>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dotpay - wasze konto

J 5

jastov

Użytkownik
Witam
Chce wpłacić na buka kase SMSem. Aby tego dokonać muszę mieć konto w Dotpay i stamtąd kupić kupon UKASH. Problem tkwi w tym ,że na aktywację konta trzeba czekać kilka godzin a ja chciałbym zagrać jeszcze dzisiaj. Czy nie podałby mi ktoś pasów do swojego konta na którym nie ma zadnych srodków? tak aby nie było żadnych wątpliwości
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie sprawdzałem tego, ale nawet jeśli jest to możliwe to jest to opłacalne tylko jak masz bardzo dużo zbędnych środków na karcie/ abonamencie złotówkowym (teraz już rzadkość, dominują abonamenty minutowo/smsowe). W każdym bądź razie wymieniałem kiedyś środki z komórki w serwisie banksms.pl. Za smsa 30,75zł dostałem 10zł na konto bankowe. I pewnie podobny przelicznik jest na dotpay. Niestety ale swoje zabiera zarówno operator, pośrednik płatności i podatek vat. Także bardzo drogo to wychodzi.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja mam problem,ponieważ kupiłem -line z Alior Sync kupon Ukash.
Transakcja przebiegła pomyślnie,przelew dotarł ,ale na podany na stronie Dotpay e-mail nie dotarł kod kuponu Ukash,mimo,że otrzymałem informację,że za chwilę zostanie wysłany takowy e-mail znr kuponu.
Nie wiem co mam zrobić.Dzwoniłem na ifolinię Sync i powiedzieli,że ze strony Alior Banku wszystko jest o.k,że to wina Dotpay.
Nie zawracałbym głowy,gdyby chodziło o jakąś drobna kwotę,ale suma 300 zł,którą chciałem przeznaczyć na depozyt wisi mi w próżni.
Dotpay pracuje dopiero od poniedziałku od godz.9.00.
Mam nadzieję,że nie będzie nieporozumienia i nie stracę 3 stów i sprawa się wyjaśni.
Może ktoś kto zna się na tym mógłby mi coś podpowiedzieć?
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Założyłem konto na DotPay, czyli będę mógł kupować te kupony ukash za sms&#39;a, tak? Gdzie taka opcja jest widoczna? Pozdrawiam!
 
Do góry Bottom