>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Drastyczne limity w Bet365...

adrian0 374

adrian0

Użytkownik
Witam,
Przez niespełna pół roku byłem zadowolonym klient Bet365, niestety tylko do wczoraj. Zwykle u tego buka grałem double, treble po nie dużych stawkach 20-30PLN. Od założenia konta dokonałem 2 wpłat na konto.

Wczoraj dostałem info od Bet365 następującej treści:


Zbytnio się tym nie przejąłem, lecz co mnie zdziwiło na moje konto ni z gruchy ni z pietruchy zostały nałożone limity stawek????
Chciałem sobie zagrać 2 spotkanie tenisowe jak zwykle, kursy ok 1.4-1.6 a tu stawka maksymalna na kupon z dwoma zdarzeniami wynosi... 1.97 PLN!
Podobnie sytuacja ma się w treblach, lepiej to wygląda w meczach piłkarskich, jednak najczęściej obstawiałem właśnie tenis, po kilka meczów.
Zdziwiło mnie to tym bardzie że u tego buka nie maiłem nigdy większych wygranych. Max to 60-70 PLN.

Pisałem już na czacie, niestety zostałem zbyty tekstami typu: &quot; Prosimy zwrócić uwagę, że kwota oferowana klientom zależy od charakteru wydarzenia i oceny naszych traderów co do prawdopodobnej rentowności dla klienta. Przykro nam, jeżeli oferowane limity są czasami niższe od tych jakie chciałby Pan postawić.&quot; &quot;Kwota zaoferowana Klientowi zależy od rodzaju zdarzenia oraz oszacowanej przez traderów opłacalności zakładu dla Klienta.&quot;



Teraz pytanie do was czy miał ktoś coś podobnego? Jaki jest prawdopodobny powód takiego nagłego limity na stawki?
I czy ta sytuacja ma szanse ulec zmianie (oczywiście na lepsze:smile ???? ?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Sporo osob ma nalozone limity w tym buku ( ja tez zreszta ), co do powodu to nie wiem, wszystko sie odbywa wedlug ich uznania. Nie slyszalem jeszcze o przypadku zeby Bet365 zdjal komukolwiek limity z konta.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Jakoś mi się nie chce wierzyć,że komuś kto nic nie kombinował,zrobił 2 wpłaty i grał stawkami 20zł i nie wygrywał wielkich kwot ma nałożone limity...
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
załóż konto na ojca i git :p może logowałeś na inne konta z kompa (to samo ip) albo grałeś jakieś surbety ;) dają limity ale nie za takie granie jak opisujesz ;) chyba że no dokonałeś 2 wpłaty ale wypłacałeś 50 razy ????
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
Czy logowanie sie na konto z dwóch różnych komputerów (różne ip) + czasami ze smartfona może byc problemem (czyt. powodem do zlimitowania)...?
Ostatnio grałem niewielkimi kwotami (30-40 PLN) głównie Tenis, a konkretnie spotkania challengerowe i zostałem najbardziej zlimitowany właśnie na spotkania tenisowe. Nie opłaca się mi obecnie stawiać nic prócz singli, bo przy doublach i więcej stawki maksymalne to jakieś grosze. :|
Jeszcze Pani Magdalena z czatu bet 365 odnośnie limitów:
Magdalena S: Prosimy zwrócić uwagę, że kwota oferowana klientom zależy od charakteru wydarzenia i oceny naszych traderów co do prawdopodobnej rentowności dla klienta. Przykro nam, jeżeli oferowane limity są czasami niższe od tych jakie chciałby Pan postawić.
Adrian: Czy jest szansa że limity ulegną zmianie w przyszłości?
Magdalena S: Taka sytuacja moze miec miejsce.

pete1989 ja też w to nie mogłem uwierzyć dlatego od razu pisałem na czacie z supportem a teraz pisze tu ????
 
C 2

cudi

Użytkownik
Witam serdecznie,
mam identyczny problem. Byłem klientem Bet 365 od ponad 3 lat, aż nagle w dniu wczorajszym niestety bez żadnej informacji zauważyłem że stawki, które mogę obstawić to maks. 5 zł na kursy około 5. Przy wzroście kursu np. na 10 mogę obstawić 2 zł maksymalnie.
W dniu dzisiejszym otrzymałem identyczną informację co Adrian0. Myślę, że nie jest to zgodne z regułami, ale nic nie mogę zrobić. Rozmowa z konsultantem jest bez sensu bo jak zadaje pytanie jak można rozwiązać mój problem? Otrzymuję informację: nie można...
Cóż czas poszukać nowego bukmachera lub założyć nowe konto na kogoś...
Pozdrawiam wszystkim z limitami i tych bez również.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Q 3

qladiator

Użytkownik
Witam, ja także dostałem tego dziwnego maila nawet napisałem do supportu o co chodzi a oni że no że niby o nic moge grać dalej ... a sie okazało że zlimitowali mi konto :/
Co prawda grałem pare niskich surebetów ale :
0 wypłat i konto na minusie 2,5k więc nie wiem czemu takie limity nakładają od razu.
 
M 2

miszka6

Użytkownik
(...)
Co prawda grałem pare niskich surebetów (...)
Co masz na myśli pisząc &quot;niskich&quot;? Jakie stawki?

Ja konto mam od 3 miesięcy. Stawiam bardzo dużo zakładów, stawki max 200PLN. Zdecydowana większość zakładów live. Nigdy nie kombinowałem z surebetami. Jestem na plusie. Konta mi jeszcze niezlimitowali. Raz na 2-3 tygodnie dostaję bonusa 20PLN.
 
Do góry Bottom