>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Druga liga holenderska i belgijska 2009/10 (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Omniworld vs Emmen over 2.5, 1.67 BetFair 3/10 ✅ 3:1 peFFa dnia ????
Dziś w niższej lidze holenderskiej zmierzą się ze sobą dwa mało liczące się zespoły. Omniworld to drużyna, która zajmuje 15te miejsce i mają jeszcze nikłe szanse na walkę o awans. Pozostaje im jedynie walka o prestiż, ponieważ dno tabeli również (póki co) im nie grozi. Gospodarze dzisiejszego meczu są dość ofensywną drużyną z fatalną formacją defensywną. Na 5 ostatnich spotkań stracili 12 goli (raz przegrali 1:5 z Cambuur u siebie, a potem porażka 0:4 z Den Bosch). W lidze średnio na jeden mecz zdobywają jedną bramkę co jest także istotne. W dodatku forma dopisuje, ponieważ dwa ostatnie mecze wygrali i to nie z byle kim, bo ograć Helmond (1:0) to nie jest byle co. Poza tym w ostatniej rundzie pokonali średni Telstar.
Emmen sezon zaczęło nieźle, potem staczali się coraz niżej i teraz są bliscy dna. Coraz to lepsi zawodnicy opuszczają drużynę. Są w kryzysie. Przez to mają zaniedbaną defensywę jak i atak. Napastnicy jednak jeszcze potrafią coś ustrzelić, ponieważ niemal cała druga liga charakteryzuję się słabszymi formacjami obronnymi. Jednak obrona Emmen jest w pewnym sensie &#39;wyjątkowa&#39;, ponieważ na 22 spotkania stracili aż 52 bramki :!: Gorsze są tylko drużyny z Haarlem - 61 straconych goli na 23 mecze i Eindhoven 57/24.
H2H - dość często pada over, średnio co 1.2 meczu. Dzisiaj nie widzę innej opcji aniżeli over ;) Kurs kusi.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
V

BV Veendam v FC Eindhoven
Remis
3.59
PinnacleSports
O godzinie 20 na stadionie De Langeleegte w Veendam miejscowi mierzyć będą się z rewelacją 3 periodu FC Eindhoven. BV Veendam już nie liczy się w tym periodzie, więc grają o przysłowiową pietruszkę. Eindhoven natomiast po 7 meczach ma 18 punktów i lideruje. Wszystko wskazuje, że główną walkę o wygraną w tym okresie rozegra z FC Zwolle (15 pkt), z którym zagra w ostatnim 9 spotkaniu. Myślę, że wywalczeniu w nadchodzącym spotkaniu punktu zadowoli FC Eindhoven przed decydującą rozgrywką. Rywal nie wygodny.. stracili najmniej bramek na własnym stadionie - tylko 8 a zarazem przegrali jedynie jedno z 10 spotkań. Eindhoven w ostatnich 6 zwycięskich spotkaniach strzelił aż 19 goli - po 3 minimum na spotkanie, raz 4. No i tu nasuwa się pytanie, czy Veendam na taki festiwal strzelecki pozwoli? Wg mnie nie, u siebie grają solidnie i mimo tego, że nie grają o &#39;nic&#39; łatwo skóry nie sprzedadzą i podzielą się z FC Eindhoven punktami.
 
K 8

kluczyk55

Użytkownik
Spotkanie : De Graafschap - Emmen(+2) Handicap Europejski
Typ :1
Kurs : 2,30
Bukmacher : Sportingbet
Analiza :
Jutrzejszego dnia o godzinie 20 00 odbędzie się mecz holenderskiej Eerste Divisie pomiędzy liderem (Graafschap 50pkt) a 18 drużyną (Emmen 16pkt). Faworyt może być jeden oczywiście drużyna gospodarzy która bardzo dobrze radzi sobie w ostatnim czasie i skutecznie dąży do awansu do najwyższej ligi Eredivisie, z kolei drużyna gości przeciwnie jak narazie w strefie spadkowej. Gospodarze strzelają sporo goli przy czym tracą niewiele ich bilans to 46 strzelonych i 18 straconych , Emmen po raz kolejny przeciwnie strzelonych 24 straconych 51.
Ostatnie 5 meczy De Graafschap :
2010-02-08 Stormvogels/Telstar - De Graafschap 0-2
2010-01-22 De Graafschap - Helmond Sport 4-0
2009-12-18 De Graafschap - FC Zwolle 1-4
2009-12-11 MVV - De Graafschap 1-3
2009-12-04 De Graafschap - BV Veendam 3-0
Ostatnie 5 meczy Emmen :
2010-02-08 FC Omniworld - FC Emmen 3-1
2010-01-22 FC Emmen - FC Dordrecht 1-1
2009-12-11 Excelsior - FC Emmen 4-1
2009-12-04 FC Emmen - FC Volendam 2-4
2009-11-30 BV Veendam - FC Emmen 3-0
W drużynie gości nie zgrają Leonardo i Ouedraogo R ukarani w ostatnim meczu czerwonymi kartkami.
Statystyki mówią same za siebie , jutro zobaczymy koncert bramek i to nie będą bramki Emmen. Liczę na wynik 4-0 dla Graafschap :p
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Spotkanie: Holandia Eerste Divisie: Eindhoven – Zwolle
Typ: over 4
Kurs: 3.50
Buk: Bet365
Analiza:
FC Zwolle po okresie dobrej, skutecznej gry awansowało na drugie miejsce holenderskiej drugiej ligi. Do lidera tracą 4 punkty, ale mają rozegrany 1 mecz więcej. Mają 1 punkt przewagi nad trzecim zespołem. Bilans bramkowy wynosi +14.
Eindhoven to ligowy średniak, zajmuje dwunaste miejsce w lidze. Bilans bramkowy wynosi -8. Gospodarze mogą jednak mówić o dość wysokiej zwyżce formy. Od sześciu meczy nie stracili ani jednego punktu, a grali między innymi z trzecim i czwartym zespołem ligi. Zespół Eindhoven słynie z tego, że w meczach z ich udziałem pada mnóstwo bramek. Z ich strony, jak i ich rywali. Świadczy to o sile ich ofensywy i niemocy i braku doświadczenia obrony.
Myślę, że w bezpośrednim pojedynku tych drużyn może być bardzo ciekawie, ponieważ mające o co wałczyć Zwolle może nie sprostać tak doskonale spisującym się w ostatnich czasach gospodarzom. Bramka ze strony Eindhoven może zrównać z ziemią całą taktykę przygotowaną przez gości. Myślę, że tak właśnie będzie i mam nadzieję, że Zwolle kolejny raz pokażą swój kunszt strzelecki. Udowadniali jego posiadanie w meczu z Roosendaal (6:1) i De Graafschap (1:4). Możliwość jego zaprezentowania ułatwi oczywiście ‘defensywa’ gospodarzy. Warto nadmienić, że w tegorocznych rozgrywkach ekipa ta zanotowała porażkę 0:8 z FC Dordrecht.
Oto pięć ostatnich meczy tych drużyn:
Go Ahead Eagles 2 - 3 Eindhoven
Eindhoven 4 - 0 Oss
Fortuna Sittard 2 - 3 Eindhoven
Eindhoven 3 - 1 SC Cambuur Leeuwarden
FC Dordrecht 0 - 3 Eindhoven
FC Zwolle 2 - 0 Omniworld
MVV 0 - 2 FC Zwolle
Helmond Sport 2 - 0 FC Zwolle
FC Zwolle 6 - 1 RBC Roosendaal
FC Zwolle 1 - 0 Telstar
⛔⛔⛔
0:1 - bez komentarza, na under 1,5 był kurs 5.01... Nie ma to jak trafić na taki mecz.
 
L 0

lukasz77

Użytkownik
FC Dordrecht - De Graafschap
Spotkanie pomiędzy tymi oboma zespołami rozpocznie się o 20:00 na GN Bouw Stadion. Faworytem w tym meczu są goście, a kurs jest dość wysoki.

- De Graafschap jest liderem Jupiler League z 54 punktami. Zespół ten, jeśli dzisiaj wygra powiększy przewagę nad obecnie drugim w tabeli do siedmiu punktów. FC Dordrecht zajmuje miejsce 10 z 33 zdobytymi oczkami. Mają jednak o 2 mecze rozegrane mniej niż goście.
- W 2 ostatnich pojedynkach pomiędzy tymi drużynami dwukrotnie wygrywała ekipa De Graafschap.
- FC Dordrecht ostatnimi czasu gra źle, na 5 ostatnich spotkań tylko raz wygrali z 16 w tabeli Telstarem. Raz także zremisowali z 17 Emmen i 3 mecze zdecydowanie przegrali z drużynami ich pokroju.
- De Graafschap z kolei są na innym biegunie. 3 na 5 ostatnich spotkań wygrali, raz zremisowali i raz przegrali 2:3. Strzelili przy tym aż 11 bramek, tracąc jedynie 3 (wszystkie w meczu z Emmen).
- Szkoleniowiec De Graafschap może wystawić praktycznie najlepszy skład, na czele z doskonałymi strzelcami: Hugo Bargas (11 bramek i 5 asyst), Yuri Rose (9 bramek), Berry Powel (8 goli) i Steve Knight (6 bramek i 5 asyst). Dodatkowo trener Kalezic może skorzystać z obrońcy Jordy Buijs, który strzelił aż 7 goli! Nie zagra m.in. Purrel Frankel, ale goście powinni poradzić sobie bez niego.
- De Graafschap strzela w meczach u siebie mnóstwo bramek. Na 13 spotkań trafili do siatki rywala już 30-krotnie, co daje średnią na mecz 2,3 gola!
- De Graafschap nie myśli o niczym innym jak o powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej, więc dziś musi wygrać z przeciętnym zespołem Dordrecht.

Faworyt w tym meczu jest jeden i dziwi mnie tak duży kurs wystawiony przez bukmachera.

Typ: 2 ✅
Kurs: 2.00
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Veendam - FC Eindhoven | Typ: X2 - Kurs: 1,46 ✅ 0-1
Kurs na Eindhoven mocno leci w dół. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że buki przesadziły ustalając go na początku. Eindhoven jest bardzo zdeterminowane do zwycięstwa. Podobno w ostatnim meczu trener dał odpocząć kilku piłkarzom, aby jak najlepiej przygotować się na to zaległe spotkanie z Veendam. Obie ekipy miały bardzo mało odpoczynku, bowiem w piątek rozegrały swoje ostatnie mecze. Być może to pokerowe zagranie managera goście okaże się strzałem w 10? Zwróćmy uwagę na same statystyki. W tej chwili Veendam znajduje się 2 pozycję wyżej od Eindhoven, ale różnica wynosi tylko 3 punkty. Ostatnia forma gospodarzy pozostawia wiele do życzenia, bowiem w 4 meczach zdobyli tylko 2 punkty. Warto jednak zaznaczyć, że wszystkie rozegrali na wyjeździe. Nie jest to zatem katastrofa, ale nie ma czym się chwalić. Ogólnie u siebie Veendam prezentuje się średnio (4-5-1) . Eindhoven dzięki kapitalnej serii 6 zwycięstw z rzędu może się czuć praktycznie bezpiecznie i pewnie. Co prawda ostatnie dwa mecze to porażki odpowiednio 0-1 ze Zwolle i 1-3 z Omniworld. 3 porażka z rzędu raczej nie wchodzi w grę. Warto zauważyć, że goście notują w tej chwili serię 17 spotkań bez remisu ! Dzisiaj zastanawiałem się nad tą opcją, ale jednak X2 wydaje mi się zdecydowanie pewniejsze. Odpowiednia determinacja i niezła forma powinny pozwolić Eindhoven na skuteczną o zwycięstwo. Nie wykluczam takiej opcji, jednak skłaniam się ku remisowi.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Spotkanie:AGOVV-Emmen
Typ:2
Kurs:5,89
Buk:pinnacleSports
Analiza:
Dzisiaj odbędzie się mecz 2 ligi holenderskiej. Jest to liga nieprzewidywalna w której w każdym meczu pada wiele bramek i nie brakuje emocji.Gospodarze tego spotkania zaliczyli ostatnio porażkę z Omniworld co ciekawe grając u siebie. Goście z kolei zwyciężyli drużynę Telstar i zdobyli cenne 3 punkt. Agovv w tym sezonie właściwie już o nic nie walczy, natomiast goście do końca nie pewni pozostania w lidze będą walczyć o każdy punkt.Myślę że drużyna Emmen która ostatnio gra dobrze, po wyrównanym meczu pokona spisujące się słabo w ostatnich meczach Agovv. Mój typ na dzisiaj to Agovv-Emmen: 2
 
billi 207

billi

Użytkownik
Omniworld - FC Oss

typ: over 3,5
kurs: 2.65
bukmacher: Sportingbet

analiza:

Spotykaja sie 2 bramkostrzelne druzyny.Omniworld w 6 ostatnich spotkaniach rozgrywancyh na wlasnym stadionie stzrelil 11 goli , Oss w ostatnich 6 wyjazdowych stzrelilo 9 bramek , z czego az 8 ! w 3 ostatnich spotkaniach .. jak widac dorma strzelecka jest wyborna. Na wysoki wynik wskazuje rowniez historia pojedynkow tych 2 druzyn. 6/10 ostatnich meczy konczylo sie overem 3,5.


Oss 2 - 2 Omniworld
Omniworld 0 - 2 Oss
Oss 3 - 0 Omniworld
Oss 1 - 2 Omniworld
Omniworld 4 - 0 Oss
Oss 4 - 5 Omniworld
Omniworld 3 - 2 Oss
Omniworld 0 - 4 Oss
Oss 1 - 3 Omniworld


FC Oss musi strzelac duzo bramek,zeby utrzymac sie w lidze ,poniewaz jest duzy scisk na dole tabeli i w koncowym rozrachunku moze liczyc siebilans goli .Omniworld niejest druzyna ,ktora bedzie patrzyla jak rywale stzrelaja gole,dlatego zapowiada nam sie ciekawe widowisko ,obfite wbramki.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Spotkanie: Dordrecht-Excelsior
Typ:2
Kurs:2.22
Buk:pinnacleSports
Analiza:
Dziś zostanie rozegrany ciekawy mecz w 2 lidze holenderskiej.Na przeciw siebie stanie 12 z 4 drużyną w lidze. Gospodarze grają ostatnio fatalnie 1 zwycięstwo i 7 porażek na 8 meczy ! Wygrywa z nimi właściwie kto chce. Dzieje się tak zapewne gdyż drużyna ta właściwie już nie walczy w tym sezonie o nic. Mają pewny byt w lidze na kolejny sezon a o awansie mogą juz tylko pomarzyć. Reasumując grają słabo. W zupełnie innej sytuacji jest Excesior który zajmuje dobra pozycje a na dodatek wciąz mają szanse na awans. Myślę że drużyna gości dziś okaże się minimum o jedną bramkę lepsza. Mój typ na dzisiaj to: 2
 
