>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

DON 1,5 i 10

L 0

lisek88

Użytkownik
Jak mniej więcej przekładają się stawki Sit &amp; Go DON 1,5 i 10 na stoliki cashowe?
Najlepsze jest to że można w każdej chwili przerwać/zakończyć i to jest powód tego że chcę na to przejść. Za ile wchodzić do danego odpowiednika 1,5 i 10. Nie chciałbym stosować taktyki wchodzenia za min kasę i all-in. Nie chciałbym też mieć 2-4 razy więcej kaski niż inni gracze bo wtedy gdy dam all-in nikt mi go w pełni nie sprawdzi (mam nadzieję że dobrze to ująłem).
Oczywiście na początek będę grał tak min tydzień ostrożniej i uważniej żeby sprawdzić jak to jest.
Pozdrawiam
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
a ile masz kapitału? I na jakiej platformie grasz? I najważniejsze na jakie stoliki cashowe chcesz przejść? FL czy NL?
 
K 0

kadm

Użytkownik
a ile masz kapitału? I na jakiej platformie grasz? I najważniejsze na jakie stoliki cashowe chcesz przejść? FL czy NL?
Dokładnie. Odpisz na to pytanie. I jeszcze jedno... Korzystasz z jakiegoś oprogramowania wspomagajacego grę np. SNG WIzard?
Jak dla mnie to DONy są nieopłacalne, prawdziwa kasa l;ezy na stołach.
 
L 0

lisek88

Użytkownik
100 USD gram na pokerstars i chce NL. Nie używam żadnego oprogramowania. Ten SNG wizard czytam to może być nawet przydatny ale wiem raczej gdzie są moje błędy... w omaha H/L mam problemy z selekcjonowaniem kart początkowych a w holdemie raczej nie dopatrzyłem się większych zaniebań.
Jakoś zawsze bez tego dodatkowego oprogramowania sobie radziłem. I podczas gry wielu osobom daję notkę żeby wiedzieć czy to wariaci którzy co chwila blefują czy spokojni gracze którzy rzadko blefują albo też tacy którzy są po środku.
Mam na swoim koncie kilka pokerowych sukcesów.
1,5 USD wejście a wygrałem za 1 miejsce 150 USD
w paru turniejach 3,4 USD omaha H/L zająłem 1 miejsce też wygrywająć ponad 10 USD + kasa za knockouty oczywiście 2 i 3 miejsca też były.
Zajęcie 2xx miejsce w popularnym turnieju o 19:40 za 2,2 USD. Kasa nie duża ale trudno jest się przebić do 200 miejsca
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
100 dolarów powinno ci starczyć na NL 0,5-0,10$. Ale skoro dobrze Ci idzie w turniejach to czemu nie pójdziesz w tą stronę? PokerStars oferuje np. STT czyli S&amp;G wieloosobowe, np. 180. Na niskich limitach, w twoim przypadku 1$-2$ poziom jest w miare niski.
 
L 0

lisek88

Użytkownik
Wiem ???? ten turniej z 150 USD właśnie taki był (albo 120 osób) ale niestety podział zawsze jest taki że lwia część idzie do pierwszych kilku osób a reszta nic nie ma... Cóż sprawdzę jak mi pójdzie 5-10$ i zobaczymy jak to będzie
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną na priv to ci może pomogę albo trochę coś rozjaśnie, sam gram STT oraz heads-up tyle że na wyższych stawkach...
 
Do góry Bottom