobaczysz że podwojenie kapitału wcale nie jest takie trudne.
Niespodzianki niestety w tym biznesie zawsze się będą zdarzać
 
M 0

marbie

Użytkownik
witam wymyśliłem sobie dwa systemy gry na ako 3 i ako 30 i stawke za 100zl codziennie

I. SYSTEM

stawiiam codzienniie kupon z ako 3 za 100zl. jezeli siądzie mi 10kuponow na 30 jestem na czysto siądzie 11 jestem już 300zl do przodu jezeli siadzie 15 jestem 1500zl do przodu. Co myslicie o tym systemie gry czy jest opłacalny??

II. SYSTEM

stawiam codziennie kupon za 100zl z ako 30 jezeli siadzie mi 1 kupon na miesiac czyli na 30 dni to jestem na zero. Gdy siądął mi 2 kupony na 30 jestem 3.000tys zl do przodu co wy na to??

Prosze o komentarze....
Ty się chyba z choinki urwałeś. Jak możesz pytac o takie bzdury? Chyba, że dopiero zaczynasz w to grac i myślisz, że to wszystko takie proste. Zastanów się zanim coś napiszesz.
 
Do góry Bottom