L 4

lukashao

Użytkownik
Spotkanie: FC Den Bosch - FC Volendam
Typ: 1,60
Kurs: 1
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Witam, dzisiaj o 19:00 odbędzie się spotkanie 2. ligi holederskiej pomiędzy FC Den Bosch a FC Volendam. Ostatnie spotkania na stadionie pomiędzy tymi zespołami wyglądały następująco:
23/01-08 Druga Liga FC Den Bosch vs. FC Volendam 1:1
01/12-06 Druga Liga FC Den Bosch vs. FC Volendam 3:0
13/02-06 Druga Liga FC Den Bosch vs. FC Volendam 1:0
18/10-02 Druga Liga FC Den Bosch vs. FC Volendam 1:0
16/09-00 Druga Liga FC Den Bosch vs. FC Volendam 2:0
Jak widać zdecydowanie na korzyść Den Bosch. Bilans gospodarzy w ostatnich 6. spotkaniach wygląda następująco 4-1-1:
19/03-10 Druga Liga FC Den Bosch vs. Agovv Apeldoorn 1:0
14/03-10 Druga Liga TOP Oss vs. FC Den Bosch 1:3
05/03-10 Druga Liga FC Den Bosch vs. Helmond Sport 2:1
01/03-10 Druga Liga FC Dordrecht vs. FC Den Bosch 1:3
26/02-10 Druga Liga FC Zwolle vs. FC Den Bosch 1:1
22/02-10 Druga Liga GO Ahead Eagles vs. FC Den Bosch 4:1
Goście z kolei mają następujący bilans: 1-2-3. Volendam na wyjeździe wygrali tylko 2 razy, 5 razy zremisowali i 7 razy przegrali. Oto 6. ostatnich spotkań gości:
19/03-10 Druga Liga De Graafschap vs. FC Volendam 4:1
12/03-10 Druga Liga FC Volendam vs. BV Veendam 4:3
05/03-10 Druga Liga FC Volendam vs. RBC Roosendaal 3:3
26/02-10 Druga Liga Helmond Sport vs. FC Volendam 5:2
19/02-10 Druga Liga FC Volendam vs. Maastricht 2:2
12/02-10 Druga Liga FC Volendam vs. Agovv Apeldoorn 0:1
Den Bosch powinno odnieść łatwe zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu.
 
luter 5

luter

Użytkownik
FC Emmen - MVV Maastricht
Rożnica zwyciestwa
Typ:Bramkowy remis
kurs:4,33
bukmacher:bet365

Analiza:

Juz dzis o godzinie 20:00 rozpocznie sie spotkanie pomiedzy Emmen a MVV Maastricht.Spotkanie zapowida sie bardzo ciekawie poniewaz na przeciw siebie stana ekipy ktore zajmuja kolejno 16 i 10 pozycje w tabeli drugiej ligi holenderskiej.Teoretycznie faworytem spotkania powinna byc druzyna gosci ktora jest 6 miejsc wyzej jednak goscie graja na wyjazdach tragicznie a ich dotychczasowy bilans to 2 zwyciestwa 3 remisy oraz 11porazek.Dzis jednak ich przeciwnikiem bedzie Emmen ktore rowniez nie zachwyca wynikiam notowanymi na wlasnym stadionie a ich dotychczasowy bilans to 4 zwyciestwa 5 remisow oraz 7 porazek co mowi samo za siebie.Udalo mi sie jednak znalesc ciekawy typ na dzis otoz typuje roznice zwyciestwa a moj typ to bramkowy remis ktory jest bardzo prawdopodobny.Wystarczy spojrzec na 4 ostatnie mecze

27/09-08 Jupiler League FC Emmen vs. Maastricht 1:1
31/08-07 Jupiler League FC Emmen vs. Maastricht 1:1
16/02-07 Jupiler League FC Emmen vs. Maastricht 0:0
06/10-05 Jupiler League FC Emmen vs. Maastricht 2:2

Jak widac 4 ostatnie mecze na stadionie FC Emmen to 4 remisy i tylko jeden bez bramkowy,jednak mysle ze dzis obie druzyny cos ustrzela,zwlasza cze obie duzo strzelaja i traca wiec moj typ to bramkowy po dobrym kursie jaki wystawil bet365,Napewno warto sprobowac zagrac ten typ​
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: FC Den Bosch - FC Volendam
Typ: Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 20:00 odbędzie się ciekawe spotkanie 2 ligi holenderskiej: FC Den Bosch - FC Volendam. Drużyna gospodarzy to FC Den Bosch, zespół ten w ligowej tabeli plasuje się na pozycji 7, w dotychczasowych 31 spotkaniach gospodarze tego meczu zdobyli 49 punktów, oraz osiągneli stosuenk bramkowy wynoszący 57:43. Drużyna gości to natomiast FC Volendam, zespół ten w ligowej tabeli plasuje się na pozycji 15, ale mają o jedno spotkanie rozegrane mniej niż gospodarze tego spotkania. Goście zdobyli do tej pory 32 punkty oraz osiągneli stosunek bramkowy wynoszący 54:66. Gospodarze pewnie wygrali dwa ostatnie mecze na swoim stadionie. W 6 ostatnich spotkaniach tych drużyn, gospodarze aż 6 razy wygrywali, a goście 4 krotnie nie zdobywali bramki. Stawiam pewne zwycięstwo gospodarzy, przy braku goli po stronie gości, kurs na pewno kusi.
 
N 0

nastyboy1990

Użytkownik
piłka nożna, Eerste Divisie, godz. 20:00
Spotkanie: Maastricht - Cambuur
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20 rozegrane zostanie spotkanie 35. kolejki zaplecza holenderskiej ekstraklasy pomiędzy MVV Mastricht oraz Cambuur.
Faworytami są goście, którzy z dorobkiem 65 oczek zajmują drugą pozycję w tabeli, jednak ich szanse na awans są niewielkie, ponieważ tracą aż 7 punktów do ekipy De Graafschap, a do końca sezonu pozostały już tylko 3 mecze.
Gospodarze natomiast grają poniżej oczekiwań. Zajmują dopiero 12 pozycję i zgromadzili do tej pory tylko 39 punktów. Już nic wielkiego nie zdziałają w tym sezonie. Trzeba już zacząć myśleć o przyszłym roku i wzmocnieniach żeby powalczyć z najlepszymi. Absolutnie nie uważam, że piłkarze Maastrichtu wyjdą na boisko bez wiary, w końcu grają u siebie a to zawsze jest dodatkowa motywacja. Jednak myślę, że w obecnej formie nie są w stanie zatrzymać Cambuuru, który ma teraz serię 4 meczów wygranych. Gospodarze mogą się &quot;pochwalić&quot; 3 porażkami w 3 ostatnich potyczkach w tym dwukrotnie z dużo słabszymi ekipami z Emmen oraz Eindhoven.
Poza tym myślę, że nie ma co dywagować. Goście muszą wygrać , co ja mówię wygrać, zmieść rywali z powierzchni ziemi tak jak ostatnio zrobili to z FC Oss rozbijając ich 8:1 !!! Uważam, że jeden D.Gomez (14 goli) to za mało na takich graczy jak: De Vries (21 goli), ter Heide (14 bramek) i Maachi (również 14 bramek).
 
