>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Digibet bonus 100% do 20 euro

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Czyli tak,że wplcam 20Euro, dostaje 20 euro bonusu i gram za 40euro po kursie min. 1,5. Jak wygrywam to mozna od razu wyplacic tak?
tak. obrót 1x. Rychlik wyżej pisał , że załatwił wszystko w dobę takim samym sposobem więc będzie ok.
 
T 13

txc

Użytkownik
Trzeba odrazu zagrac za depozyt+bonus? Czy mozna np 20(bonus)x1,5 i pozniej 20(depo)x 1,5? Czy generalnie nie ma to znaczenia i trzeba tylko obrocic tymi 40e(z kursem 1,5) przed wyplata?
 
S 12

sick

Użytkownik
Trzeba odrazu zagrac za depozyt+bonus? Czy mozna np 20(bonus)x1,5 i pozniej 20(depo)x 1,5? Czy generalnie nie ma to znaczenia i trzeba tylko obrocic tymi 40e(z kursem 1,5) przed wyplata?
obrót 40 E w nieważnej konfiguracji z kursem &gt;1.5
możesz 40 kuponów zagrać

 
L 72

loozer21

Użytkownik
A skan dowodu trzeba wysłać na jaki adres? Czy jakiś upload się robi u nich na stronie? I czy normalnie wystarczy czekać po wysłaniu skanu czy lepiej na jakimś chacie się przypomnieć i wtedy będzie szybciej?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Wszyscy chwalą tego buka w szybkości wypłat na MB, zweryfikowali mi konto i wszystko cacy, 24 h czekam już na pieniądze i nic...
 
U 0

ukic

Użytkownik
Sylar bo wyplacales na konto to pewnie kasa do 3 dni,a nie wiesz czy bank pobiera oplate ?bo ja dzis zlecilem wyplate na konto,daj znac jak kasa dojdzie
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Zrobiłem wypłatę na konto to ciągle czekam (tutaj wiem że wypłata będzie szła kilka dni), zostawiłem 10 euro, wpłaciłem 20 euro przez MB ugrałem troszkę na live i wypłaciłem też na MB. Ani tu ani tu nie dostałem jeszcze kasy ????
Jak dojdzie kasa na konto to dam Ci znać ;)
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Wszyscy chwalą tego buka w szybkości wypłat na MB, zweryfikowali mi konto i wszystko cacy, 24 h czekam już na pieniądze i nic...
Wypłacałeś na konto w niedzielę ?
Dzisiaj na pewno dojdzie.
Chyba ,że policzyli straty po najeździe polskiej husarii !
Zaczyna się robić pod górkę...
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Mario przeczytaj mój ostatni post i jeszcze raz się zastanów, wypłacałem na konto i na MB, na MB jeszcze nie ma kasy, minęło 24h. Edit: dobra przyszła kasa na MB, nie trwało to jednak tak krótko jak niektórzy piszą ???? 1 dzień ????
 
G 14

goldengate121

Użytkownik
Panowie a jak wpłace za pomoca paysafecard to bd mogl wyplacic czy najpierw dokonac depozytu z MB?
Bo nie mam jak wpłacić na MB gdyż Alior bank nie ma w opcjach.
Moze ktos chce sie zamienic na troche MB? Ja wpłacam na konto bankowe a ty mi na MB. Jest ktoś chętny na taką zamiane?
 
N 0

nowka111

Użytkownik
Deposits requested for payout without prior being used for wager will be charged with a 10% handling fee.
co to za komunikat przy wyplacie mi sie pokauje?? Zagralem kupony za 40 euro o jaka oplate chodzi
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Miał ktoś problemy z postawieniem pojedynczego zakładu? Chciałbym zagrać singla z włoskiej siatki (kobiety), a system mówi mi, że mam sprawdzić kupon...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Chciałbym zagrać singla z włoskiej siatki (kobiety),
Nad meczem masz minimalną liczbę spotkań na kuponie &quot;3&quot;, więc musisz mieć minimum 3 zdarzenia, żeby móc zagrać w tym przypadku włoską siatkę... Dużo zdarzeń tam ma ten wymóg,,,
 
Do góry Bottom