>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

draw no bet

M 0

mikesyney

Użytkownik
Hej :)

co się dzieje, gdy połącze zakład draw no bet z jakimś innym zakładem np. z koszykówki i okaże się ze był remis (draw) i zakład z koszykówki też wszedł... to co się dzieje? przegrywam wszystko?

thx,
.::mike::.
 
M 0

mikesyney

Użytkownik
czyli jak np: połącze zakłady, kursy to zostaną pomnożone np. powiedzmy do 5.21, a postawiłem na te zakłady 2zł... to dostane wtedy z powrotem po prostu 2 zł... ?
acha i czy ta zasada, że zwracają po kursie 1 działa ze wszystkimi innymi zakładami, dyscyplinami i typami zakładów?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
no jezeli postawiles np liverpool-chelsea 2 DNB 2.00 i mecz manu-barca X 2.9
to jakby liverpool mial remis, to policza po kursie 2.9 o ile remis tez tam bedize
 
M 0

mikesyney

Użytkownik
a co będzie gdy połącze zakład piłki nożnej podwójna szasna (1 2) z zakładem na inny mecz ale draw no bet?
kiedy wygram, kiedy przegram albo czy w jakimś przypadku zwrócą mi stawkę?
thx,
mike
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
heh, to proste przecież ;) załóżmy że postawiłes mecz na 1 z DNB (kurs 2) + drugi mecz 1x (kurs 1,5). Jeśli w pierwszym meczu będzie remis to tak jakbys po prostu tego meczu nie zagral i jeśli 1x wejdzie to tak jakbyś zagrał singla po 1,5. Jeśli w drugim meczu będzie 2 to niezależnie co się stało w 1szym meczu to przegrana. Jeśli w 1szym meczu bedzie 1 + w drugim 1x to wtedy wygrywasz stawke * 1,5*2. Mam nadzieje, ze juz rozumiesz ;)
 
Do góry Bottom