>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Doncarbone 50$ bez depozytu

radek03 90

radek03

Forum VIP
Rejestracja na stronie http://www.dcsc.com , do 24h czekamy na darmowe 50$, obrót 25x na zakładach albo kasynie, wypłata max 250$, wypłata nie wcześniej niż po 30 dniach.
Czy wypłacalne to jest, nie wiem, jak ktoś chce się pobawić to może spróbować. Należy podejść z przymrużeniem oka, żeby ktoś potem nie lamentował, że mu nie wypłacili.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
no a jakby nawet byli wypłacalni to wypłaca na polskie konto np w mbank ?
Wystarczy kliknąć i zobaczyć jakie mają opcje wpłat/ wypłat. Na kartę można wypłacić, teoretycznie.
Dają za darmo 50 $ to możesz próbować coś z tym zrobić.
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
nie warto sobie tym kasynem du.....znaczy odbytu zawracac !
z resztą,już to chyba było jak mnie pamięć nie myli..
 
K 0

kanios2

Użytkownik
Wystarczy kliknąć i zobaczyć jakie mają opcje wpłat/ wypłat. Na kartę można wypłacić, teoretycznie.
Dają za darmo 50 $ to możesz próbować coś z tym zrobić.


nie wiem bardzo gdzie to sie patrzy:p jakbys zobaczył i sie dowiedział to napisz
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
nie wiem bardzo gdzie to sie patrzy:p jakbys zobaczył i sie dowiedział to napisz
Przecież można się domyśleć albo spojrzeć na pierwszą stronę bo tam masz narysowane, do banku wypłacają ale na pewno nie mają konta w polskim banku, więc wypłata będzie obciążona prowizją, ale od czego jest karta kredyt/debet. Wszystko oczywiście ok jeśli w ogóle wypłacają.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
nie wiem bardzo gdzie to sie patrzy:p jakbys zobaczył i sie dowiedział to napisz
Jest opcja wypłat na kartę kredytową. Raz w miesiącu za darmo.
Tyle co tam jest. Jak w praktyce wygląda to nie wiem.
Jak dadzą mi kasę do meczu to zagram NBA all in dla zabawy można spróbować.
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
też założyłem sobie konto przed 21,po jakichś 30 minutach dostałem 50$,teraz wchodzę ,chcę postawić na Boston a tam kasy już nie ma:]
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ludzie czy wy nie widzicie ze ostatnio na forum pokazuja sie ciagle takie promocje??

50$ na bet dos
25$ na bet tango

Teraz kolejny pseudo buk ktory daje 50$
Dodam ze te 2 wyzej tez maja takie warunki ze minimum 30dni gry i iles tam obrot.
Nie ktore maja tez ze dziennie musi byc postyawione conajmniej 5$.

W betdos minelo juz chyba 60 dni od zalozenia tematu i nadal nikt nie wyplacil tak samo z bet tango.

Nie ma co se glowy zawracac takimi promocjami bo szkoda czasu poswiecac nawet te 3 minuty dziennie bo w ciagu 30dni to ci sie robi pare dobrych godzin przez ktore mozesz zrobic wiele innych pozytecznych zeczy.


(alem sie rozpisal sorry ze tak duzo ale mnie to jakos zbulwersowalo taka kolejna promocja z ktorej nic nie bedzie.)
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
W betdos minelo juz chyba 60 dni od zalozenia tematu i nadal nikt nie wyplacil
W betdos jedna osoba wyplacila. Za to nikt nie napisal, ze spelnil warunki i mimo to nie udalo mu sie wyplacic, wiec mozliwe, ze czasem sa wyplacalni.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
W betdos jedna osoba wyplacila. Za to nikt nie napisal, ze spelnil warunki i mimo to nie udalo mu sie wyplacic, wiec mozliwe, ze czasem sa wyplacalni.
ja spelnilem warunki na betdos i czekam na wyplate na mb, livechat jest tam pomocny i uprzejmy, a czy wyplata dojdzie sie okaze, jak tak to napisze w temacie betdos
 
P 10

pawu

Użytkownik
No czekam na kasę ale coś nie rozumiem tych kursów mogłby mi ktoś wytłumaczyć z góry ThX
Pozdrawiam
 
R 125

roger12

Użytkownik
niech zgadnę to ten amerykański buk heheh nie warto tracić czasu na tego typu promocje le mogę sie mylić moze teraz jest inaczej jak ktoś ma czas to możne próbować nie chciałbym nikogo rozczarować ale te buki zmieniają co 1 dzień regulamin na początku ze nie można stawiać wielo zdarzeniowego kuponu potem ze można ale kurs ogólny minimum 2.0 potem ze piłki nie można a na końcu ani tenisa ani piłki ani hokeja tylko koszykówkę
 
Do góry Bottom