stanley-63 943,8K

stanley-63

Typer
Dutch Eerste Divisie 2009/2010
Zwolle - TOP Oss
Typ - handicap 0:1 TOP Oss
Kurs - 2,74
Buk - Gamebookers
Analiza :
Zwolle które ma na swoim koncie 55 pkt i zajmuje 5 miejsce w tabeli ma zagwarantowany udział w barażach o 1 ligę podejmować będzie TOP Oss które ciągle walczy o pozostanie w 2-giej lidze i każdy punkt wywalczony ma ogromne znaczenie .
Śmieszy mnie kurs postawiony przez buki na gospodarzy gdyż pomimo ostatniego zwycięstwa Zwolle na wyjeżdzie nad Dordrecht 3:0 4 mecze przed tym ponieśli 2 porażki i 2 remisy .
Goście natomiast od trech meczy bez zwycięstwa same porażki i to srogie stracili oni w ostatnich meczach aż 15 bramek zdobywając zaledwie 3 .
Jednak liczę w tym meczu na niespodziankę patrząc na analizę meczów między nimi to ostatnie zwycięstwo Zwolle nad TOP miało miejsce w 2008 roku .
Natomiast w ubiegłym sezonie TOP Oss najpierw wygrał u siebie 3:1 i zremisował na wyjeżdzie 0:0 . Wtym roku w pierwszym meczu na TOP Zwolle przegrało 2:1 . Atak w sumie to od paru sezonów TOP uzyskuje całkiem dobre wyniki z Zwolle dlatego uważam że na remis nie mówię już o wygranej co też może mieć miejsce stać drużynę gości !
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Volendam v Eindhoven
typ: over 4,5
kurs: 3.40
buk: sportingbet
Ktoś pomyśli że typ szaleńczy ale mocno się zastanawiałem i jednak doszedłem do wniosku że warto. Dlaczego ? Wszystko przemawia za tym że over 4,5 padnie w tym meczu. Kursy na over 2,5 są około 1.35 więc chyba nie warto, na 3,5 2.0 jeżeli już brakuje nam 1 bramki to czemu nie zaryzykować kursu wyższego o 1.40zł. Obie drużyny lubią się ostrzeliwać jak popadnie. Na 10 meczy aż 5 razy padł over 4,5 !! Odpowiednio: 3:2; 6:2;6:2;3:2;5:1. Praktycznie zawsze pada tu 5-6 goli. Dodatkowo 3 mecze zakończyły się 4 bramkami czyli jednej zabrakło tylko do wypełnienia overu. Jak widzimy typ jest niezwykle prawdopodobny przy takim kursie. Może powstać pytanie kto ma strzelać te bramki. Odpowiedź jest bardzo prosta dla Voldendam: Tuyp oraz Platje którzy razem strzelili już 26 goli ! a dla Eindhoven: Nelemans, Kantelberg oraz Nkoyi. Siłę przebicia obie drużyny mają bardzo dużą i myślę, że zobaczymy w tym meczu dużo dużo goli. Mój typ 4:2
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Spotkanie: Omniworld-Dordrecht
Typ: 1
kurs: 1.95
Buk: Sportingbet
Analiza:
Jest to mecz 2 ligi holenderskiej pomiędzy 13 i 15 zespołem. Gospodarze tego spotkania jak dotychczas na 32 mecze mają 39 punktów z bilansem meczowym 11-6-15, natomiast goście 36 pkt o bilansie 11-3-18. Warta do podkreslenia jest forma obydwu drużyn bo jest bardzo zróżnicowana..otóż Omniworld na ostatnie 8 meczy zdobyło aż 17 punktów a Dordrecht zaledwie 3, wiec już na oko widać kto jest faworytem tego meczu i dlatego mój typ na dzisiaj to wygrana Omniworld
 
mr.fantastic 0

mr.fantastic

Użytkownik
MVV - Cambuur
Typ: 2 (-1.0)
Kurs: 2.90


Cambuur jest drużyną zajmującą aktualnie 2 miejsce w drugiej lidze holenderskiej. Tracą do lidera 7 punktów to jest sporo patrząc na ilość meczy pozostałych do końca sezonu. Uważam jednak, że goście pragną walczyć do końca. Maastricht plasuję się na 12 pozycji czyli jest typowym &quot;średniakiem&quot;. Cambuur gra bardzo ofensywną piłkę 74 gole strzelone w lidze robią wrażenie. Jest to największy dorobek bramkowy w całej lidze. Ma bardzo dobrych piłkarzy porównując ich innymi zespołami ligi. Są bardzo bramkostrzelni, ostatni mecz zakończył się zmiażdżeniem rywala 8-1. Patrząc na to spotkanie i na ostanie mecze obu zespołów kurs na zwycięstwo Handi zespołu gości jak najbardziej mnie zachęca. Jak bym miał typować dokładny wynik, powiedziałbym 3-1. I mam nadzieję, że takim właśnie rezultatem zakończy się ten mecz. Peace!
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Na dzisiaj krótko o jednym meczu, który wpadł mi w oko podczas przeglądania oferty:
Zwolle vs Top Oss over 3.25, 1.95 Pinn 2/10 ua.... wtopa permanentna... sorry 0:0 ⛔
Zwolle gra o PO. Takie mecze muszą wygrywać. Rywal jest teoretycznie słaby, mało wymagający. Jeśli dzisiaj wygrają na pewno będą już bardzo blisko sukcesu. W dodatku są skuteczną ekipą.W tym sezonie strzelili już 51 bramek, tracąc przy tym36, czyli również linia defensywy jest słaba. Ostatnie spotkań to 3 overy, a na ostatnie 3 spotkania u siebie padł tylko 1 over. W takim wypadku więcej jest za overem niż przeciw, szkoda, że tylko teoretycznie. Top Oss to drużyna, która straciła 74 bramki w tym sezonie :!: Strzelili 41. Na 5 spotkań, aż w 4ech padł wyniki z minimum 4 golami. W poprzedniej kolejce zostali rozgromieni 1:8.... Są w beznadziejnej formie. W takim wypadku można grać azjatycki over 3.25. Kurs ładny, a wszyscy wiedzą, że ta liga jest typowo overowa.
Analiza byle jaka, ale są spore szase, że typ siądzie. Bardzo polecam a singlu ;)
Powodzenia.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Spotkanie: Maastricht - Cambuur
Typ: 2 (remis nie ma zakładu)
Kurs: 1,40
Buk: Sportingbet
Analiza:
Spotkanie z drugiej ligi holenderskiej, w której to Cambuur walczy jeszcze o pierwsze miejsce, musi po prostu wygrać wszystkie 4 spotkania jakie pozostały im do końca i liczyć na potknięcie lidera De Graafschap, który ma jeszcze do rozegrania 5 meczów. Maastricht zajmuje 12. miejsce w lidze i nie walczy już o nic, ogólnie patrząc jak Maastricht grało przez cały sezon u siebie to wygląda to bardzo dobrze (9 wygranych, 5 remisów, 2 porażki) ale w ostatnich 10 spotkaniach wygrali tylko 1 raz, więc formy nie ma. Cambuur to najlepsza ekipa wyjazdowa w lidze (11 wygranych, 2 remisy, 4 porażki) i jest to na pewno dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem. Do tego napastnicy vicelidera na pewno czują się bardzo pewnie po poprzednim spotkaniu wygranym 8-1 z Top Oss. Typ na Caambur (remis nie ma zakładu) jest moim zdaniem zdecydowanie najpewniejszym typem w dzisiejszym dniu.
 
N 0

nastyboy1990

Użytkownik
spotkanie: De Graafschap - Go Ahead Eagles
typ: Połowa czasu- DW 1:0
kurs: 3,50
buk: Gamebookers
analiza:
Dziś w 1 dzień świąt o godzinie 12:30 odbędzie się mecz zaplecza Ligi Holenderskiej między ekipami De Graafschap oraz Go Ahead Eagles.
Gospodarzy specjalnie nie trzeba przedstawiać...To zdecydowani pretendenci do awansu do najwyższej klasy rozgrywek w Holandii. Do tej pory zgromadzili 72 oczka i posiadają przewagę 7 nad kolejną w tabeli drużyną.
Goście natomiast , nie łudźmy się, mimo wysokiego miejsca w tabeli (3) nie prezentują ostatnio tego co chcieliby widzieć ich kibice i włodarze. W 6 poprzednich spotkaniach aż 4 razy musieli przełknąć gorycz porażki, w tym bardzo wysokiej w Pucharze Holandii z Ajaxem Amsterdam 0:6! W tabeli depcze im po piętach Excelsior i Zwolle.
De Graafschap z kolei w ostatnich meczach gra fantastycznie. Obecnie trwa ich passa 7 wygranych spotkań z rzędu i uważam, że pokuszą się o 8.
Ale przejdźmy do typu. Uważam, że wynik 1:0 do przerwy jest bardzo możliwy. Z reguły jest tak, że drużyny strzelają więcej goli w 2 połowie. Poza tym typ, który proponuję wydarzył się już trzykrotnie w 5 ostatnich pojedynkach gospodarzy.
Tak więc dziś należy trzymać kciuki aby De Graafshap wstrzymało się i ograniczyło w pierwszej częsci gry do wyniku 1:0 na korzyść. Potem niech sie dzieje co chce. Wydaje mi się, że będzie 2 lub 3 do zera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom