>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dlaczego ?

Status
Zamknięty.
H 0

houser

Użytkownik
Witam : ) Jestem nowy . mam pewien problem. Bardzo chcialbym grać w buka ale sęk w tym ze gram, a nic nie wygrywam. Wydałem juz z 30zł i jeszcze nic nie wygrałem ; /. Chciałbym wygrac na początek chociaż po 10zł a nawet mniej : ) byle by mieć satysfakcję. Czy macie jakieś rady dla mnie ? Albo ktos przygotował by mi jakiś kuponik ?
 
H 0

houser

Użytkownik
i tak nic mi z tego nie wychodzi ; / a jakieś wskazowki moze ?

P.s gram za małe kwoty (2-5zł) wiem ze dla was to smiech na sali ale dla mnie nawet wygrane rzędu 5zł to coś : ) . Nie ma to być pensja tylko jakiś gratis od zycia na drobne wydatki : )
 
H 0

houser

Użytkownik
Latwo mowic
tak wlasnie. Raz obstawilem 2 mecze, nie weszły. Dzis obstawiłem 3 mecze, nie weszły. No kurde koledzy... ; / Czy moglibyscie Wy mi wytypować jakies 3 meczyki ? wybrałem coś tam ale znając moje szczęscie... Jakbyscie chcieli typnąć mi jakiś kuponik na jutro to był bym bardzo wdzięczny ???? :spokodfhgfh:
 
szymiaczek 0

szymiaczek

Użytkownik
tak wlasnie. Raz obstawilem 2 mecze, nie weszły. Dzis obstawiłem 3 mecze, nie weszły. No kurde koledzy... ; / Czy moglibyscie Wy mi wytypować jakies 3 meczyki ? wybrałem coś tam ale znając moje szczęscie... Jakbyscie chcieli typnąć mi jakiś kuponik na jutro to był bym bardzo wdzięczny ???? :spokodfhgfh:
a moze do tego frytki?:-D

kolezko kazdy sie cieszy z wygranej, myslisz, ze z czego sie utrzymuja BUKi? Ktos musi przegrac, zeby drugi mogl wygrac, ty akurat jestes tym pierwszym ;) Poprzegladaj troche forum, przemysl kazdy puszczony kupon, a na pewno cos Ci wejdzie:jezora:

PS. Jesli dobrze pamietam to 90% jest na minusie u BUKow, a tylko 10% na plusie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom