>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dobry Kombiak

lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jak wyżej...interesuje mnie dobre przestronne kombi..nie mam kompletnie doświadczenia w tej grupie samochodów, więc jestem otwarty na propozycje. Mam już swojego faworyta, ale z chęcią poznam każdą uargumentowaną propozycję. Z góry dzięki
 
S 0

strzelec18

Użytkownik
Przede wszystkim jaki masz budżet, ile km rocznie robisz, benzyna/lpg/diesel i gdzie będziesz jeździł (miasto czy trasa)
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dokładnie - podaj coś więcej. Do czego będziesz ten samochód wykorzystywał, roczne przebiegi no i oczywiście flota przeznaczona na samochód.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Kasa do 140 tys., ile km rocznie - nie wiem, w każdym razie samochód w dieslu, samochód głównie po mieście, w wakacje możliwe dalekie wypady, samochód na jakieś 3 lata, głównie pod kątem powiększenia się rodziny
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
No to jak chcesz KOBMI na 3 LATA za cenę DO 140 TYSIĘCY ZŁOTYCH.
To pozostawiam Cię z tym problemem samego :cool:
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Kolega ma dużo racji. Jeśli nie zamierzasz tłuc dużo trasy kup benzynę. Sam mam benzynę, choć całe życie latałem służbowym dieselem.
Znajomek kupił bardzo ładnego nowego Acorda. Czarny, wysoki pakiet, wszystko mający praktycznie. Zmieścił się w półtorej stówy. Oczywiście noje afto.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
A wiesz, że podobnej kasie wyłapiesz nowe wiśniowe crv? Tylko już dupą po ziemi nie szorujesz ;)
edit-
jeśli chcesz, mogę zapytać o dokładną cenę i wyposażenie. Bankowo rok 2013 I połowa. Chyba tylko skóry nie ma. Koło, audio, poduchy sruchy. Wszystko co fabryka dała.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Z takimi pieniędzmi ladowalbym się w nowe BMW X3. Ewentualnie X1 lub nowy Mercedes GLA. Wszystko w benzynie.
 
Do góry Bottom