>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dumping w EverestPoker

lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
jak w temacie, jeszcze nie mogę wyjść ze zdumienia i perfidii wyżej przedstawionej firmy....
zostałem oskarżony o dumping, nie mam pojęcia o co chodzi... po przeglądnięciu mojej historii wyszli z takiego założenia... ciekawe nigdy w życiu nie dopuściłem się dumpingu, a co więcej prosząc o dowody koleś mnie spławia... i oczywiście pieniądze z konta ktoś zabrał dla siebie..;]
fragment rozmowy na livechat.
Scott : Hi Kamil, we do not offer livechat in Polish. I can help you in English if you are able
Kamil : ok so
Kamil : whats happend with my account
Scott : Your account is banned from our site for confirmed chip dumping and/or collusion. You are no longer welcome to play on our site
Kamil : how dumping?
Kamil : whats are you telling to me
Scott : I cannot discuss the details of our investigation. Collusion is two or more players acting with a common strategy to another player’s disadvantage. It seems there was also a chip dump (meaning you had transferred money at the table by intentionally winning or losing) as well, both of which are against our terms of agreement
Scott : The result of this is that you will no longer be able to play on our site
Scott : Your account has been permanently banned
Kamil : with who i dump ?
Scott : I will not discuss the details of the investigation with you
Kamil : u are serious ?
Scott : Yes
Kamil : i&#39;m scared what you write to me
Kamil : i never dump with someone!!!!!!
Kamil : check my history hand
Scott : You will not be playing in that tournament, or any other on our site
Kamil : PLEASE GIVE ME ARGUMENT !!!
Kamil : I HAVE GOT MONEY IN yours SITE !!
Kamil : AND YOU ARE FUNNY
Scott : Again, the decision has been made by our security team after a full review of your account history. The decision was not made lightly, but it is final and you will not be welcome to play on our site again
Kamil : hahahahahahahahahahahahaha
Scott : If we find another account on our site which is linked to yourself, it will be closed with any deposits forfeited as well
Kamil : so sick
Kamil : if you looked for my hisotry so you saw to i dont DUMPING!!
Scott : I will not argue this with you Kamil. Our decision is final and will not be changed. I will not continue to discuss this in circles

żadnych dowodów, a konto zablokowane i pieniądze zaprzepaszczone... co radzicie? nie mam pojęcia, dyskutowałem na livechacie, ale koleś nie ma zupełnego pojęcia o sprawie...a uważałem ten room za jeden z lepszych....????
 
L 105

legolas

Użytkownik
Dramat jednym słowem , ja też przez nich tez zostalem o to oskarzony , nie podali zadnych dowodow i kase ukradli, amatorka.
Nic raczej nie zrobisz , konta nie odblokuja i kasy nie odzyskasz.....
Jedyne co mozna zrobic to przestrzegac ludzi przed gra w tym roomie!! Dziadostwo..
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Hmmm widac ze sie zaparli, jesli rzeczywiscie nie robiles tego procederu i nie jest to jakas marginalna kasa to radze do nich zadzwonic, przez telefon moze gadac jakas bardziej rozgarnieta osoba, nie wiem czy maja Polski support na telefonie ale nawet jesli nie to mozesz sproobowac.
Powodzenia
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
napisałem maila... jeśli nie otrzymam żadnych dowodów to oczywiście, że sprawa się tak nie zakończy... śmieszne taka firma i takie żałosne gierki...
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
Miałem kiedys problem z wypłatą i blokadą konta na Everest.
Rozmowa na LC nic nie dała,więc napisałem maila.
Odpisała pani Ania (po polsku) ,doradziła co i jak zrobic,by konto odblokowali...
Mam nadzieje,ze i Tobie odpisze p.Ania i rozwiaze Twoj problem
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
mi tez kiedys zablokowali konto z tego wzgledu ze jak bylem na swieta w angli i ralem sobie w pokerka czasem to sie doczepili ze gram z innego ip nz polskie

tez pisalem meile do nich w tej sprawie po polsku wtedy lc nibylo jeszcze

po wyslalniu dziesiatek dokumntow i ok miesiacu korspondowania moje konto zostalo odblokwane i teraz mam w pelni spokoj.


ogolnie room faktycznie dobry ale w kwestiach zalatwienia jakiejs sprawy czy wyjasnienia poziom jest zenujacy
 
Do góry Bottom