>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Duża chęć pochwalenia się

Status
Zamknięty.
K 21

kolaro

Użytkownik
Witam. Otóż gram już od dłuższego czasu i wygrywam naprawdę dobre pieniądze. Mam duże korzyści z bukmacherki. Mam już przez dłuższy czas taką ochotę pochwalenia się kolegom i koleżanką ze szkoły że mi tak idzie że potrafię żyć z tego komu mało się to udaje w Polsce. Ale zaraz nasuwa się słynne powiedzenie &quot;pieniądze lubią cisze&quot;. I tak cały czas rozważam już myślę o tym od dłuższego czasu jednak mam pewne obawy, np fałszywi znajomi albo zazdrość. Jednak powiedzieć ludziom że kręci się dużą kasę korzystając z własnego umysłu a nie robiąc po 8h dziennie to piękna sprawa. Poradźcie coś. Szczególnie to pytanie kieruję do osób które również dobrze zarabiają na zakładach, jak to u was wygląda z tym? rozpowiadacie czy raczej powściągliwie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam. Otóż gram już od dłuższego czasu i wygrywam naprawdę dobre pieniądze. Mam duże korzyści z bukmacherki. Mam już przez dłuższy czas taką ochotę pochwalenia się kolegom i koleżanką ze szkoły że mi tak idzie że potrafię żyć z tego komu mało się to udaje w Polsce. Ale zaraz nasuwa się słynne powiedzenie &quot;pieniądze lubią cisze&quot;. I tak cały czas rozważam już myślę o tym od dłuższego czasu jednak mam pewne obawy, np fałszywi znajomi albo zazdrość. Jednak powiedzieć ludziom że kręci się dużą kasę korzystając z własnego umysłu a nie robiąc po 8h dziennie to piękna sprawa. Poradźcie coś. Szczególnie to pytanie kieruję do osób które również dobrze zarabiają na zakładach, jak to u was wygląda z tym? rozpowiadacie czy raczej powściągiwie?
lepiej nie gadaj nikomu i siedz cicho.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Hehe... ???? (To do &quot;autora&quot; tematu - wiesz dlaczego się uśmiecham ale nie będę Ciebie demaskował).
Na przyszłość bardziej uważaj co, gdzie, kiedy i jak piszesz ;)

Żeby nie było off topicu - załóż na tym koncie temat i podawaj peffki, dobrze chłopaki Ci radzą. Tutaj się polansujesz &quot;anonimowo&quot;.
Chociaż jak dla mnie peffka 10/10, że ostatnio w ciągu miesiąca przytuliłeś z 1000-2000 zł i sądzisz, że zarabiasz na bukach tak, że można żyć... No ale ok.
 
K 21

kolaro

Użytkownik
Bo wiecie z bukmacherką różnie bywa a konkretny zawód trzeba mieć. Akurat uczę się w szkole masażu leczniczego. Jeśli o mnie chodzi to nie obnoszę się tym, nie lansuję. Ale korci aby powiedzieć w klasie że żyję z tego co większość osób wtapia. Jednak się zastanawiam czy warto, wiadomo jacy są ludzie.
 
K 21

kolaro

Użytkownik
Ok Vader, w takim razie dlaczego się uśmiałeś? i dlaczego mnie jako autora tematu zaznaczyłeś w cudzy słowie? wyjaśnij
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Poważnie tego chcesz...?

Jak widzę Twoje dokonania na forum, wiedzę bukmacherską jaką reprezentujesz to mi wystarcza.
Więcej chyba nie muszę pisać...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bajerowac to my a nie nas...

Ale racja, teraz piszesz jako &quot;Karolina&quot;, a w rzeczywistości jestes &quot;Tomasz&quot;.
Nic nie kapujesz chłopie...

Wygrywaj i chwal się w calym mieście - innym niż Poznań.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dalej kursy traktujesz w złotówkach czy już jako tako ogarnąłeś o co chodzi ;) ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom