>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Do celu.

since1950 92

since1950

Użytkownik
Cześć. W temacie pojawią się głównie typy sportów amerykańskich, bardzo rzadko NFL. Oprócz tego mogą się pojawić: snooker, piłka nożna i ewentualnie jakieś typy zapożyczone od innych forumowiczów. Wszystko co wrzucam to gram. Rozliczenie co 10-20 kuponów, zależnie od częstotliwości. Kursy z całorocznego.

#1 Dyscyplina: Snooker - Champion of champions
John Higgins vs Ronnie O&#39;Sullivan
Typ: powyżej 2,5 century breaks
Kurs: 1,61 Stawka: 2j

Panowie grają finał do 10 wygranych partii. Wczoraj Jasiek dwa razy mógł wbić setkę, ale praktycznie w tym samym momencie zabrakło mu siły przy wbiciu co skutkowało złym dojściem do kontynuacji. Dzisiaj liczę, że Jasio coś wbije, a Rakieta powinien dwie paczki dołożyć na spokoju. Szkoda, że wczoraj nie założyłem tematu bo setki Dinga dały ogromne profity. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo mimo dużo niższego kursu.
Większość dnia jestem poza domem, więc nie będę mógł oglądać i ewentualnie podać typu na żywo z tego spotkania. Wrócę pod wieczór i zapodam według mnie bardzo mocny typ na noc z NHL.
Powodzenia!
Oczywiście zapraszam do komentowania jeśli ktoś ma jakieś uwagi co do typu lub prowadzenia tematu.
e: Tylko jedna setka, Jasio miał tyle okazji, ładnie budował brejki i jak już miał pewną partię to ta koncentracja jakby się ulatniała. Szkoda, bo naprawdę była szansa ogarnięcia trzech setek jeszcze przed przerwą.
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
#2 Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Trebel:
Penguins ML @1,42 + Rangers ML @1,68 + Bruins ML @1,66
Kurs 4,01 Stawka 2j

#3 Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL + Koszykówka - NBA
Trebel:
Tampa over 5 @1,68 + Phila over 5 @1,68 + Spurs @1,8
Kurs 5,13 Stawka 2j
e: Tampa brakło jednej bramki do zwrotu. Kupon #2 elegancko wszystko w regulaminie. Dla statystyk szkoda, że nie podałem jeszcze jednego kuponu z NBA, ale najważniejsze, że u mnie wszystko się zgadza.
Po trzech kuponach ✅2,48j uwzględniając parlay bonus z kuponu #2.
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
#4 Dyscyplina: Tenis - ATP debel + Piłka nożna
Dubel:
Bryan/Bryan @1,57 + Belgia -2,5 HA @1,55
Kurs @2,43 Stawka 2j
✅2,87j

Dzisiaj też wychodzę prawie na cały dzień i nie wiem czy zdążę wrzucić typy z NCAAB na wczesny wieczór bo mecze już o 20, a wpadły mi w oko 2 czy 3 mecze.
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Dubelek powyżej bez najmniejszych problemów i właśnie takie kupony lubię.
Nie zdążyłem się podzielić typami z wczesnych gier NCAAB, miałem mocnego dubla i udało się. Ale na noc jeszcze znalazłem coś co zaciekawiło mnie też z rana.
#5 Dyscyplina: Koszykówka - NBA&amp;NCAAB
Trebel:
Portland Trailblazer -3 @1,43 + Wichita St. -5 @1,41 + CS Northridge +24 @1,44
Kurs: @2,9 Stawka 2j

Powodzenia!
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Kupon #5 ✅ 4,16 razem z parlay bonus. Nie mogę edytować tak jakbym chciał na telefonie. Wieczorem możliwe, że wrzucę dubla z NCAAB.
Bilans: ✅9,51j
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Kupon#6
LIVE Dyscyplina: Snooker - John Higgins vs Paul S Davison
Typ: Frame 4 - break powyżej 50pkt - tak @1,72
Stawka 1,51j
Pisane na początku frame 3!
Zabrakło dwóch punktów...
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Kupon #7
Dyscyplina: Futbol amerykański: NFL + Koszykówka: NBA
Trebel:
Bengals-Giants: poniżej 54 @1,44 + Pacers -3 @1,41 + Celtics @1,54
Kurs @3,12 Stawka 2j

To gram już teraz, jak znajdę chwilę to przypatrzę się jeszcze NCAAB i zdecyduję czy gram to co chciałem rano, linie mnie nie zadowalają.
e:Boston przegrał jednym punktem...
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Kupon #8
Dyscyplina: Koszykówka: NCAAB
Trebel
Auburn -4 @1,54 + Oakland -3 @1,47 + UAB -9 @1,41
Kurs @3,22 Stawka 2j
e: No to, że UAB przegra to się nie spodziewałem.
Bilans tematu ✅4j
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Kupon#12
Dyscyplina: Piłka nożna: Niemcy Bundesliga + 2 Bundesliga
Dubel
RB Leipzig DNB @2,1 + Heidenheim @2,75
Kurs @5,77 Stawka 1j

