>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dokładny wynik meczu - algorytm.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Kolejny odgrzebany algorytm na dokładny wynik. I oczywiście nie pamiętam już na jakich konkretnie zasadach został skonstruowany i dlaczego :giggle: działa lub nie działa. Chciałbym przypomnieć inny algorytm, który pokazuje konkretne 1 do 3 prognozowanych dokładnych wyników (a nie, potencjalne kombinacje) ale z braku przejściówki ata/sata nie dostanę się na stary dysk.

Ten algorytm będzie pokazywał proponowane kombinacje w taki sposób:

liczba goli dla Gospodarzy / liczba goli dla Gospodarzy : liczba goli dla Gości / liczba goli dla Gości

gdzie: / oznacza "lub"
Znak: + symbolizował będzie minimum trzy gole

-------


Być może przydatny w grze na live.
Post automatycznie złączony:

Dla uproszczenia nie będę używał ukośnika.

FK Panevezys - Zalgiris
+1:0+ (1:2)
Post automatycznie złączony:

Riteriai - Suduva
+1:0+ (1:2):
Post automatycznie złączony:

Ham-Kam - Ranheim
+1:0+ (3:4):
Post automatycznie złączony:

Zurich - Sion
02:0+ (0:2):
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wiem, że trwa od kilkunastu minut i jest 1:0 ale mimo wszystko z braku laku wpisuję to spotkanie...

Ch. Odessa - Balkany
02:12 (2:2):
Post automatycznie złączony:

Parma - Atalanta
02:0+ (1:2):
Post automatycznie złączony:

Inter - Napoli
02:0+ (2:0):
Post automatycznie złączony:

HB Torshavn - TB Tvoroyri
+1:0+ (4:1):
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wkomponował się dobrze z wynikiem jeden z meczów ligi litewskiej ale nie mam na to dowodów :)

----

Po co w ogóle coś takiego? Na przykład, aby określić ramy podczas typowania live na dokładny wynik i móc reagować na to co się podczas spotkania dzieje.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
No jasne... Każdy by chciał gotowy jednoznaczny wynik. Tyle, że skoro panuje przekonanie, że wynik to loteria - więc oczekiwania na podanie jednoznacznego wyniku są bezzasadne :)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Akurat w przypadku tych przykładowych spotkań, zazieleniła się ładnie lewa strona czyli przyporządkowana Gospodarzom.
I przypuśćmy, że potraficie względnie trafnie typować wyniki o wyższym stopniu ogólności czyli klasyczne "1X2". Ta ostatnia umiejętność pomoże zredukować do możliwego minimum kombinacje prognozy szczegółowej.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie wiem czy jest sens wrzucania dalej tutaj prognoz... Kilka na dziś...



Zamalek - El Masry
+1:12 (1:0):


Torpedo Kutaisi - Telavi
02:0+ (1:1):
Post automatycznie złączony:

Zimbru - Floresti
02:12 (0:2):
Post automatycznie złączony:

AIK Stockholm - Elfsborg
02:0+ (1:2):
Post automatycznie złączony:

Hacken - Norrkoping
+1:0+ (2:1): Niestety czerwona kartka...
Post automatycznie złączony:

Kalmar - Örebro
+1:12 (0:3):
Post automatycznie złączony:

Mjallby - Sirius
+1:0+ (1:1):
Post automatycznie złączony:

Streymur - Klaksvik
+1:0+ (0:7):
Post automatycznie złączony:

Vikingur - HB Torshavn
02:0+ (1:3):
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cześć,

Prośba o pw apropo założeń i danych na jakich opierałeś się udoskonalając swój algorytm w temacie Algorytm - próby.

pzd

Cześć.

Napiszę dokładnie podobnie jak odpowiedziałem kiedyś innemu koledze z Forum.
Starałem się wychwycić cechę występującą w spotkaniu piłkarskim. Następnie skategoryzowałem spotkania piłkarskie, które tę cechę posiadają i dokonałem korelacji tej cechy z wynikami spotkań, w których drużyny o takich cechach biorą udział. Wyraziłem to wszystko liczbami.

Ponadto mogę dodać, że tamto narzędzie z tematu "Algorytm - próby" przez większą cześć tematu skonstruowane było tak, iż dane wsadowe dotyczące ostatnich spotkań rozgrywanych przez rywalizujące ze sobą drużyny, spotykały się z historycznymi danymi statystycznymi zastanymi już a zawartymi w zapisie tego algorytmu.

Tyle na pewno mogę napisać ale jest to dla mnie maksymalny na dziś wysiłek ;) intelektualny dotyczący konstrukcji algorytmów. Tyle ich było (dziesiątki algorytmów - nie tylko te, których osiągi sprawdzałem na Forum), że powracając teraz do ich szczegółowych konstrukcji, pogubiłbym :) się w nich. A nie jestem typem Einsteina.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom