>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dobre Typy. Zapraszam

maaska 0

maaska

Użytkownik
Witam w tym temacie będę się dzielił swoimi typami. Stawka będzie podawana w PLN ( będe starał sie dodawać screny )Podliczenie co 10 kuponów.Interesuje się piłką nożna i NBA
Zapraszam ;)
 
maaska 0

maaska

Użytkownik
Zaczynamy

Na dziś wybrałem dwa spotkania , które uważam za bardzo mocne typy.

Sporting vs. Manchester City
jak dla mnie pewne zwycięstwo Anglików. Sporting mógł a w zasadzie powinnien odpaść z Legia. Graja bardzo słabo , porażka z 14 w tabeli z Vitoria Setubal ( 0:1 ) nie świadczy o tym aby gracze Sa Pinto mogli przedstawić jakies argumenty przeciwko tak mocnej drużynie jaką jest Manchester City.Goście w poprzedniej rundzie odprawili inny portugalski zespół FC Porto , które jest wg mnie 2 razy mocniejsze niż ich dzisiejszy rywal. The Citizens zagrają optymalnym składem i bedą chcieli podtrzymać passe 6 wygranych z rzędu ! w których zanotowali bilans ( 14-1 )​

Przypuszczalne składy
Sporting Lizbona: Patricio, Arias, Polga, Xandao, Insua, Carrico, Schaars, Fernandez, Izmailov, Ribas, Capel.
Manchester City: Hart, Kolo Toure, Kompany, Lescott, Clichy Milner, Yaya Toure, Barry Silva, Dzeko, Aguero
Typ : Manchester City @ 1.80

Metalist - Olympiakos
Tutaj typuje zwycięstwo gospodarzy którzy są jedna z rewelacji LE.
Notują bardzo dobrą serie spotkań bez porażki.
Jedynym zmartwieniem jest to , że Olympiakos również ma całkiem przyzwoitą serie zwycięstw , ale w spotkaniach wyjazdowych nie zawsze radzą sobie tak jak u siebie.
Typ: Metalist DNB @ 1.40
-------------------------------------------------------------------------
⚽Manchester City @ 1.80
⚽Metalist DNB @ 1.45
ako: 2.61
Stawka: 157 PLN EW: 409 PLN ***
-------------------------------------------------------------------------​

***niestety nie moge dodac screna gdyż nie mam 10 postów na koncie.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom