>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dwa Freerolle (125$ i 100$) w BigBet Poker

Status
Zamknięty.
chris7 7

chris7

Forum VIP


Dwa freerolle 100$ w roomie należącym do sieci merge. Wszyscy co chcą grać w pierwszym turnieju muszą wpisać w tym temacie swój username ( to czym się logujemy) oraz nickname z BigBet Poker . Lista graczy zostanie wysłana 28.08 o 20:00. Do tego czasu jest czas na zapisy, jeżeli będzie mniej niż 10 osób to turniej zostanie odwołany. Wpisujemy się w następujący sposób, kopiując listę:
1. Username/Nickname
* Koniec zapisów do pierwszego turnieju. Nadal można zagrać w turnieju. Rejestrując się z linków BigBet Poker dostajemy tickety automatycznie.

Miejsce:
BigBet Poker
Data: 29.08.2010*
Godzina: 20:00*
Nazwa turnieju: 1#FBukmacherskie Rescheduled*
Pula: 125$*
Minimum graczy: 10
Zakładka: Private-Scheduled
Hasło: aktualnie tickety mogą dostać tylko osoby rejestrujące się z linków
BigBet Poker

*turniej przełożony


Miejsce:
BigBet Poker
Data: 07.09.2010
Godzina: 21:00
Nazwa turnieju: 3#FBukmacherskie
Pula: 100$
Minimum graczy: 10
Zakładka: Private-Scheduled
Hasło: turniej bez hasła wystarczy zarejestrować się z linku
BigBet Poker

Ewentualne pytania i uwagi dotyczące turniejów w tym temacie: http://forum.bukmacherskie.com/f...jow-41350.html

Organizatorem turnieju jest BigBet Poker
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
fajne turnieje organizujecie..gorzej tylko ze wylacznie dla osob z banera,przez to miedzy innymi takie zainteresowanie
Próbowałem zorganizować turniej dla wszystkich, niestety nie da się.
Zarejestrowałem się z podanego linku i nie mam biletu do tego turnieju ? Co zrobić aby go otrzymać ?
Powinno działać z automatu , jeżeli nie to może coś źle ustawili . Najgorzej , że dopiero dzisiaj przed turniej ktoś próbuje się zapisywać. Nie będzie nawet żadnej możliwości teraz tego wyjaśnić .
Jakie min w turku??
Podane w opisie , 10.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
fajne turnieje organizujecie..gorzej tylko ze wylacznie dla osob z banera,przez to miedzy innymi takie zainteresowanie
To nie my dajemy takie ograniczenia .Sporo pokerow nie chce juz robic turniejow na haslo
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Tutaj akurat można pisać, bo nie ma zapisów i trzeba wyjaśnić czy turniej dobrze ustawili. Nie ma chyba sensu takich turniejów organizować, bo tylko problemy z nimi.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
big bet swoimi sciezkami chadza;p wiem z doswiadczenia, jesli np jest ustalone z nimi ze freezout to robia rebuy, a jesli restrykcja na baner to robia ti9ckety i zapewne tu tez taka forma wystapila;]
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Tutaj jest właśnie na tickety, bo jak ktoś nie jest z banera to pisze , że nie ma kuponu. Tylko te tickety powinny być automatycznie po rejestracji.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie wiem czy dzisiaj się odbędzie. Dowiedziałem się tylko , że wprowadzili błędne ustawienia. Ticekty mają być dopisane później, ale na 100% nic nie mogę napisać. Najlepszym rozwiązaniem będzie przełożenie na inny termin. Sprawdzajcie co jakiś czas czy nie macie już dopisanych ticketów, jeżeli ktoś się zarejestruje tzn. że błąd został naprawiony i reszta może się rejestrować z pewnością , że wszystko działa prawidłowo.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Pierwszy turniej, który się nie odbył został przełożony na 29.08. Turniej jest już w lobby. W ramach rekompensaty za problemy pula została zwiększona o 25$.
Miejsce: BigBet Poker
Data: 29.08.2010
Godzina: 20:00
Nazwa turnieju: 1#FBukmacherskie Rescheduled
Pula: 125$
Minimum graczy: 10
Zakładka: Private-Scheduled
Hasło: turniej na listę graczy

Dzień później turniej z pulą dodaną 150$. Warto zostawić ewentualne wygrane. Turniej dla wszystkich na hasło, więc nie powinno być problemu z minimum.
Turniej Added (150$) w BigBet/ZAPISY/30.08
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Dowiedziałem się, że dalej nie można się zapisać, więc turniej będzie jeszcze w inny sposób. Wszyscy co chcą grać muszą wpisać w tym temacie swój username ( to czym się logujemy) oraz nickname z BigBet Poker . Lista graczy zostanie wysłana 28.08 o 20:00. Do tego czasu jest czas na zapisy, jeżeli będzie mniej niż 10 osób to turniej zostanie odwołany. Wpisujemy się w następujący sposób, kopiując listę:
1. Username/Nickname
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Tickety zostaną dopisaną zgodnie z listą graczy, którą wyślę, a więc wychodzi na to , że każdy będzie mógł zagrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom