>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Drużyna do progresji

dario777 0

dario777

Użytkownik
Cze
Mam zamiar zacząć grać popularnym systemem progresja i szukam dobrej drużyny czy mógłby mi ktoś doradzić ?
 
cud 0

cud

Użytkownik
2 tys to jest bardzo malo do progresji, szczegolnie jezeli chodzi o remisy w pilce noznej bo jak bedziesz chcial grac na wygranie druzyny NHL to &quot;moze&quot; ci sie uda...
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Sporting Gijon.
???? jedynym argumentem dlaczego ludzie rzucaja sie na progresje tej druzyny to fakt serii bez remisu (25 meczy w tym sezonie) a nikt nie mysli ze ta druzyna gra bezkompromisowo a i liga hiszpanska jest liga bardzo ofensywna co remisa nie sprzyja, niektorzy zaczynali grac progres na nich kiedy mieli 10 meczy bez remisu ????

A jak myslisz ze dwa tys. na progresje to duzo to jestes w bledzie, poza tym progresja to zamrazanie kapitalu.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
???? jedynym argumentem dlaczego ludzie rzucaja sie na progresje tej druzyny to fakt serii bez remisu (25 meczy w tym sezonie) a nikt nie mysli ze ta druzyna gra bezkompromisowo a i liga hiszpanska jest liga bardzo ofensywna co remisa nie sprzyja, niektorzy zaczynali grac progres na nich kiedy mieli 10 meczy bez remisu ????
A jak myslisz ze dwa tys. na progresje to duzo to jestes w bledzie, poza tym progresja to zamrazanie kapitalu.
No racja jest to jedyny argument, ale powiedz mi czy masz jakiś inny ?
Nie ważne czy grają bezkompromisowo, ofensywie, ale kiedyś muszą zanotować remis, bo jak przegrywają to będą starać się odrabiać, i kiedyś się uda.
Wisła też podobno jechała do Bytomia tylko po trzy punkty, bezkompromisowo, a wiemy jak się skończyło... [ pierwszy lepszy przykład ].
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
No racja jest to jedyny argument, ale powiedz mi czy masz jakiś inny ?
Nie ważne czy grają bezkompromisowo, ofensywie, ale kiedyś muszą zanotować remis, bo jak przegrywają to będą starać się odrabiać, i kiedyś się uda.

Wisła też podobno jechała do Bytomia tylko po trzy punkty, bezkompromisowo, a wiemy jak się skończyło... [ pierwszy lepszy przykład ].
Wisla to jest zaden przyklad bo to calkiem inna liga, pierwsza kolejka po przerwie, Bytom u siebie pokonal Legie i zremisowal z Lechem itd...
Jesli uwazasz ze styl gry druzyny nie jest wazny biorac pod uwage progresje to Tobie tym bardziej odradzal bym ten system gry, a to ze &quot;kiedys musza zanotowac remis&quot; to tez zaden argument (zreszta mieli niedawno jeden w Pucharze Krola). Nie mowie ze przez caly sezon nie zanotuja remisu w lidze bo takie sytuacje sa rzadkie ale nie mozna ich wykluczyc. Tak samo odradzalem gry na Gijon progresem po 10, 15 meczach bez X jak teraz. A swoja droga to z tego co pamietam Ty grales ostatnio ich remis w lidze? Mam nadzieje tylko ze nie progresje a jako zwykly typ. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom