>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

D'oh czyli futbol Homera Simpsona.

homer-simpson 62

homer-simpson

Użytkownik
Witam. Postanowilem pograc sobie obstawiajac sama pilke nozna. Moj budzet poczatkowy to 150zl. Plaska stawka wynosi 15zl. Po kazdym miesiacu bede robil podsumowanie(oby na +). Celem jest trafienie conajmniej 50% meczow, wtedy bede na zero lub na plusie, bo gram tylko mecze z kursem &gt;=2. Bede staral sie przeprowadzac analizy, ale nie bede ich pisal, bo zajeloby mi to zbyt wiele czasu, a jaki jest sens sie rozpisywac skoro liczy sie tylko wynik koncowy. Narazie bede gral w bahu, bo nie chce mi sie przelewac kasy do bet365, a akurat mam troche pieniazkow u nich wiec czemu nie. Wydarzen mniej, kursy troche gorsze, ale jesli dobrze sie skonczy ten miesiac to wtedy przeniose sie do bet365, ktory ma zdecydowanie bogatsza oferte. A zatem zaczynamy i obym dzisiaj musial postawic same plusy ! :grin:
Kupon#1
Leyton Orient - Milton Keynes Dons kurs: 2.25
Ew: 33.75zl
Kupon#2
Plymouth Argyle - Portsmouth FC kurs: 2.60
Ew: 39.00zl

Kupon#3

Real Madrid Castilla - Recreativo Huelva kurs: 2.80
Ew: 42.00zl

Kupon#4

Burkina Faso - Algieria kurs: 2.40
Ew: 36.00zl

Edit: Podsumowanie przeprowadzal bede po 10 kuponach. Na miesiac bede staral sie grac 50 meczow i bede podawal zysk/strate oraz yield
 
homer-simpson 62

homer-simpson

Użytkownik
Witam. Postanowilem pograc sobie obstawiajac sama pilke nozna. Moj budzet poczatkowy to 150zl. Plaska stawka wynosi 15zl. Po kazdym miesiacu bede robil podsumowanie(oby na +). Celem jest trafienie conajmniej 50% meczow, wtedy bede na zero lub na plusie, bo gram tylko mecze z kursem &gt;=2. Bede staral sie przeprowadzac analizy, ale nie bede ich pisal, bo zajeloby mi to zbyt wiele czasu, a jaki jest sens sie rozpisywac skoro liczy sie tylko wynik koncowy. Narazie bede gral w bahu, bo nie chce mi sie przelewac kasy do bet365, a akurat mam troche pieniazkow u nich wiec czemu nie. Wydarzen mniej, kursy troche gorsze, ale jesli dobrze sie skonczy ten miesiac to wtedy przeniose sie do bet365, ktory ma zdecydowanie bogatsza oferte. A zatem zaczynamy i obym dzisiaj musial postawic same plusy ! :grin:

Kupon#1

Leyton Orient - Milton Keynes Dons kurs: 2.25✅ 2:1

Ew: 33.75zl

Kupon#2

Plymouth Argyle - Portsmouth FC kurs: 2.60⛔ 1:1

Ew: 39.00zl

Kupon#3


Real Madrid Castilla - Recreativo Huelva kurs: 2.80✅ 1:2

Ew: 42.00zl

Kupon#4


Burkina Faso - Algieria kurs: 2.40✅ 3:2

Ew: 36.00zl

Pierwszy dzien nienajgorzej. 75% a moze zaraz cos jeszcze zagram. Zobacze czy cos jest do grania.
 
homer-simpson 62

homer-simpson

Użytkownik
Kupon#6

Dallas(-1) - Chicago kurs: 4.20⛔ 2:3

Ew: 63.00zl
Szkoda ze jednak nie odpuscilem grania wieczorem. Obstawilem tak naprawde no bet, a niestety jedyne co bym obstawil na &quot;pewniaka&quot; to over 3.5 po analizir meczu, ale niestety jak pisalem w bahu oferta jest uboga i nie bylo tego overa wiec wybralem taki typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom