>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dobry i wypłacalny bukmacher

amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Jak w temacie, jakiego buka polecacie, przede wszystkim, żeby był wypłacalny i nie limitował za szybko, może być też z jakimś bonusem.

Problem jest taki, że nie mogę mieć konta na tych portalach:
bet365, unibet, betsson, betsafe, sportingbet, betano, bet at home,
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jak w temacie, jakiego buka polecacie, przede wszystkim, żeby był wypłacalny i nie limitował za szybko, może być też z jakimś bonusem.

Problem jest taki, że nie mogę mieć konta na tych portalach:
bet365, unibet, betsson, betsafe, sportingbet, betano, bet at home,
Jeśli chodzi o bonus to na pewno Betclic i Expekt. Więcej na ten temat poczytasz w tym dziale: klik. Przejrzyj każdy topic po kolei, a na pewno coś Ci wpadnie w oko. Oba te buki są wypłacalne.

Z nowości na rynku nie miałem problemu z wypłatą w Otobet, a i bonus jest obecnie przyzwoity. Rivalo ujdzie w tłoku, choć limity się zdarzają. Na Twoim miejscu zacząłbym od dwóch ww., a następnie sprawdził kolejnych buków.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi.
Jak widzę bonus dostępny jest tyko jeśli depozyt robimy przez kartę. Wolę jednak korzystać z portfeli internetowych. Spróbuję jeszcze pinnacle.
 
K 0

kstokrotka777

Użytkownik
Jak jesteś sporo na plus albo wystarczy, że jesteś na minus, ale grasz niszowe sporty i Twój sposób gry(valubety) daje podstawy by uznać Cię za gracza zawodowego, lub po prostu grasz grubo. W takich sytuacjach bukmacher daje limity indywidualne czyli tym samym konto jest spalone i trzeba szukać następnego.
 
E 3

emarti

Użytkownik
Czyli wstawi mi jakiś limit wygranych, tak? Nie będę mógł wygrać więcej niż buk chce? Wówczas zakład nie zostanie przyjęty na potencjalną wygraną która przewyższa limit, tak to działa? Jak ma to Betclic, ma jakieś limity czy daje wolną rękę?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
A po co sie tym martwisz? Grasz minimum 4 lat i nir znasz podstaw albo grasz za 5 zl.
Jak cie zlimituja to nie bedziesz mogl na dany zaklad o danym kursie postawic wiekszej stawki niz limit jaki Ci na dane zdarzenie dali.
Zaden buk nie daje wolnej reki bo by szybko poplynal. Buk to nie instytucja charytatywna jak za duzo bedziesz u nich wygrywal to cie zlimituja do stawek ponozej 1 euro na typ
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wszystko zalezy czego gracz oczekuje z nowych bukmacherów ciekawie wygląda Otobet czy Betano.. Starych to wiadome Bet365 , Expekt czy Unibet trzymają swój naturalny poziom
 
Do góry Bottom