>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

DLACZEGO nie gracie w TOTALIZATORA PIŁKARSKIEGO?

T 0

typownik32

Użytkownik
Witam,
ma ktos moze archiwalne wyniki toto gol?
Chodzi mi o wyniki sprzed 2011 roku, na stronie sa dostepne wyniki tylko do 2011.
Takze jak by ktos miał to bardzo prosze o info.
Dzieki
 
H 902

hank

Użytkownik
A więc Panowie wczoraj trafiłem 13 w zestawie Inne, z radości rozdzwonilem kumpli i poszedłem sie napić, rano na bogato zamowilem sobie taksi i pojechałem do biura totolotka oddalonego o 70 km od domu i tutaj zaczyna sie malo przyjemna czesc tej opowiesci ......otoz dowiedziałem sie ze trafiono 12 wygranych po 13 trafien i wygrałem ledwo 6000 po odliczeniu podatku (kumulacja byla na poziomie 80000, z racji ze wyniki byly dosc przewidywalne sadzilem ze ktos mogl oprucz mnie trafic, ale nie kur** 11 osob), na kupon wydałem 2187 grając na 7 pewnych męczy + Belgia, Serbia, Czechy, Portugalia, Ukraina i Holandie.... Do domu wróciłem wkurwi*** jak nigdy, co wiecej odespalem wczorajsza noc i dzisiejsza podróż i za hu** mi nie przeszło. Nie ma Boga!!!!!!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To samo miał kiedyś mój kolega , ale trafił w tak łatwym zestawie bez żadnych niespodzianek , iż wiedział że z tego dużej kasy nie może być...
Więc uprzedzając odbiór planowanej niewielkiej wygranej , wziął od nieświadomej tego żony &quot;parę złotych&quot; na huczną imprezę z kolegami , co przewyższyło kwotę tej wygranej , do której miał kilkunastu wspólników w Polsce ????

................

P.s: nie rozumiem , dlaczego przed podróżą do oddziału nie sprawdziłeś w necie wysokości wygranych ???

Trochę muszę skorygować podane przez Ciebie wysokości puli i wygranych za &quot;13&quot; , gdyż

wygrane INNE to:

Pula na wygrane: 99177.57
  • 12 wygrane 13 trafień - po 6953.80
  • 191 wygranych 12 trafień - po 34.31
  • 1186 wygranych 11 trafień - po 3.31
  • 4260 wygranych 10 trafień - po 1.23
 
H 902

hank

Użytkownik
To samo miał kiedyś mój kolega , ale trafił w tak łatwym zestawie bez żadnych niespodzianek , iż wiedział że z tego dużej kasy nie może być...
Więc uprzedzając odbiór planowanej niewielkiej wygranej , wziął od nieświadomej tego żony &quot;parę złotych&quot; na huczną imprezę z kolegami , co przewyższyło kwotę tej wygranej , do której miał kilkunastu wspólników w Polsce ????

................

P.s: nie rozumiem , dlaczego przed podróżą do oddziału nie sprawdziłeś w necie wysokości wygranych ???

Trochę muszę skorygować podane przez Ciebie wysokości puli i wygranych za &quot;13&quot; , gdyż

wygrane INNE to:

Pula na wygrane: 99177.57
  • 12 wygrane 13 trafień - po 6953.80
  • 191 wygranych 12 trafień - po 34.31
  • 1186 wygranych 11 trafień - po 3.31
  • 4260 wygranych 10 trafień - po 1.23
No więc to co podales sie zgadza, bo podjąłem kwotę po odliczeniu podatku, teraz atakuje totogola, chociaż to jest bardzo ciężki kawałek chleba.
A przed podróżą nie sprawdziłem bo jechałem praktycznie po rozejsciu sie z kumplami, zreszta strona totomixa podaje wygrane dopiero po 9 rano.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Masz rację że Toto-Gol to trudny kawałek chleba - bo ilość wszystkich możliwych kombinacji , przewyższa te około 14 mln dające gwarancję &quot;6&quot; przy grze w Lotto 6z49 , a ponadto wygrane w Toto-Golu są przecież zdecydowanie niższe...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ludzie ktorzy w to graja kojarza mi sie z lesnymi dziadami ktorzy nigdy nie osiagna nic w bukmacherce.
PS: jakie ako wychodzilo za trafienie tych 13 meczy ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ludzie ktorzy w to graja kojarza mi sie z lesnymi dziadami ktorzy nigdy nie osiagna nic w bukmacherce.
Po 1. co masz na myśli pisząc : w to grają ?
Bo poruszaliśmy tu zarówno Toto-Ligę i Toto-Gola a więc 2 zdecydowanie odmienne gry...

Po 2. Twoje wyżej wyrażone skojarzenie jest całkowicie błędne , gdyż jako jeden z grających także w Toto-Gola , życzę Ci abyś do końca swojego najdłuższego życia osiągnął choć cząstkę tego , co jest na polu bukmacherki moim udziałem na dzień dzisiejszy , po 12 latach zajmowania się zakładami.

Tak więc na przyszłość zastanów się dwa razy , nim jeden raz ponownie napiszesz aberrację ( żeby nie powiedzieć wprost: głupotę ) porównywalną z tym , co napisałeś w cytowanym wpisie.

Pozdrawiam

.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Osoby grające i wygrywające w Toto-Ligę a tym bardziej w Toto-Gola
stoją na wyższym niż przeciętna poziomie bukmacherki.

Są pozbawieni bowiem możliwości wyboru &quot;leżących&quot; im spotkań a co najwyżej mogą sobie wybrać zestaw.
Umiejętność zaś trafiania konkretnego i dokładnego wyniku [gola] jest argumentem tak oczywistym a uzasadniającym moją tezę z meritum,
że nawet nie widzę potrzebny dalszego uzasadniania.
Przesiadając się na buka internetowego, są skazani na sianie spusoszenia w szeregach wroga ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
H 902

hank

Użytkownik
Masz rację że Toto-Gol to trudny kawałek chleba - bo ilość wszystkich możliwych kombinacji , przewyższa te około 14 mln dające gwarancję &quot;6&quot; przy grze w Lotto 6z49 , a ponadto wygrane w Toto-Golu są przecież zdecydowanie niższe...
Tylko Lotto to loteria, a tutaj możesz mecz przeanalizować pod względem 1X2 jak i under/over i ilośc kombinacji się zmniejsza. Osobiście trafiłem raz 4 i kilkanaście razy 3, ale była to gra taka przy okazji wizyty w kolekturze z niewielkim wkładem, teraz ten wkład zwiększe i z toto gola zamierzam zrobic moj priorytet jeśli chodzi o zakłady. W TS tez gram, ale juz tylko rekreacyjne i to w MinniLotto, maks co trafiłem to 3, a próbowałem swego czasu rożnych systemów czy to pełnych czy skróconych. W totogola jednak potrzebna jest o wiele mniejsza doza szczęścia niż w grach Totalizatora. Pozdro
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Z tym zmniejszaniem się ilości kombinacji na skutek analizy to jest tak , że nawet w wyniku jej najstaranniejszego przeprowadzenia i doboru np. po 4 DW do każdego meczu i tak z reguły nic to nie daje , gdyż taka gra wymagałaby zawarcia 4^6=4096 zakładów po 0.5zł ( czyli w relacji do potencjalnej wygranej kosztuje to niezbyt dużo ) a pomimo to kumulacje w Toto-Golu idące w setki tysięcy PLN piętrzą się i piętrzą i bank w zakładach Z-1 ; Z-2 czy Z-3 jest dość rzadko rozbijany...
 
Do góry Bottom