>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dwa konta - pytanie

S 2

szepcio

Użytkownik
Witam. Załorzyłem sobie pare dni temu konto w BaH. Dzisiaj wpłynęły mi na konto pieniądze i zrealizowałem bonus. Bo około 1h przyszła mi na e-maila wiadomość o promocji w kasynie. Ale to nie jest ważne, ważne jest to, że przyszedł też drugi e-mail na nazwisko i imię mojej mamy a na mojego maila.
Zapomniałem sobie całkowicie, że kiedyś założyłem tam konto na mame i na mojego maila. Czy mogę teraz jakoś to stare konto usunąć i czy moge mieć z tego powodu jakieś nieprzyjemności?:-(
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli nie korzystałeś z konta mamy, wykorzystując tym samym bonusu to nie powinno być problemów. Każdy członek rodziny może mieć konto w firmie.
Problem są z bonusami. Jest zapis w regulaminie:
Tylko jeden Bonus przypada na jedno konto gracza należące do jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego bądź jednego wspólnego komputera. W przypadku podejrzenia nadużyć będących skutkiem rejestracji wielu kont (konta fikcyjne, społeczności gier) bądź balance betting, bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do wycofania kwoty bonusu i wszelkich wygranych z niego wynikających.
Jeśli juz wykorzystałeś bonus na koncie mamy to zostanie Ci kwota bonusu odebrana.
 
S 2

szepcio

Użytkownik
Niewykorzystałem, ale czy mogę usunąć to stare konto i czy na jednym adresie domowym mogą istnieć 2 konta?
Mógł by ktoś odpowiedzieć to ważne.
 
S 2

szepcio

Użytkownik
Acha i mam jeszcze takie pytanie bo założyłem konto w którym dostałem na start 5 zł. Później przelałem te pieniądze i wpisałem w kodzie bonusowym FIRST i mi przyznali połowe wpłaty. Nie jestem pewien czy mi tego nie odbiorą i czy nie bedzie rzadnych komplikacji....?:;/:
 
Do góry Bottom