Kupon #13
Dyscyplina: Hokej na lodzie NHL
Dubel
Blackhawks ML @1,64 + Penguins ML @1,62
Kurs @2,67 Stawka 3j
✅5,27j

Kupon #13 gram już teraz, nie czekam do nocy. Nie wiem jak czasowo będę później. Jak dla mnie to mocny dubelek. Do tego fajnie wygląda kurs na Rangers (nie wiem jeszcze kto broni), Kilka fajnych typów z NBA już dojrzałem, ale jak napisałem nie mam teraz czasu. Coś zagram z NBA na pewno to samo tyczy się NCAAB, ale brak czasu na analizy i odległość od komputera spowoduje prawdopodobnie granie na telefonie bez podania typów tutaj. Chyba, że uda mi się załatwić wszystko dzisiaj.
Pozdrawiam i powodzenia!
e: 17:15
Kupon#14
Dyscyplina Koszykówka NCAAB
Dubel
Davidson @1,4 + Villanova -7 @1,43
Kurs @2,03 Stawka 2j
✅ 2,06j
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Kupon #15
Dyscyplina: Hokej - NHL
Dubel
Rangers @1,74 + Poniżej 5,5 w meczu @1,95
Kurs @3,39 Stawka 2j


Kupon#16
Dyscyplina: Koszykówka NCAAB
Trebel
Creighton -9 @1,41 + Syracuse -7 @1,4 + Illinois -15 @1,43
Kurs @2,84 Stawka 2j
✅3,96j

Kupon#17
Dyscyplina: Koszykówka NCAAB
Dubel
Texas A&amp;M -5 @1,74 + Purdue -17 @1,76
Kurs @3,07 Stawka 3j


Jest chociaż jedna osoba, która skorzystała choćby raz z moich typów, może być wiadomość na PW? Bo nie wiem czy to warto, sam dla siebie to prowadzę osobne statystyki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
P 7

piotrex10

Użytkownik
Ja skorzystałem, ale mam za mało postów jeszcze na pw. Śledzę Twoje wpisy i sam zarywam nocki, żeby oglądać mecze NBA czy NCAA ;) Wczoraj, nie chwaląc się pograłem Georgetown - Arkansas State na 2. Łapiąc kursy od 19 w dół. Dobra robota i tak trzymaj ????
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Jak zapraszales to odwiedzilem ;)
Fajna robota, ale nie boj sie zagrac wyzszej linii po fajnym kursie na singla ;)
Pozdrawiam ????
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Bilans ✅13,85j
Czyli ktoś jednak zagląda i korzysta, to dobrze ???? Single często z wysokimi kursami oczywiście gram, ale ich nie wrzucam ;) Przykład z wczoraj to pograłem RB Lipsk czysty win po kursie ponad 3 ???? Pewnie się zdarzy tak, że wrzucę czasem jakiegoś mocniej granego singla.
Pozdrawiam Panowie.

Dzisiaj jak to w weekend jest dużo meczów piłko kopanej. Mecze po przerwie reprezentacyjnej zawsze są dużą niewiadomą. Spróbuję taki kupon.
Kupon#18
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League + Primera Division
Dubel
Liverpool @2,5 + Sevilla @2,25
Kurs @5,62 Stawka 2j
e: Taki powrót i zwycięstwo Sevilli, a tu Liverpool nie wykorzystał. Szkoda.
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Kupon#20
Dyscyplin: Futbol amerykański - NFL + Koszykówka NCAAB
Trebel
Colts @1,74 + powyżej 53 w meczu Colts @1,9 + Wake Forest -1 @1,9
Kurs 6,34 Stawka 2j

Mecz Colts - Titans o 19, Wake Forest o 1 w nocy. Nic z NBA oraz NHL mnie nie zainteresowało.
e: Trochę jednak brakowało do pokrycia overka. Szkoda, bo do przerwy pachniało plusem.
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Kupon #21
Dyscyplina: Koszykówka-NBA &amp; NCAAB
Trebel
Boston over 208 @1,9 + Quinnipiac -3 @2,55 + Georgetown +9 @1,9
Kurs 9,29 Stawka 2j

Malkontenci, którzy piszą mi różne wiadomości. Tak gram te wszystkie kupony. Tak, gram też je singlami mocniejszymi stawkami i nie martwcie się o mój bankroll ;)
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Kupon #22
Dyscyplina: Koszykówka: NCAAB
Trebel
Kent St @1,64 [LIVE, przy wyniku 9-9] + Cleveland St +29,5 @1,9 + NJIT -7 @1,9
Kurs @5,99 Stawka 2j

W przyszłym tygodniu będę miał czas to zrobię podliczenie, w weekend mam dwudniową podróż i zmianę czasu więc słabo będzie żeby coś zagrać.
 
Do góry Bottom