>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Duże stawki

G 0

gamzur

Użytkownik
Witam, ostatnio zacząłem zastanawiać się nad graniem meczy live za duże stawki, coś ok. 1000zł na zakład. Wybieram mecz z wynikiem 2-0, 3-0 itd. miedzy 75 a 80 min stawiam na drużynę która prowadzi (przyjmijmy 1000zł) po kursie ok 1,03-1,06 i mam jakieś 30-60 zł zysku. Grając z 3-5 meczy dziennie robi się ok. 150zł zysku.
Co o tym sądzicie? Czy buk może nałożyć mi limit żebym nie mógł stawiać takich kwot?
Proszę o opinię, pozdrawiam ;)
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Nie nałoży limitu, jeżeli wygrasz to wygrywasz grosze jak dla buka. Ucieszą się za to jak wtopisz bo to kwestia czasu, aż jakaś drużyna z 2-0 zrobi remis lub nawet wygra. (ostatnie mecze LE to pokazały). Ryzyko zawsze jest ale myślę, że kursy będą jeszcze niższe, nawet 1.01 więc stawianie 1000zł na jedyne 10zł zysku to czyste szaleństwo jak dla mnie ????
 
G 0

gamzur

Użytkownik
Właśnie takich meczy raczej bym nie ruszał LM czy nawet krajowy puchar, kursy sa i niższe ale w ciągu dnia idzie znaleźc kilka 1,05 i z 3 takich meczy mamy 150zł ????
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jak już chcesz tak hardcorowo to chyba lepszym rozwiązaniem jest stawiać over o.5
Sam tak gram ale za małą kasę i jak na razie jest OK
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
albo brać over0,5 dla pojedynków gdzie do przerwy jest 0:0, zaiste dostanie sie kursy nawet 1,30.
albo grać under3,5 w II połowie, gdy po pierwszej jest over2,5...
 
K 7

krem_do_stop-

Użytkownik
Wg mnie lepiej stawiać na przegrywającego (nie znacznie) do połowy faworyta, tylko musisz oglądać mecz i widzieć co się dzieje. wynik dajmy na to 0-1 do połowy a kurs w przerwie jest do 3zł, warto popróbować za stawkę np 100 zł, przy szybkiej bramce i wyniku 1-1 kurs na live już będzie około 1,4 :p
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Wg mnie lepiej stawiać na przegrywającego (nie znacznie) do połowy faworyta, tylko musisz oglądać mecz i widzieć co się dzieje. wynik dajmy na to 0-1 do połowy a kurs w przerwie jest do 3zł, warto popróbować za stawkę np 100 zł, przy szybkiej bramce i wyniku 1-1 kurs na live już będzie około 1,4 :p
to może w ogóle grać 1X gdy 1 to faworyt
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Wg mnie lepiej stawiać na przegrywającego (nie znacznie) do połowy faworyta, tylko musisz oglądać mecz i widzieć co się dzieje. wynik dajmy na to 0-1 do połowy a kurs w przerwie jest do 3zł, warto popróbować za stawkę np 100 zł, przy szybkiej bramce i wyniku 1-1 kurs na live już będzie około 1,4 :p
Ty chyba nie widziałeś wczorajszego meczu Academica - Benfica. Do przerwy 1-0 dla Academiki, potem czerwo dla ich obrońcy, karny dla Benfiki i jest 1-1, dosłownie kilka minut po przerwie. To taki przykład na bierząco na to co napisałeś.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wg mnie lepiej stawiać na przegrywającego (nie znacznie) do połowy faworyta, tylko musisz oglądać mecz i widzieć co się dzieje. wynik dajmy na to 0-1 do połowy a kurs w przerwie jest do 3zł, warto popróbować za stawkę np 100 zł, przy szybkiej bramce i wyniku 1-1 kurs na live już będzie około 1,4 :p
Kursy zdarzeń są tzw. wartościami niemianowanymi i dlatego nie istnieje coś takiego jak kurs 3zł - bo 3zł to może być ew. wygrana zdarzenia z kursem 3 , granego stawką 1zł
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Witam, ostatnio zacząłem zastanawiać się nad graniem meczy live za duże stawki, coś ok. 1000zł na zakład. Wybieram mecz z wynikiem 2-0, 3-0 itd. miedzy 75 a 80 min stawiam na drużynę która prowadzi (przyjmijmy 1000zł) po kursie ok 1,03-1,06 i mam jakieś 30-60 zł zysku. Grając z 3-5 meczy dziennie robi się ok. 150zł zysku.
Co o tym sądzicie? Czy buk może nałożyć mi limit żebym nie mógł stawiać takich kwot?
Proszę o opinię, pozdrawiam ;)
Moim zdaniem szybciej przegrasz wszystko niz podwoisz swojego tysiaka. A tak swoja droga, to skoro stac cie na granie 1k to po co sie rozdrabniac. Wybierz sobie mecz postaw na faworyta ktory jest gospodarzem i czekaj na wynik. Im wiecej grasz zdarzen tym wieksza szansa, ze cos sie skasztani. ????
 
D 3

dzem

Użytkownik
Sam się tak bawię któryś tydzień tak więc kilka słów ode mnie.
O ile rozgrywki rezerw czy młodzików są bardzo nieprzewidywalne i łatwo tam umoczyć, o tyle omijam jeszcze mecze gdzie któraś z drużyn strzela szybko 2 bramki (pomijam mecze gdzie prowadzi faworyt murowany bo to nieopłacalna zabawa) - ostatnio wycelowałem w taki mecz i zakończył się hokejowym remisem 6:6. ;)
Ja polecam obstawianie w miarę wyrównanych meczów gdzie drużyna słabsza prowadzi 2:0. Poczekać do 40 minuty i jazda. Można spokojnie łapać kursy po 1.20.
22 września Birkirkara przegrywała u siebie ze Sliemą 0:2, a kurs na przyjezdnych pod koniec pierwszej połowy przekraczał 1.40.
Z reguły gram wszystkie spotkania live po 100zł by nie było tragedii po porażce. Bywa, że w taki dzień jak sobota, wyciągnie się 500 zł, a bywają dni, że człowiek wtopi 2 kupony z rzędu.
Tak więc obserwacje, obserwacje, troszkę szczęścia i można być na plus.
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Było już o tym,
ja tego osobiście nie polecam,
tu moje screeny ku przestrodze, looknij:
http://forum.bukmacherskie.com/f15/wysokie-stawki-niskie-kursy-live-68415-2.html
Oczywiście nie mówię , że Tobie kolego Gamzur się nie uda, ale to jest takie ch^%stwo, że wygrasz raz -ok, wygrasz dwa - ok, trzy - ok, mózg i psychika człowieka myśli: tak sie da zarabiać w nieskończoność.
A to błąd.
Sam z tym walczę ,choć ostatnio znow tak wpadłem, ale już nie na stówki, tylko na paredziesiąt złotych, więc jest postęp w &quot;leczeniu&quot; siebie od gry live ;)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Live można stawiać jak się ogląda dane spotkanie.
Niezły tam screen kolegi adik104 po kursie 1.01, który nie wszedł. Miał szansę na 4,50 a stracił 360... masakra
Kursy nie grają. Podstawa to VALUE ale zawsze może się coś posypać :/
Nadal uważam, że progresja to jedyna droga do uzyskania oczekiwanego profitu ale trzeba mieć zabezpieczony dobry budżet
 
G 0

gamzur

Użytkownik
No i przemówiliście mi do rozsądku i jednak nie zaczne tak grać, z tego co widzę za duże ryzyko. Inaczej to sobie wyobrażałem :grin: Dzieki za opinie ;)
 
Do góry Bottom