>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Do 30 funtów frebeta - Canbet.eu

S 0

serek

Użytkownik
Wynalazłem nową promocję, bardzo podobną do promocji w paddy power, tylko z większą kasą !!

www.canbet.eu

Oto wycinek z regulaminu:


27. £30 Free Bet Sign Up Bonus
28. The bonus will be entered into your account within 24 hours after you have turned over (bet through) your initial deposit of at least £30 once in full (x1), and the events have been settled.
29. The maximum claim for this bonus is £30.
30. The bonus must be redeemed upon registration (on the “Join Page”), players who have not entered the correct bonus at this time will not be eligible for the bonus.
31. The bonus will only apply on your first deposit made within 30 days of registration.
32. Free bets must be placed within 30 days of being issued, free bets not placed within this period will be revoked (i.e. removed from the account).


Co oznacza miejwięcej:
30 Funtów Free beta, zeby otrzymac trzeba obrócic wplacone 30 funtów conajmniej 1 raz.
max bonus 30 funtów
Zeby dostać bonus trzeba przy wypełnianiu wniosku rejestracyjnego wpisać kod bonusu (w tym wypadku FREEBET )
bonus jest przyznawany do 30 dni po rejestracji konta
freebet musi byc postawiony w 30 dni, podstawa bonusu nie jest doliczona do konta ( tylko czysty zysk). - *czyli jak w paddy power



Wpłaty przez MB, Nettelera i karty kredytowe
obrot bonusem nie wymagany
WAZNE: przy rejestracji trzeba podać kod bonusa: FREEBET


Powodzenia i wyjmowania kasy z buka :gool:

Link: www.canbet.eu
 
Q 0

quest

Użytkownik
wplacam 30 funtow, obracam po dowolnym kursie jeden raz. Dostaje darmowy zaklad do 30 funtow i w razie przegranej dopisuja 30 funtow. Dobrze to rozumuje ?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
wplacam 30 funtow, obracam po dowolnym kursie jeden raz. Dostaje darmowy zaklad do 30 funtow i w razie przegranej dopisuja 30 funtow. Dobrze to rozumuje ?

Częściowo źle rozumiesz, wpłacasz 30 Funtów obracasz tym 1 raz, następnie dają Ci 30 Funtów , ale z tego zabierasz tylko wygrana czyli jak postawisz 30 F x kurs 2.0=to 30 F zostaje u Ciebie, a jak postawisz 30 F x kurs 1.1 =to 3 Funty tylko zabierasz-czyli wszystko powyzej 30 F od tego zakładu.
 
Q 0

quest

Użytkownik
czyli to nie jest taki sam freebet jak np w gamebookers ze nawet w razie przegranego zakladu zwracaja postawiona stawke :zoltakartka: ?
 
M 0

maxxx

Użytkownik
A ja znalazłem taki regulamin tego bponusa :
Free Bet- &amp;pound;30 Sign-Up Free Bet


Promotional Bonus Code: FREEBET

Register and make your first deposit at Canbet of &amp;pound;20 or more and receive a &amp;pound;30 free bet. To redeem this bonus, simply enter the Promotional Bonus Code: FREEBET, when registering an account (on the “Join Page”).

Terms &amp; Conditions:
The bonus will be entered into your account within 24 hours after you have turned over (bet through) you initial deposit once in full (x1), and the events have been settled. Free bets must be selected from the Free Bet Menu. If successful, your winnings (excluding the initial stake) will be credited to your betting account following settlement. Before withdrawal the free bet winnings must be turned over (bet through) two times in full (x2), and the events have been settled. The maximum claim for this bonus is &amp;pound;30. If the turnover requirement has not been met prior to any withdrawal, the free bet winnings will be revoked (i.e. removed from the account). The bonus must be redeemed upon registration (on the “Join Page”), players who have not entered the correct bonus at this time will not be eligible for the bonus. The bonus will only apply on your first deposit made within 30 days of registration. Free bets must be placed within 30 days of being issued, free bets not placed within this period will be revoked (i.e. removed from the account).

I zniego wynika że trzeba postawic 20 funtów aby otrzymać 30 funtów i przed wypłatą ( jak sie uda wygrać ???? ) to wygraną należy postawić 2 razy
 
P 0

peter2903

Użytkownik
ehhh
Wierząc twoim zapewnieniom, iż oferta zakładów za free bety jest duuża , pobawiłem się depozytem i go przegrałem,licząc iż odrobie na bonusie.I co?Oferta jest na zakłady długoterminowe tylko,i co mi na to powiesz?Może źle patrze....OBY :zy3ou:
 
P 0

peter2903

Użytkownik
no serek
Co się nie odzywasz?Gdzie ta mnogość zakładów na freebety????Ale się władowałem w to śCIERWO!Nigdy więcej nei skorzystam z freebeta poleconego przez Ciebie....Bo mi nawet nie odpowiadasz na oskarżenia czyli nawet nie chcesz się do błędu przyznać ???? ????
 
S 0

serek

Użytkownik
Re: no serek
Co się nie odzywasz?Gdzie ta mnogość zakładów na freebety????Ale się władowałem w to śCIERWO!Nigdy więcej nei skorzystam z freebeta poleconego przez Ciebie....Bo mi nawet nie odpowiadasz na oskarżenia czyli nawet nie chcesz się do błędu przyznać ???? ????

Nie wiem o co ci chodzi człowieku... czy ja jestem alfa i omega... czy jakims twoim kolega zeby ci wsio tlumaczyc... przed poprzednim GP F1 dawali mozliwosc typowania Klasyfikacji konstruktrów. Co jakis czas dochodza nowe zdarzenia... poszukaj dobrze a znajdziesz cos na w miare krotki okres czasu.
 
Do góry Bottom