>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dobre kluby po porażkach - Progresja

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chciałbym żebyście w tym temacie pisali/podawali swoje przemyślenia, progresje na dobre kluby które są w kryzysie/po kilku porażkach. Według zasady &quot;każda seria kiedyś się kończy&quot;, a przypadku klubów z czołówki takie serie łamane są dość szybko dlatego uważam to za całkiem dobry pomysł który już nie raz się sprawdził. Kolejnym plusem jest to, że bukmacherzy po kilku porażkach dobrych klubów wystawiają coraz wyższe kursy na takie zespoły. Mniej więcej myślę, że wiecie o co mi chodzi. Przy podawaniu typów/progresji podajcie ostatnie wyniki, spójrzcie w terminarz i przybliżcie mniej więcej sytuację by było wszystko czytelne.
To może zacznę ;):
Progresja I. - Borussia Dortmund
Sytuacja:
Borussia wygrała z Arsenalem na wyjeździe 1:2, później wygrali w Bundeslidze z Schalke 1:3 i zmiażdżyli u siebie Stuttgart 6:1. Po tych wynikach przegrali u siebie z Arsenalem 0:1, na wyjeździe z Wolfsburgiem 2:1 po kapitalnym golu Olica i w derbach Niemiec u siebie przegrali aż 0:3 z Bayernem choć każdy ekspert twierdzi, że nie zasłużyli aż na tak wysoką porażkę. Zespół gnębią kontuzje w obronie. Według statystyk wyników ostatni raz Borussia Dortmund zaliczyła 4 porażki z rzędu w roku 2000! Zaliczyli wtedy 6 porażek z rzędu, ale to był zupełnie wtedy inny zespół i to w totalnym kryzysie. Dziś sytuacja jest zupełnie inna, bo to ubiegłoroczny finalista LM. Uważam, że już dzisiaj ta nieszczęsna passa się skończy. Kolejny ich mecz to wyjazdowy z Mainz w Bundeslidze, więc kurs prawdopodobnie będzie wynosił 1,40-1,80. Następy pomijając puchar to potyczka w wiceliderem Leverkusen więc również możemy spodziewać się dość dobrego kursu na Borussię. Następny mecz to potyczka z Olympique Marsylią na wyjeździe. Nie bardzo wierzę w to, że Borussia zaliczy w tych meczach porażki i zanotują passę 6 Lose.
Próg 1.
Borussia Dortmund - Napoli
Typ: Borussia Dortmund
Kurs/bukmacher: 1,53 Pinnacle
Stawka: 1j.
Wynik: 3:1 ✅
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Był kiedyś sposób gry w lidze na zdecydowanego faworyta, który ostatni mecz przegrał na wyjeździe.
Ten sposób się sprawdzał tyle, że kursy były biedne.
Tutaj piszesz o kilku porażkach faworyta - fakt, kurs może wzrosnąć, ale ja bym się w takich zdarzeniach obawiał remis, a z podpórką to już nie opłaca się grać .
W przypadku wtopy progresję będziesz grał na inną drużynę czy czekasz na mecz Dortmundu ?
Tak czy siak, życzę powodzenia, a dzisiejszy kurs na Dortmund jest jak najbardziej wporzo - można spróbować zagrać.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Jak dla mnie to Real Murcia / Segunda Division ⚽
Obecnie trwa im seria sześciu spotkań bez wygranej. 5 remisów / 1 przegrana. Mecze
o których mowa to drużyny z czołówki tabeli bo Real Murcia to średniaczek w Segunda Division.
W najbliższym meczu tej drużyny tj. 1 grudzień przeciwko Hercules CF, gdzie Murcia gra
w roli gospodarza, to bukmacherzy nie doceniają tej drużyny i dali kursy z których możemy
skorzystać ! Z h2h można delikatnie uznać że są w roli faworytów tego spotkania.
Dodatkowo jest ogromny ścisk w tabeli gdzie wygrywając to spotkanie mogą się śmiało
w zależności od przebiegu innych spotkań przesunąć się kolejno o 4-5 oczek w góre !
Hercules jest niżej w tabeli a mimo wszystko bukmacherzy powątpiewają w ich wygraną.
* Kursy na to spotkanie prezentują sie następująco :
http://www.betexplorer.com/soccer/spain/segunda-division/murcia-hercules/vcKMH5X7/
 
maru0174 1

maru0174

Użytkownik
FC PORTO
Mysle ze idealny przyklad, w Sobote wieczorem zeremisowali u siebie ze srednio spisujacym sie Nacionalem co mozna bylo tlumaczyc poprostu pechem (Nacional wyrownal w 82 minucie spotkania) lub faktem iz dzis grali arcywazny mecz z Austria Wieden w Champions League. To co wydazylo sie dzis na Estadio Dragao jest juz niewytlumaczalne, nie rozumiem jak mozna bylo stracic punkty z takim przeciwnikiem jak Austria Wieden i to w meczu ktory w przypadku wygranej postawil by ich na bardzo dobrej drodze do awansu do kolejnej rundy CH L!!! Duzo mnie kosztowala ta ich dzisiejsz wpadka i licze ze w niedalekiej przyszlosci odplaca mi sie z nawiazka bo w koncu taka druzyna jak Porto nie moze sobie pozwolic na wiecej takich wpadek! tzn mam taka nadzieje ;-)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
emOboy niezbyt do końca mi oto chodziło ;). Miałem na myśli tu kluby takie jak Valencia, Borussia, Barcelona, Manchester United itd. które to raz na 3, 5, 7 lat ,a nawet przez dekadę nie notują passy u siebie (bądź i nawet z wyjazdami) 3-5 lose. Nie chodziło mi o zespoły z jakiejś II ligi które mają passę 6 meczy bez zwycięstwa, no ale próbuj ???? powodzenia.
Progresja II. - Borussia Dortmund
Sytuacja:
Tak jak się spodziewałem &quot;Polonusy&quot; przełamali passę 3 porażek z rzędu. Teraz najwyższy czas pokazać kły w Bundeslidze. Zanotowali porażkę 2:1 na wyjeździe z Wolfsburgiem po kapitalnym golu Olica, a później łomot u siebie aż 0:3 z Bayernem. Teraz najwyższy czas podnieć się w lidze, bo wicelider ucieka. Morale zespołu mocno poszły w górę po pewnym zwycięstwie nad Napoli. Na wyjeździe zagrają teraz z Mainz, a później u siebie z Leverkusen czyli wiceliderem. Uważam, że w jednym z tych dwóch meczy Dortmund odniesie kolejne zwycięstwo, a kursy będą w granicach 1,50 w dwóch meczach.

Próg 1.
Mainz - Dortmund
Typ: Borussia Dortmund
Kurs/bukmacher: 1,61 Pinnacle
Stawka: 1j.
Wynik: 1:3 ✅
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Premier Legaue
Progresja III. - Tottenham
Sytuacja:
Ten mecz śmierdzi mi na kilometr remisem, a z tego co widzę Tottenham wygrał u siebie ostatnio z United w 2001 roku, szok! H2H miażdżące na korzyść gości, ale ja jednak spróbuję zagrać coś w stronę gospodarzy. Uważam, że świetnym pomysłem będzie teraz gra progresywna na WIN Tottenhamu.
W lidze od 3 meczy nie wygrali, a ostatnio zagrali mecz na szóstkę z City, przegrali 6:0. Zarówno United jak i Tottenham potrzebują na duch trzech punktów. Manchester ostatnio w lidze przegrał 28 września, więc dość dawno. Powiem tak... Wygrali 0:5 na wyjeździe z Leverkusen z okazji ligi mistrzów. Dla kontr przykładu powiem, że Urugwaj wygrał na wyjeździe z Jordanią 0:5, a u siebie zremisował 0:0. PSG wygrało z Anderlechtem na wyjeździe 0:5, u siebie zremisowali 1:1. Może coś w tym jest?
Następne mecze to dwa wyjazdy Tottenhamu, uważam, że w którychś z tych meczów w końcu się przełamią więc zaczynamy od najniższej stawki.

Próg 1.
Tottenham - Manchester United
Typ: Tottenham DNB
Kurs/bukmacher: 1,79 Bet-at-home
Stawka: 1j.
Wynik: 2:2 ▶ Jestem debilem! &quot;Ten mecz śmierdzi mi na kilometr remisem&quot;, a gram na Tottenham.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
niezły pomysł, ale do gry od czasu do czasu bo takich zdarzeń z najlepszych lig i najlepszych zespołów dużo nie będzie, może z 2, 3 na tydzień
AKA SHAKAL można by do tego grać spotkania tenisa z pierwszej 50 ATP i WTA tak samo po ostatniej porażce 1 lub 2 faworyta
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Progresja na Porto ? Przecież kursy na Porto w lidze wahają się między 1.15 a 1.5. Jak tu progresje grać żeby coś zarobić ? Żeby zarobić powiedzmy te 20% wkładu to przy 3 progu stawka już musi być naprawdę kosmiczna. Sam od czasu do czasu gram progresję ale poniżej kursu 1.7 to moim zdaniem nie ma sensu, bo trzeba mieć naprawdę głęboką kieszeń i nerwy ze stali. Od kursów 2.5 wzwyż progresja ma sens bo wkład nawet na 7 progu będzie mniejszy niż np. na takim porto przy 3.


Ostatnio lubuję się w progresjach na kobiecy tenis i przełamania. Wiadomo że serwis wśród zawodniczek stanowi często problem a nie atut ;)
kursy od 1.6 do 3.5

na ten moment spory +++ %
 
O 0

orestr

Użytkownik
Proponuję zapoznać się z podstawami rachunku prawdopodobieństwa. Na początek takie pojęcie jak zdarzenia niezależne.
 
maru0174 1

maru0174

Użytkownik
Progresja na Porto ? Przecież kursy na Porto w lidze wahają się między 1.15 a 1.5. Jak tu progresje grać żeby coś zarobić ? Żeby zarobić powiedzmy te 20% wkładu to przy 3 progu stawka już musi być naprawdę kosmiczna. Sam od czasu do czasu gram progresję ale poniżej kursu 1.7 to moim zdaniem nie ma sensu, bo trzeba mieć naprawdę głęboką kieszeń i nerwy ze stali. Od kursów 2.5 wzwyż progresja ma sens bo wkład nawet na 7 progu będzie mniejszy niż np. na takim porto przy 3.


Ostatnio lubuję się w progresjach na kobiecy tenis i przełamania. Wiadomo że serwis wśród zawodniczek stanowi często problem a nie atut ;)
kursy od 1.6 do 3.5

na ten moment spory +++ %

Byc moze i trzeba wlorzyc wiecej kasy ale posiadajac odpowiednia ilosc gotowki szybciej mozna zobaczyc zwroty i zarobki gdyz zespol klasy Fc Porto nie pozwoli na 7 meczow bez wygranej z rzedu!!!
 
A 498

addam44

Użytkownik
Teoretycznie tak.
W praktyce bukmacherka widziala nie takie cuda.Np i Chelsea i M.United zanotowaly po 6(!)remisow z rzedu.
A przeciez to kluby nie gorsze od Porto ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A 498

addam44

Użytkownik
@addam44&gt;&gt;&gt; znam kluby z EPL , które miały serie liczące i po 7 remisów:

Nottingham Forest, 29.04.1978 to 02.09.1978
Norwich City, 09.12.1978 to 10.02.1979
Norwich City, 15.01.1994 to 26.02.1994
Southampton, 28.12.1994 to 11.02.1995
Manchester City, 05.10.2009 to 28.11.2009

Pozdrawiam
A no wlasnie.A remis to nie...wygrana:]
edi8-a w ktorej to lidze poludniowo-amerykanskiej 1-2lata temu cala kolejka(zdaje sie 8 meczy)zakonczyla sie 0-0?:mrgreen:
Takie ako puscic za....zlotowke:grin::grin::grin:
Ciekawe ktory buk by wyplacil....2miliony?Pewnie by bylo....:jezora:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Premier Legaue
Progresja III. - Tottenham
Sytuacja:
Goście od 4 meczy bez zwycięstwa w lidze angielskiej. Kolejny ich mecz ligowy to również wyjazd. Fulham 6 z rzędu porażek.

Próg 2.
Fullham - Tottenham
Typ: Tottenham
Kurs/bukmacher: 1,65 Pinnacle
Stawka: 1j.
Wynik: 1:2 ✅
 
K 107

krisu3

Użytkownik
A może progresja na fulham, że nie przegra? ???? Ile można. A często takie zespoły przełamują się w meczach kimś dużo lepszym ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Proponuję zapoznać się z podstawami rachunku prawdopodobieństwa. Na początek takie pojęcie jak zdarzenia niezależne.
No to kolego trafiłeś, akurat jestem absolwentem matematyki więc co nieco wiem :razz:


co do wkładu to chyba się mija z celem, bo skoro nawet masz powiedzmy te 20000 zl żeby dac na 5 progu to chyba średni ma sens zaczynać od 10 zl progresji. Albo ludzie grają za grube pieniądze albo za małe.

Jakkolwiek nie policzę to progresja poniżej 1.5 nie ma prawa bytu, co nie zmienia faktu że to tylko moja opinia i życzę Ci szczęścia ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Premier Legaue
Progresja IV. - Manchester United
Sytuacja:
Od 3 meczy w lidze angielskiej są bez zwycięstwa (porażka i 2 remisy). Teraz grają z zawsze silnym Newcastle, a później na wyjeździe z Aston Villą (kurs około 1,60). Uważam, że w jednym z tych dwóch meczy wygrają.

Próg 1.
Manchester United - Newcastle
Typ: Manchester United
Kurs/bukmacher: 1,46 Pinnacle
Stawka: 1j.
Wynik: 0:1 ⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Premier League
Progresja V. - Arsenal
Sytuacja:
Arsenal od 3 meczy bez zwycięstwa, ostatnio kompromitacja z City na wyjeździe 6:3, choć przy wyniku mocno pomógł też sędzia. Teraz podejmują u siebie Chelsea, a później mają dwa wyjazdy po kursach wyższych niż 1,50. Uważam, że w jednych z tych trzech meczy Arsenal wyjdzie zwycięsko.

Próg 1.
Arsenal - Chelsea
Typ: Arsenal
Kurs/bukmacher: 2,37 Pinnacle
Stawka: 1j.
Wynik: 0:0 ⛔
 
Do góry Bottom