>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Duże stawki, duże wygrane?

Status
Zamknięty.
W 0

weem

Użytkownik
Witam, nie wiem czy nie powinienem tego tematu założyć w dziale dla początkujących.
Konkretnie od czasu do czasu obstawiam w bet-at-home, jestem dosyć narwany więc zazwyczaj gram na 1 kupon (~4 spotkania) 50% budżetu.
Wpłacam 50-100zł no i czasem uda się jakieś grosze wygrać ale w ogólnym rozrachunku jestem na minusie, właśnie przez fakt grania za 50-100% budżetu. Nie interesuje się sportem, nie analizuje meczy, gram patrząc po stawkach lub czytając m.in tutaj typy dnia. Nie interesuje mnie jakiś długo planowy plan zarabiania na bukmacherze, dlatego pomyślałem, czy nie warto zagrać za stawkę nieco większą, konkretnie myślę o wpłacie 500-1000pln i postawienia wszystkiego ew. po połowie na 2 kupony po 1-2 meczach.
Jestem dorosłym człowiekiem więc zdaje sobie sprawę, że nikt nie da mi gwarancji, że nie przegram wszystkiego ale do 500zł straty bez problemu bym przeżył. Tutaj właśnie zwracam o pomoc do Was czy w najbliższym czasie są rozgrywane jakieś spotkania na które warto postawić te kilkaset złotych (1 kupon) na hmm 2 spotkania? Myślałem o eliminacjach do mistrzostw europy bo stawki tam są bardzo rozbieżne.
W skrócie potrzebuje pomocy do obstawienia 2 spotkań za 500zł i proponuję za to jakiś procent od wygranej (5%?).
Piszę całkowicie serio.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Eliminacje sobie odpuść graj tylko i wyłącznie lige .
Masz x kapitał to podziel go i graj za jakiś procent jesteś ryzykantem jak ja to graj i za 50% ale nigdy za 100% .
Nie graj masówek , nie próbuj się odbić . oferujesz 5% - kpina ja bym ci i za 50% nie podał typu Bo głupio bym sie czuł jak by ci typ nie wszedł ale za powiedzmy 0% podam ci typ jaki bym zagrał
Ried - Salzburg Drużyna Gospodarzy Zdobędzie Gola (Tak) kurs 1,33 ✅✅
Powodzenia zapraszam do mojego tematu
 
W 0

weem

Użytkownik
Coldsex zazwyczaj po jakiejś większej stracie odpuszczam sobie granie na dłuższy czas więc o to bym się nie martwił.
BRUTUS dzięki za typ ale w BAH nie ma czegoś takiego jak &quot;Drużyna Gospodarzy Zdobędzie Gola TAK/NIE&quot;
Wincent dzięki za propozycję ale jakoś przyzwyczaiłem się do BAH ????
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Właśnie lukam na BAH a tam nic niema to najgorszy bukmacher jakiego widziałem do tej pory &quot;MOJE osobiste zdanie&quot;&quot; . Chodzi mi o piłkę i zakłady poboczne tam nic niema .a jak jest to OVER UNDER i tyle . i te kursy .
Poważnie rozważ zmianę BUKA .
Powodzenia w zarabianiu ✅:grin:
 
W 0

weem

Użytkownik
W takim razie na co się przesiąść z możliwością wpłaty kartą kredytową bez naliczenia prowizji oraz z możliwością wypłat najlepiej przelewem bez naliczenia prowizji?
 
W 2K

wanted

Użytkownik
Zagrasz co bedziesz uwazal ja jeszcze dzisiaj zagram na X w Aragua w Bwin. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Lecz ja spokojnie zagram za 100zł
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Ja mam konta w
unibet
bet365
betsson
i
http://www.xtb.pl/ - Trochę inna zabawa ale również daje ostro zarobić jak i przegrać .

Ja więcej już nie bede podawał typów ale tobie proponuje zastanowić sie co do brania typów od innych lepiej samemu coś wytypować .. życzę samych plusów​
 
S 378

songo

Użytkownik
Utopijne myślenie. Bez planu, bez odpowiedniego stawkowania i bez kontroli swoich emocji jesteś skazany na porażke. Przemyśl to. Bukmacherka nie jest dla każdego. Czasem szkoda cennego czasu i przede wszystkim forsy. Wygrasz i co potem? Znowu duża stawka i załóżmy, że znów wygrasz. Może wygrasz nawet i 3 razy z rzedu, ale predzej czy później i tak wtopisz wszystko. Każdy potrafi wygrać i prawie każdy(ponad 90%) w krótszym lub dłuższym czasie zwraca &quot;bukom&quot; z nawiązką wygrane pieniądze.
Mimo wszystko bezinteresownie podam Ci dwa typy, zagrane również przeze mnie. Zrobisz jak zechcesz.
1.) Alisa Kleybanova v Na Li typ:2 kurs: 1,53 ( wraca po kontuzji, rywalka w zupełnie dobrej formie, mimo tego Chinka to ogólnie lepsza zawodniczka)
2.) Serbia vs Argentyna typ:1 kurs: 1.25
Gdy grasz tenis to wybierz sobie takiego bukmachera, który rozlicza krecz w tenisie jako zwrot( np. Tobet czy Bet365). W dłuższej perspektywie czasu to zawsze jest najuczciwsze(czytaj: korzystne dla gracza) rozwiązanie.
 
W 0

weem

Użytkownik
Nie żebym się spłoszył, na razie gram za niższe stawki żeby obadać ponownie szanse, zarejestrowałem się również na Unibet&#39;cie i wpłaciłem jakieś drobne, żeby poznać tego bukmachera.
Kolejny pomysł na który wpadłem dzisiaj to obstawianie wyników na żywo na Unibet, konkretnie przed końcem meczu stawianie większych kwot gdy już zwycięstwo danej drużyny jest pewne bądź w under/over. Co wy na to?
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Nie żebym się spłoszył, na razie gram za niższe stawki żeby obadać ponownie szanse, zarejestrowałem się również na Unibet&#39;cie i wpłaciłem jakieś drobne, żeby poznać tego bukmachera.
Kolejny pomysł na który wpadłem dzisiaj to obstawianie wyników na żywo na Unibet, konkretnie przed końcem meczu stawianie większych kwot gdy już zwycięstwo danej drużyny jest pewne bądź w under/over. Co wy na to?
Kiedyś grałem opcje kto wygra danego gema oczywiście stawiałem na faworyta po kursie 1.10 za 200zł wygrywałem po 50zł dziennie i nie grałem więcej danego dnia.
Potem przerzuciłem się właśnie na under/over tak w okolicach 85minuty i to jest jeszcze gorsze od tej 1 opcji na tej 1 opcji nigdy się nie zawiodłem a na drugiej dość szybko odpadłem a kursy jeszcze mniejsze.
Nie mówię że ta 1 opcja jest pewnym zyskiem ale lepsza niż te under/over.

A w razie czego to ta gemy grałem na live w bah&#39;u ale jak zacząłem sporo wypłacać to blokneli konto;O
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Nie żebym się spłoszył, na razie gram za niższe stawki żeby obadać ponownie szanse, zarejestrowałem się również na Unibet&#39;cie i wpłaciłem jakieś drobne, żeby poznać tego bukmachera.
Kolejny pomysł na który wpadłem dzisiaj to obstawianie wyników na żywo na Unibet, konkretnie przed końcem meczu stawianie większych kwot gdy już zwycięstwo danej drużyny jest pewne bądź w under/over. Co wy na to?
Odradzam zobacz kurs. mój 1 kupon w tym buku :grin:
 
W 0

weem

Użytkownik
Jest na dzisiaj jakiś pewniak? Niestety wczoraj ⛔ na Herth&#39;cie a dziś rano nie potrzebnie dorzuciłem Sharapovą do kuponu i rownież ⛔ :razz:
Na stałe się już przerzuciłem na Unibet, w nocy były jakieś grosze do przodu na zakładach Live ;) By dziś rano być 120 na minusie :razz:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ten dział nie służy do poszukiwań &quot;pewniaków na dziś&quot;. Są do tego odpowiednie działy. Tam należy szukać co inni grają i co uważają za godne typy do grania.
Temat zdaje się został wyczerpany więc zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom