>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

dobieranie stawki

maryman 117

maryman

Użytkownik
Na początku wszystkich witam gdyż to mój pierwszy post ????

Skuteczność mojego typowania w ostatnim tygodniu to 59 % puszczanych zakładów, a mimo wszystko wynik nie jest najlepszy. Nie gram raczej kursów na poziomie 1,01 - 1,5 a raczej staram się typować od 1,5 w górę. Jednak wyniki finansowe są słabe, a więc zakładam, że źle zarządzam budżetem i mam złą strategię. Zaznaczę, że najbardziej interesuje się graniem singli, przynajmniej tak było do tej pory ale może trzeba to zmienić...? Chciałbym jednak zapytać w jaki sposób dobieracie do zakładów stawkę? Często znajduje się oznaczenie gier singlowych np. 9/10 rozumiem, że typujący wtedy jest przekonany o 90% skuteczności wyboru. Jak przygotowuje się jednak zabezpieczenie się przed ew. przegraną? Stawiać tzw. covery? Jeżeli tak to ile? Ile meczy grać w ten sposób? Mile widziane w tej sprawie sugestie lub odesłanie do jakiegoś tematu gdyż opcja szukaj mi nie pomogła...
 
maryman 117

maryman

Użytkownik
dobra dzięki za ekstra pomoc, a może ktoś bardziej kompetentny się wypowie i napisze jakimi zasadami kieruje się przy wyborze zmiennej stawki do singli, ile meczy gra, ile coverów szykuje, i może jakieś własne spostrzeżenia i doświadczenia ?
 
maryman 117

maryman

Użytkownik
tak dokładnie :spokodfhgfh: jest już więc zasada wyliczania stawki przy własnym szacunku tylko ?

np. dzisiejszy mecz Manchester United - Arsenal (1) 2.10 (X) 3.25 (2) 3.40
Z kursów bukmachera wynika, że
p=1/kx(1-MARŻA)
to p odpowiednio na (1) jest 43% na (X) 28% i na (2) 29%

mój typ jest powiedzmy 33% na (1) 33% na (X) i 33% na (2) więc p x k ma być &gt;1 więc 0,33 x 2,1 = 0,69 a więc jest mniejsze wiec nie mogę skorzystać z tego wzoru ? co teraz jeżeli wedle mojego szacunku przewartościowanie na (1) jest po stronie buka?
 
pigularz77 47

pigularz77

Użytkownik
to moze podsune Ci inna taktyke...czesto zerkam do tematu zalozonego przez Travis(M)...patrze co on wykminil i sam biore to pod analize.

On przyjmuje taktyke obstawiania kuponow z kursem 2 ale na kuponie znajduja sie zwykle 3-4 zdarzenia(najlepiej 3).
 
maryman 117

maryman

Użytkownik
dzięki pigularz77 widziałem temat travisa ;-) ma bdb typy ale może ktoś jeszcze poradzi co w powyżej przedstawionej sytuacji ?
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Polece ci jak ja gram od wielu miesiecy.
Zaloz sobie zeszyt zobaczysz czy ci sie oplaca wogole granie. Za kazdym razem puszczaj 2-3 kupony. Ja z kapitalu 50 zł w 2 miesiace zarobilem 1500 zł przyznam , że to wyjatkowe bo seria byla zyciowa (marzec kwiecien) ale nie o to chodzi. Wazne by miec pomysl na dluzsza fale swojej gry nie podpalac sie i na sile nie probowac sie &quot; odegrac&quot; bo to najgorsze co mozna zrobic. Jesli przegrales w week nie szukaj na sile zdarzen np na poniedizalek to nie ma sensu tylko buk zarobi.
Ja stawiam caly czas za te same stawki 10,15,20,30 lub raz na jakis czas za 50 zl.
2-4 zdarzenia na kuponach zawsze 2 -3 kupony . Wchodzi mi jeden to mam minimalnuy zarobek wazne ze bez straty . Dwa to juz cos wiecej a 3 to juz bardzo fajne sumki w porowanniu do stawki. powodzenia!
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Napisałem to w moim temacie:
-A teraz co do samego typowania.Zauważyłem że ludzie mają skuteczność typów na poziomie 70% jedni są na plusie a inni nie.Z czego to wynika?Na pewno z dużej ilości na kuponie.Najlepiej grać single i double.Szansa trafienia takiego kuponu jest kolejno b.duża i duża(oczywiście biorę pod uwagę że typy są przemyślane no i kurs) najlepiej to obrazuję taki prosty może trochę nie racjonalny przykład singiel-100% doubel-50%, trzy zdarzenia-33%, cztery zdarzenia-25%, itp.Moim zdaniem nie ważne są już same kursy czy to 4 zł czy 1.50 szansa trafienia tego i tego jest taka sama zakładając że w życiu nic nie jest pewnie i są niespodzianki.Mi osobiście na dwa kupony z 3 zdarzeniami nie siadł ani jeden.Jak dla mnie wystarczy żebym się przekonał że aż taki dobry nie jestem.Zresztą taki przykład:
Kupon 3 zdarzeniowy:
1 zdarzenie X-szansa 33%
2 zdarzenie Y-szansa 33%
3 zdarzenie Z -szansa 33%
Moja skuteczność to 73% czyli moje umiejętności pozwalają mi na trafienie 2 typów które razem mają 66% zostaje mi 7% umiejętności i 26% szczęścia na ostatnie zdarzenie. Trochę głupie ale coś w tym jest.
Twoja skuteczność to 59% więc stawiaj single lub double.Analiza matematyczna na chłopski rozum.:-D A najlepiej żeby kurs oscylował koło 2 zł.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Hmm... Kiedyś przez krótki okres czasu grałem systemem zwanym &quot;Piramida&quot;. Polega on na tym, że jak wygrasz np. 20zł stawiając 10zł, to następny grasz za mniejszą kwote, np. 6,50. Jak wygrasz to znowu grasz za troche mniej, tak żeby nawet w razie przegranej został ci zysk z poprzedniego kuponu. Natomiast jeśli zdarzy ci się wtopić, to następny kupon grasz za 2 razy więcej. Jest to o tyle niebezpieczne, że nie możesz pozwolić sobie na dłuższą serię przegranych i typy musisz wybierać naprawdę przemyślane. W jakiś tydzień dzięki grze tym systemem podwoiłem swój kapitał przy skuteczności niewiele przekraczającej 50%, ale zrezygnowałem z kontynuowania gry tym sposobem ze względu na to ryzyko. Możesz też spróbować, ale według mnie system jest na krótki okres czasu, bo prędzej czy później przytrafi się czarna seria.
 
Do góry Bottom