>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dobry jestem. Nawet Bardzo.

dig 106

dig

Użytkownik
Oto mój plan.
Sroda 14 - Wpłacono 10 zł
Środa 14 - 15 zł
Czwartek 15 - 22.5 zł
Piątek 16 - 33.75 zł
Sobota 17 - 50 zł
Niedziela 18 - 75 zł
Poniedziałek 19 - 112.5 zł
Wtorek 20 - 169.75 zł
Sroda 21 - 254 zł
Czwartek 22 - 381 zł
Piątek 23 - 571 zł
Sobota 24 - 856 zł
Niedziela 25 - 1284 zł
To lecimy z Tematem ????
Nie będę tu wpisywał wszystkich meczy, ale tylko te które będę grał grubo (chodzi o godziny) przed meczem. I potem z tych meczy zrobię statystykę. Co do mojego planu to będę wklejaj scriny ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dig 106

dig

Użytkownik

Uploaded with ImageShack.us
Czyli plan do dziś wykonany. Miało być po dzisiejszym dniu ... 22.5 jest 35 ???? Od razu napiszę że będzie tu lekki bałagan. Ale obiecuję że ktoś kiedyś skorzysta z tego tematu. Nie będą tu tylko scriny wygranych kuponów, a dobre peFFFFFki.
 
dig 106

dig

Użytkownik
Na dziś warto pograć :
Ręczna :
Rosja (-2) - Angola - 1 - 1.4
Francja - Dania - 1 - 1.40
Nożna :

Polska - Bośnia - 1DNB - 1.20
Orduspor - Galatasaray - 2 - 1.7

Z naciskiem na drugi z Nożnej i drugi z ręcznej. Daje nam to ako ok 2.3 ???? Polecam. Na pewno wykorzystam to w moim &#39;&#39;dziwnym&#39;&#39; systemie.
 
dig 106

dig

Użytkownik
Na dziś warto pograć :
Ręczna :
Rosja (-2) - Angola - 1 - 1.4 +
Francja - Dania - 1 - 1.40 +
Nożna :

Polska - Bośnia - 1DNB - 1.20 +
Orduspor - Galatasaray - 2 - 1.7
+

Z naciskiem na drugi z Nożnej i drugi z ręcznej. Daje nam to ako ok 2.3 ???? Polecam. Na pewno wykorzystam to w moim &#39;&#39;dziwnym&#39;&#39; systemie.
Dość ????
 
dig 106

dig

Użytkownik
Ok 00:00 podsumuję jakimś scrinem dzień na Tobet. Najważniejsze że minimum jakie mam w planie w pierwszym poście - osiągnięte.
Przypomnę - jeśli komuś jest nie jasne : Jak piszę przykładowo ( tak jak dziś ) 4 mecze, to nie gram ich razem ( przeważnie dodam jeszcze jakieś zdarzenie/a i z każdym meczem podanym tutaj dubel pójdzie ) tylko chcę podać najciekawsze propozycje na dany dzień, aby komuś &#39;&#39; pomóc - doradzić &#39;&#39; Będę liczył je tak że postawiłem na każdy typ 1j. Oczywiście wirtualnie. Po przykładowo 100 meczach podliczę - dla zabawy. Jednak dla mnie najważniejsze jest to co na Tobet - i nie dam rady wpisywać wszystkich typów gdyż było by to nie uczciwe i bez sensu ( chodzi mi o dodawanie typów już po rozpoczęciu bądź granych live )
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dig 106

dig

Użytkownik
Na dziś :
Skoki: Stoch - Zyła - 1 - 1.40
Biegi:
Johaug Top 3 - 1.33
Nożna:
Wigam - Chelsea - 2 - 1.40
Sevilla - Real - 2 - 1.45
Freiburg - Dortmund - 2 - 1.60

Z naciskiem na dwa pierwsze ????
Z Nożnej też powinno.
 
dig 106

dig

Użytkownik
Na dziś :
Skoki: Stoch - Zyła - 1 - 1.40
Biegi:
Johaug Top 3 - 1.33
Nożna:
Wigam - Chelsea - 2 - 1.40
Sevilla - Real - 2 - 1.45
Freiburg - Dortmund - 2 - 1.60

Z naciskiem na dwa pierwsze ????
Z Nożnej też powinno.
Dzień dość ogarnięty. Tylko jeden błąd jak na razie na 8 typków ????
 
dig 106

dig

Użytkownik
Oto mój plan.
Sroda 14 - Wpłacono 10 zł

Środa 14 - 15 zł
Czwartek 15 - 22.5 zł
Piątek 16 - 33.75 zł
Sobota 17 - 50 zł

Niedziela 18 - 75 zł
Poniedziałek 19 - 112.5 zł
Wtorek 20 - 169.75 zł
Sroda 21 - 254 zł
Czwartek 22 - 381 zł
Piątek 23 - 571 zł
Sobota 24 - 856 zł
Niedziela 25 - 1284 zł
To lecimy z Tematem ????
Powoli ale idzie :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dig 106

dig

Użytkownik
Oto mój plan.
Sroda 14 - Wpłacono 10 zł
Środa 14 - 15 zł
Czwartek 15 - 22.5 zł
Piątek 16 - 33.75 zł
Sobota 17 - 50 zł
Niedziela 18 - 75 zł

Poniedziałek 19 - 112.5 zł
Wtorek 20 - 169.75 zł
Sroda 21 - 254 zł
Czwartek 22 - 381 zł
Piątek 23 - 571 zł
Sobota 24 - 856 zł
Niedziela 25 - 1284 zł
To lecimy z Tematem ????
Nie które moje posty w OT denerwują innych użytkowników. Za co przepraszam. Ale taki charakter. Czasem napiszę coś ( może i ) głupiego-nieprzemyślanego.
Dziś nie napisałem żadnych typów w moim artystycznym bałaganie który zwie się - Kupony. Jutro coś dodam. Dziś kończymy z 90 PLN. Ładnie się dzień ułożył dzięki no przede wszystkim nie wygraniu Sprintu przez Randal, oraz Podium barta &amp; win Norweżek. Było troszkę nerwówki związanej z piłką ręczną w lidze mistrzów, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Kolego chyba pomyliłeś działy, ten służy do dzielenia się kuponami, a nie chwaleniu się wygranymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dig 106

dig

Użytkownik
Dlatego zaraz dodam coś na jutro. A napisałem już że przy okazji będę analizował mój plan. ????
 
dig 106

dig

Użytkownik
Po dziś również dobrze. Kilku osobą na Priv doradziłem zagranie Marousi (+30) i myślę że posłuchali. Na wtorek zaraz dodam jakieś typy, myślę że warto się nimi podzielić ( do przeanalizowania ich przez innych i ew. zagrania ) ????




Uploaded with ImageShack.us

Tak zakończyłem dzień. Zaraz coś na NHL pódjzie ( patrz - odpowiedni dział )

Na dziś ( wtorek ) :

Real (-1) - Ponferradina - 1 - 1.20
Sevilla - San Roque - 1 - 1.20
Cagliary - Milan - 2DNB - 1.15
Agrotikos - Panathinaikos - 2 - 1.15

Ako z tego fajne. 1.9. Mecze raczej dość peffniackie. Real u siebie osiąga kolosalne wyniki. Wiadomo - jutro będzie trzeba tylko dopełnić formalności. Bez Ronaldo ... Ale za to z Benzyną który myślę że 2-3 bramki rzuci z tak przeciętnie wymagającym rywalem. Sevilla również problemów mieć nie powinna. W pierwszym meczu 1:0. Dziś myślę że wygrana bardziej okazała. Milan DNB ? No tak. Parę razy już w tym sezonie przypadkowo zremisowali ... Ostatni pojedynek to również puchary. Jednak Pana gra z 12 miejscem drugiej ligi - Agrotikos którego stadion mieści zaledwie 3500 widzów. Myślę ze warto puścić Ako.
 
dig 106

dig

Użytkownik
Na dziś ( wtorek ) :

Real (-1) - Ponferradina - 1 - 1.20
Sevilla - San Roque - 1 - 1.20
Cagliary - Milan - 2DNB - 1.15
Agrotikos - Panathinaikos - 2 - 1.15


[/quote]
ładnie. może jednak coś będzie ze mnie. kończę temat. może ktoś skorzystał z tych kilku typów.
dziś przegrałem - zagrałem va bank gdyż dowiedziałem się że i tak pieniędzy z Tobeta nie dostanę - wpłaciłem raz na Srobeta z konta bankowego kuzyna i lipka by była. zacznę na forum funkcjonować po nowym roku. założę swój temat - na wzór tematu kudłatego ????

już wiem że bukmacherka to nie sprint. jestem jeszcze młooooody i myślę że i na wygrywanie przyjdzie czas. mam jeszcze pare ładnych lat na naukę. cieszę się że zacząłem tak wcześnie.
tak jak już napisałem. zaczną na forum od nowego roku. założę konto w bah i można grać bez obaw przed niewypłaceniem ewentualnej wygranj.
dzięki chłopaki i powodzenia życzę.
 
Do góry Bottom