>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dlaczego taki avatar ??

M 0

matrix

Użytkownik
W tym temacie piszcie dlaczego macie tak avatar a nie inny dlaczego wybraliście etc.


Ja mam Franka Lamparda bo bardzo go lubie jest światowej klasy zawodnikiem i cenię go za jego grę dla Chelsea.



PozdrawiaM


Matrix
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Spójrz na mojego avatara. Spójrz na mojego userbara w podpisie. Już powinieneś wiedzieć ... :jezora:
 
W 2

wislak

Forum VIP
bo Iversson to jest ziom ;p i wogole fajnt avek jest :p wolalbym z Wade&#39;em ale nie ma zadnego zeby fajnie wyglądał
 
E 0

emdoka

Użytkownik
A ja mam taki avatar i uważam,że nie mam się czego wstydzić.Zauważyłem jednak,że spodobał się on wielu osobą i niestety kserują ???? ...Kseroboje...
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
A ja mam tak,i bo interesuję sie F1 już dość długo i bardzo ją lubię, a szczególnie Kubicę o czym świadczy mój obecny avatar i Raikkonena o czym świadczył poprzedni.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ja mam taki bo lubie Barca i wszystkich pilkarzy ktorzy tam graja, ale zeby byc inny niz wszyscy to zamiast Ronaldinho wybralem Puyola :p

P.S. Dzieki dla rookiego za zrobienie tego avka :jezora:
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Spójrz na mojego avatara. Spójrz na mojego userbara w podpisie. Już powinieneś wiedzieć ... :jezora:
nie stukniesz jej no bo w Miami bodajże mieszka :jezora:







a ja mam taki ,bo jest fajny i MONTY PYTHON wymiata 8)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Bo jestem fanem Iversona i bardzo lubię jego grę itd. itp. i wogóle fajne zdjęcie ;)
A no i jeszcze bardzo lubię koszykówkę, ale to szczegół ????
 
Do góry Bottom