>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

DFL-Supercup: Borussia Dortmund - Bayern Monachium 27.07.2013, Dortmund

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Borussia Dortmund - Bayern Monachium




Sezon 2013/2014 oficjalnie rozpoczynam. Najpierw superpuchar, który będzie pierwszym rewanżem Borussii za finał Ligi Mistrzów i to na własnym stadionie, tuż przed żółtą ścianą. Dla trenera Guardioli będzie to pierwsze wyzwanie w nowym miejscu pracy. Każdy z osobna zespół liczy tu na triumf bo to w jakiś sposób będzie pozycjonować ich w przyszłym sezonie Bundesligi, na pewno z takiej perspektywy patrząc Dortmund jest bardziej zmobilizowany, bo nie chce zostać przystawką Bawarczyków.



Faworytem wydaje się być Bayern, który gra świetnie. Ma potężny skład i szkoleniowca, który potrafi wykorzystać sprzyjające okoliczności. Z drugiej strony BVB, klub który latem znacząco się wzmocnił. Prawda nie zagra najdroższy transfer Mchitarian, ale zapewne Aubameyang niczym specjalnie mu nie ustępuje i powinien bardzo wzmocnić siłę rażenia. Faktem jest, że istotnym plusem jest pozostanie w klubie Roberta Lewandowskiego, który od siebie musi wymagać, zwłaszcza gdy gra potencjalnie z przyszłym pracodawcą. Myślę, że coraz więcej dobrego dawać będzie Şahin, znając jego potencjał może to być znacząca postać w środku pola. Gwiazdę Południa zaś może zgubić pewność siebie, czy pycha – pamiętamy finał LM z Chelsea, gdzie przegrali wygrany mecz. A jednak to Duma Bawarii jest zdecydowanym faworytem, drużyna okres przygotowawczy przepracowała kapitalnie, turniej Telekom Cap potwierdził jej międzygalaktyczny potencjał. Super transfery i bardzo dobra obsada pozycji trenera, choć wiele drużyn świata pokazało, że to nie jest klucz do sukcesu to w przypadku drużyny z Monachium brak sukcesów, wielkich zwycięstw wydaje się nieprawdopodobny.

Zapraszam do dyskusji.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Superpuchar 27.07.2013
BVB - Bayern (-0,25) 2,14 (1,7) ibc

W przedsezonowych meczach lepiej wyglądał Bayern.
Widziałem kilka spotkań spotkań obu ekip przed tym meczem i stwierdzam,
że to Bayern jest obecnie w formie.
W finale LM było -0,5, nie rozumiałem dlaczego buki zrobiły -0,25,
więc zagrałem jeszcze pod koniec czerwca.
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f24/telekom-cup-2013-20-21-07-a-94178-2.html#post3757312

Kurs na Bayern wysoki ze względu na to, że grają w Dortmundzie. W stosunku do zeszło-weekendowego turnieju do składu BVB prawdopodobnie powróci Błaszczykowski i wejdzie Aubameyang. Wg mnie Błaszczykowski zostanie wyłączony przez Alabę. Nie wiem natomiast jak gra ich nowy nabytek. Przeczytałem gdzieś tylko, że wprawił w osłupienie szkoleniowców BVB gdy na 30m miał czas lepszy niż Usain Bolt podczas bicia rekordu świata w Berlinie. Nie uważam natomiast, żeby miało to BVB pomóc. Ribery będzie kręcił na lewym ataku podczas nieobecności Piszczka. W BVB brakuje żądeł. Kontuzja Mkhitariana, Lewy kompletnie bez formy. Reus i Gündoğan starali się ale nie wychodziło im to za bardzo. Schieber to jest śmiech na sali. Co on jeszcze robi w Borussii to ja nie mam pojęcia.

Ci którzy oglądali Telekom Cup widzieli co zagrał Bayern i co zagrała Borussia. Różnica co najmniej kilku klas. Nie wierzę w to, że w sobotę będzie to wyglądało inaczej. Sam pograłem już w zeszłą niedzielę grubo czyste zwycięstwo Bayernu i dodatkowo delikatniej -1 po kursie 3,8.

BVB - Bayern @2,1 BAH (aktualny kurs w okolicach 1,85 - 1,9) ⛔
+ drobniej:
BVB - Bayern (-1) @3,8 BAH (aktualny kurs w okolicach 3,4 - 3,5) ⛔
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Meczem o Superpuchar Niemiec sezon 2013/2014 rozpoczną piłkarze Borussii Dortmund (vice mistrz) i Bayernu Monachium (Mistrz Niemiec). Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco i ciekawie. Bayern jeszcze chyba mocniejszy niż w zeszłym sezonie będzie chciał powtórzyć wyczyn z sezonu 2012/2013 i wygrać wszystko co się da. Piłkarze BVB pałają zemstą rewanżu za poprzednie rozgrywki.
W obu zespołach przed sezonem doszło do wielu zmian. Bayern opuścił Heynckes, a Jego miejsce zajął wielki Pep Guardiola, który od początku przybycia do Monachium zaczął wprowadzać swoje porządki. Kadrę drużyny Bayernu wzmocnili Mario Goetze i w ostatnim czasie Thiago Alcantara, co sprawiło, że siła drugiej lini Bawarczyków niesamowicie wzrosła. Guardiola ma tam problem bogactwa. W sumie na każdej pozycji szkoleniowiec Bayernu ma conajmniej po 2 wartościowych graczy. W Dortmundzie lukę po Goetze uzupełnić ma Henrik Mkhitaryan z ukraińskiego Szachtara Donieck. Felipe Santane zastąpić ma Sokratis, a rywalem do gry w ataku dla Lewandowskiego będzie Gabończyk Aubameyang. Można więc powiedzieć, że Klopp dostał to co chciał. Niewykluczone, że BVB jeszcze wzmocni się do meczu z Bayernem, bo włodarze klubu z Dortmundu planują jeszcze jeden transfer.
W sparingach przed sezonem lepiej prezentowali się Bawarczycy. W cuglach wygrali oni turniej Telekom Cup. Pokonując najpierw w półfinale HSV 4:0, a w finale gromiąc Gladbach 5:1. Niezaprzeczalna dominacja. Warto wspomnieć, że Telekom Cup grano 2x30 minut, strach więc pomyśleć co Bayern zrobiłby z rywalem w ciągu pełnych 90 minut. Heynckes zostawił Guardioli tak naprawdę uporządkowany i nastawiony na wygrywanie zespół. Bawarczycy to obecnie najlepsza klubowa drużyna świata. Świetny Neuer w bramce, obrona trzymana przez Dante i Lahma, świetna druga linia - Thiago, Ribery, Robben, Kross, Schweinsteinger, Goetze, Javi Martinez, Luiz Gustavo, Mueller - jest w kim wybierać. Atak ze skutecznym Mandzukiciem i Pizzaro. Kadra Bayernu to bajka!
Czy BVB jest w stanie przeciwstawić się Bayernowi? W tym meczu będzie ciężko. Co prawda mecz rozgrywany będzie w Dortmundzie, czym chyba należy tłumaczyć wysokie kursy na Bawarczyków, ale szczerze mówiąc to wszystko co przemawia za drużyną Kloppa. Sparingi wygrywali, jednak moim zdaniem niezbyt przekonywująco. w Telekom Cup najpierw porażka z Gladbach 0:1 po przeciętnym meczu, później minimalna wygrana z HSV 1:0. W meczu o Superpuchar nie wystąpi Piszczek, który jak wiemy poddał się operacji biodra po zakończeniu sezonu. Nie zagra także ten, który ma zastąpić Goetze - Ormianin Mkhitryan. Były piłkarz Szachtara nabawił się kontuzji w jednym ze sparingów i w tym meczu na pewno Go nie zobaczymy. W mojej opinii BVB nie ma kim straszyć. Wszyscy dobrze pamiętamy przygodę z transferem Lewandowskiego do Bayernu i jej finał. Lewy jest teraz w zdecydowanie słabszej formie. Niewiadomo jak wyglądać będzie jego gra w nadchodzącym sezonie. Czy będzie w sobotę w ogóle chciał strzelać Bayernowi? Może zagrać Aubameyang, ale nie jest on przecież zgrany z zespołem. Schieber? Śmiech na sali. Zastanawiam się dlaczego jeszcze z BVB Go nie odpalili. Gundogan z Reusem nie są w stanie przeciwstawić się pomocnikom Bayernu. Obrona ekipy Kloppa także monolitem nie jest. Doszedł Sokratis, który według mnie jest tylko przeciętnym piłkarzem. W miejsce Piszczka ma zagrać Durm lub Grosskreutz, jednak niezależnie od tego kto wyjdzie będzie miał niezwykle ciężkie zadanie - powstrzymać Riberyego. W bramce także Dortmund nie wygląda za ciekawie. Co prawda Weindenfeller ostatni sezon miał w miarę udany i wiele razy ratował BVB z opresji, jednak teraz popełnia już coraz więcej błędów np. w meczu z Gladbach, prokurując rzut karny.
Uważam zatem, że Bayern wygra ten pierwszy ważny mecz sezonu. Guardiola będzie chciał zacząć od wysokiego C i już na początku swojej przygody zgarnąć pierwsze trofeum. Kursy w granicach 1,90 [wciąż spadają] są tak wysokie tylko ze względu na to, że mecz gramy na Signal Iduna Park, w przeciwnym razie byłyby o wiele niższe! Polecam!


Bayern Monachium @ 1,90 ⛔ 2:4
7/10
Betsafe
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
Ribery i Neuer nie zagrają o Superpuchar

Jak poinformowała oficjalna strona Bayernu Monachium, Franck Ribery oraz Manuel Neuer nie zagrają w jutrzejszym spotkaniu i zostaną w Monachium. Piłkarze nabawili się lekkich urazów się podczas meczu z FC Barceloną.
W Borussii Dortmund nie zagrają Henrikh Mkhitaryan oraz Łukasz Piszczek, a występ Jakuba Błaszczykowskiego i Pierre-Emericka Aubameyanga wciąż jest niepewny.
Mecz o Superpuchar odbędzie się na Signal Iduna Park w sobotę o 20:30.

Źródło: http://www.fcbayern.de
jesli to prawda to jest to bezwatpienia wielkie oslabienie FCB i szansa dla BVB
aczkolwiek Bayern posiada teraz taka pake ze hohoho...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Superpuchar w Niemczech to trochę taki „super mecz towarzyski”. Bayern nie ma ciśnienie, gdyby wynik miał znaczenie Ribery i Neuer pewno by grali. BVB zaś chce pokazać, że nie ustępuje w niczym największemu rywalowi. Jednak nikt przed sezonem, zwłaszcza Bayern – który ma przed sobą prestiżowy mecze z Chelsea – nie będzie chciał osłabić składu kontuzjami, więc zagrają niespecjalnie ostro, ani ambitnie w obroni więc możemy się spodziewać 2-3 bramek, sądzę że gola strzeli każdy z zespołów. Można oczywiście faworyzować FCB, ale nigdy niebyli oni drużyną bardzo lepszą od Borussii w bezpośrednim meczu, uważam że typowo gospodarze będą mieli swoje pół godziny, w których będą kontrolować spotkanie. Owszem jak ktoś oglądał Telekom Cup to widzi w Bawarczykach wyraźnego faworyta, ale pragnę przypomnieć że w ubiegłym roku Bayern zagrał w tym turnieju nadspodziewanie słabo, a tydzień później pukną żółto-czarnych w DFL-Supercup. Oceniając racjonalnie to mogą i jedni, i drudzy wygrać, moim zdaniem stosunkiem dwa do jednego.
2 lub 3 gole Kurs:2,05 Bet365
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Superpuchar Niemiec
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: Borussia Dortmund strzeli gole w obydwu połowach
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Będzie to mecz o Superpuchar Niemiec. Bayern jest bardzo faworyzowany w tym meczu, moim zdaniem aż takim faworytem nie jest jak pokazują to kursy. Po pierwsze to Borussia Dortmund gra u siebie, a jak gra Borussia na własnym stadionie to wystarczy spojrzeć na ich wyniki z zeszłego sezonu, gdy wygrywali m.in. z Realem Madryt 4:1. Borussia w tamtym sezonie u siebie miażdżyła zarówno w Bundeslidze jak i w Lidze Mistrzów. Najważniejsze jednak jest to, że nie zagra podstawowy bramkarz Bayernu Neuer, który moim zdaniem jest aktualnie najlepszym bramkarzem na świecie i w dużej mierze to dzięki niemu Bayern wygrał finał LM. Nie zagra też w Bayernie Ribery, który jest jednym z najlepszych i najważniejszych zawodników tej drużyny. Oczywiście Bayern ma świetną, szeroką kadrę, ale nie ma się co oszukiwać- ten brak będzie odczuwalny. Borussia gdy gra u siebie, to zawsze stwarza sobie ogromną ilość sytuacji bramkowych. Podstawowy bramkarz Bayernu nie gra, więc o gole powinno być Borussii łatwiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Superpuchar w Niemczech to trochę taki „super mecz towarzyski”. Bayern nie ma ciśnienie, gdyby wynik miał znaczenie Ribery i Neuer pewno by grali. BVB zaś chce pokazać, że nie ustępuje w niczym największemu rywalowi. Jednak nikt przed sezonem, zwłaszcza Bayern – który ma przed sobą prestiżowy mecze z Chelsea – nie będzie chciał osłabić składu kontuzjami, więc zagrają niespecjalnie ostro(...)
No niby racja, ale przecież mecz z Chelsa dopiero 30 sierpnia, a do tego czasu wiele spotkań, w tym ligowych już od 09.08 więc mieli by się oszczędzać cały miesiąc na Chelsę, jeszcze z tak szeroką kadrą ? Wątpię. I Bayern to nie Legia Warszawa, który się oszczędza, nawet w tym głupim Telekom Cup czy przecież jednak z wciąż groźną Barceloną grali dając z siebie wszystko lub prawie wszystko. Ja gram na Bayern, a w zasadzie już zagrałem jakiś tydzień temu jak był kurs 2,10. Na chwilę obecną w jutrzejszym meczu przewagą Borussi będzie ich stadion i chęć pokazania się. Wierzę, że Borussia będzie gryźć trawę żeby to wygrać, ale po pierwsze po prostu nie ma tak dobrych zawodników szczególnie w ofensywie, tak wielu zawodników do ewentualnych zmian i przecież ją też czeka sezon...
Co do tych zmian kadrowych tak naprawdę odczuwalny dla Bayernu będzie tylko brak Manuela Neuera, bo na miejsce Francka Ribery&#39;go mamy Mandżukicza, nowego świetnego Alcanterę i wiele, wiele więcej, natomiast nie zapominajmy, że jeśli nie ma Piszczka, Kuba zagrożony, a Lewy - hmm ciekawa sytuacja będzie grał przeciw klubowi do którego chciał odejść, ale mu nie dano; to też to nie wygląda za dobrze.
Gram w tym meczu na Bayern ⛔, Bayern(DNB) ⛔, Bayern(AH:-1) ⛔, BTS ✅ i powyżej 2, 25 ✅ goli oraz po info o brakach kadrowych wierząc, że chłopaki mogą sobie postrzelać nie tylko na jedną bramkę over 3 gole ✅ (ZWROT w przypadku 3)
edit po meczu: Wszyscy się zastanawiali gdzie są słabe strony Bayernu i mamy odpowiedź - brak zastępstwa dla Manuela Neuera i Van Buyten. To co oni wyprawiali wołało o pomstę do nieba. Ofensywa cały czas niezmiennie niesamowita, ale przy takim niepewnym bramkarzu i obrońcy to nawet Bayern nie jest w stanie wgrać. Do tego ja sam i parę innych osób &quot;zapomniało&quot;, że Borussia jest na dzisiaj 2 najlepszą drużyną w Europie.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Oficjalne otwarcie sezonu w Niemczech. Podobnie jak rok temu spotykają się Borussia i Bayern. O Bayernie zostało napisane wiele, a kto wie czy nie wszystko. Drużyna jakiej w Europie chyba w tym wieku jeszcze nie było. Szczerze powiedziawszy cieszę się, że nie zagrają Neuer i Ribery - będzie można się przekonać czy te śpiewy o tym, że Monachijczycy mają dwie wyjściowe jedenastki nie są przesadzone. Dodatkowo z tego co wyczytałem nie są to poważne urazy, ale sztab woli nie ryzykować i dać zawodnikom odpocząć. Co za tym idzie w Bayernie nie ma jakiś bojowych nastrojów. Z drugiej strony Guardiola od samego początku będzie chciał udowodnić, że zdążył stworzyć maszynkę do wygrywania więc nie można otwarcie mówić o odpuszczaniu meczu. Ale na pewno zawodnicy wyjdą bez spiny.
Spotkanie odbędzie się na obiekcie Borussi. To jeden z niewielu argumentów zawodników z Dortmundu przeciwko Bayernowi. Po ostatni turnieju widać było, że gra się nie klei, brak Goetzego widoczny, Reus i Gundogan pod formą, Błaszczykowski jeszcze nie do końca wyleczony, tak samo nowy nabytek Mchitarian. A rola Lewandowskiego zwykle ogranicza się do dostawiania nogi do podań posyłanych właśnie przez tych zawodników. Sam nie zrobi nic.
Mówi się, że Bayernowi z Borussią nigdy nie gra się dobrze. Jasne, to też można uznać za zaletę gospodarzy, ale to trochę mącenie na siłę. Nie widzę innej opcji niż wygrana gości. Nawet z kilkoma ubytkami i na naprawdę gorącym terenie.
Bayern 1.80 b365 ⛔⛔⛔ 4-2
Wyścig do 2 goli - Bayern 2.0 188bet ⛔⛔⛔
hohoho, niezły festyn w Dortumndzie
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Borussia - Bayern | 1.95 Bet365 ⛔
Nikogo nie zaskoczę, stawiam na zwycięstwo Bawarczyków w regulaminowym czasie gry. Obie drużyny będą osłabione brakami kluczowych zawodników. W Bayernie na pewno nie zagra Neuer i Ribery, z kolei BVB będzie bez Piszczka i Mchitariana, a niewykluczone, że nie zagra również Błaszczykowski i Aubameyang(obaj podobno mieli kłopoty z żołądkiem). W przypadku Bayernu brak Ribery&#39;ego można załatać Shaqirim czy Robbena wystawić na lewą stronę, tak w przypadku Borussi ciężko załatać dziurę w przypadku ewentualnego braku Piszczka i do tego Błaszczykowskiego. Prawo skrzydło będzie marnie funkcjonować w ataku.
Przewidywane składy:
Borussia: Weidenfeller – Großkreutz, Subotic, Hummels, Schmelzer – S. Bender, Sahin – Hofmann, Gündogan, Reus – Lewandowski
Bayern: Starke – Lahm, Boateng, van Buyten, Alaba – Thiago – Robben, Martinez(choć ja tu bym widział Schweinsteingera bardziej), Kroos, Müller – Mandzukic
Inny typ wart uwagi:
Bayern Monachium wykona najwięcej rzutów rożnych | 1.60 Bwin ✅
Bayern zawsze miał więcej rogów w meczach z Borussią(pomijam ostatni mecz ligowy, bo wtedy grały rezerwy Bayernu na 1 skład BVB).
Za drobne gram:
Bayern - czyste konto | 3.25 Bet365 ⛔
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Borussia - Bayern 2 DNB 1.45 Pinnacle ⛔
Zgadzam sie ze wszystkim co tutaj napisaliscie! Bayern jest lekkim faworytem z kilku powodow. Ja stawiam na Bayern z opcja remis nie ma zakladu, faworytem sa goscie, ale mecz jest w Dortmundzie, to i szanse na koncowy sukces Borussii wieksze. Zobaczcie co zrobily buki! Sezon wakacyjny, a zarabiac na typujacych trzeba to i dowalili nam takie cudo (na przykladzie Pinnacle): Borussia 3.93, Bayern 1.98, remis 3.81. Kurs na Borussie przesadnie duzy = zacheta dla kibicow, a w przypadku remisu strata. Na Bayern z kolei kurs ciut za niski i powinno byc ponad 2. Prawda jest taka, ze Bayern wcale nie musi tego wygrac po 90 minutach, ale szanse jako takie ma, z pewnoscia wieksze niz Borussia. Dlatego draw no bet na Bayern. Szkoda wiekszej kasy na taka ruletke przed rozpoczeciem sezonu.
 
M 0

mrdetailer

Użytkownik
Borussia Dortmund - FC Bayern München I 1,85 (BAH)
Tak jak praktycznie wszyscy stawiam na wygraną drużyny z Monachium. W tym momencie wydają się oni najsilniejszą drużyną na świecie co potwierdzają w każdym swoim meczu - wg mnie efektownie i pięknie dla oka nie grają ale idą jak czołg i są skuteczni. A o to przecież chodzi. Borussia nie poczyniła żadnych transferów jeżeli chodzi o obronę, a to moim zdaniem ich najsłabszy punkt który Bawarczycy spokojnie mogą rozpracować. Mam też wrażenie, że po odejściu Goetzego, nieporozumień jeżeli chodzi o Lewandowskiego drużyna ta wiele straciła. Wielkim argumentem za zwycięstwem Bayernu jest również fakt, że Guardiola będzie chciał z polotem wbić się w sezon i pokazać na co stać jego zawodników.
Zapowiada się ciekawy mecz ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No niestety Bayern nie ma zastępstwa dla Neuera,Van Buyten to szrot nie wiem jakim cudem on jeszcze dostał kontrakt w druzynie z Monachium....
Thiago pokazał że nie dorósł do poważnej piłki...
Okazało się że ławka Bayernu jest mocna tylko na kilku pozycjach dziwne że nie zakontraktowali nowego bramkarza na ławę i obrońcy w sytuacji gdy Badstauber ma kontuzję...
A kto się nie rozwija ten się cofa...
Tak bardzo boli moją kieszeń ta porażka bo poszedłem za masówką a tak naprawdę nie wiem co mówiło za Bayernem bynajmniej nie skład zespołu w protokole meczowym...
Borussia pokazała jak zwykle swoje najlepsze cechy a Bayern?
Gdyby nie geniusz Robbena różnie mogło się to skończyć.
Gdzie takie rzeczy za Juppa...
Jak na moje to Guardiola do końca sezonu nie wytrzyma.
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Zapowiada się ciekawy mecz ;)
Kapitalny mecz. Oby cały sezon Bundesligi trzymał poziom tak jak te 90 minut Superpucharu. Umoczyłem sporo pieniędzy, ale przynajmniej obejrzałem kawał dobrej piłki nożnej. ????
Co do postawy obydwu drużyn:
Bayern - tragiczna gra w obronie + bardzo słaba w ataku. Kiedyś obiecałem sobie, że nigdy nie będę grał Bayernu, gdy na boisku nie będzie Ribery&#39;ego. Dla mnie wtedy ta drużyna traci 50% waleczności i jakości w ataku. Nieporozumieniem dla mnie było wystawienie van Buytena w miejsce Dantego. Mnóstwo strat, błędy praktycznie przy każdej ze straconej bramek plus samobój. Thiago strata na stracie. Może z jedno czy dwa ładne podania. Idiotyczna zabawa z piłką po której stracie Borussia kontrowała bezlitośnie. Mam nadzieję, że Guardiola wybije mu taką grę z głowy. Mandzukic w ogóle był na boisku? Muller każdą piłkę którą dostawał natychmiast oddawał do tyłu. Jedynymi pozytywnymi aspektami była gra Robbena i Lahma. Cały zespół wyglądał jakby 2 godziny wcześniej skończył maraton. Ociężali, zaspani, powolni, bez woli walki.
Borussia - cały zespół miał swój dzień. Bardzo dobrze zagrali Lewy i Błaszczykowski. Lewy mimo, że bramki nie strzelił to udział miał przy niemal każdej istotnej akcji ofensywnej swojego zespołu. Błaszczykowski również na przyzwoitym poziomie. Biegał, walczył zarówno w ataku jak i obronie. Chwalić tak naprawdę należy każdego zawodnika. Od Weidenfelera po Reussa. Pod koniec meczu wszedł nowy nabytek - Aubameyang. Zaliczył asystę przy bramce Reussa. Będą mieli z niego pożytek. Tylko ciekaw jestem na jakiej pozycji będzie grał bo wszedł w miejsce Kuby.
Zimny prysznic dla zespołu z Monachium. A postawa BVB daje nadzieję, że ten sezon będzie trzymał nas w napięciu do samego końca, a o mistrzostwie zadecyduje ostatni mecz, a nie 28. kolejka. Tego sobie i nam wszystkim życzę. ????
No niestety Bayern nie ma zastępstwa dla Neuera,Van Buyten to szrot nie wiem jakim cudem on jeszcze dostał kontrakt w druzynie z Monachium....
Thiago pokazał że nie dorósł do poważnej piłki...
Okazało się że ławka Bayernu jest mocna tylko na kilku pozycjach dziwne że nie zakontraktowali nowego bramkarza na ławę i obrońcy w sytuacji gdy Badstauber ma kontuzję...
A kto się nie rozwija ten się cofa...
Tak bardzo boli moją kieszeń ta porażka bo poszedłem za masówką a tak naprawdę nie wiem co mówiło za Bayernem bynajmniej nie skład zespołu w protokole meczowym...
Borussia pokazała jak zwykle swoje najlepsze cechy a Bayern?
Gdyby nie geniusz Robbena różnie mogło się to skończyć.
Gdzie takie rzeczy za Juppa...
Jak na moje to Guardiola do końca sezonu nie wytrzyma.
Gdyby z ławki Bayernu zrobili drugi skład to mogliby oni walczyć w Bundeslidze. Totalne głupoty napisałeś, mniemam że rozgoryczony nieudanym kuponem. Bayern zagrał po prostu tragiczny mecz. Zdarzają się takie nawet najlepszym. Borussia wyszła totalnie zmotywowana, natomiast Bawarczycy - za wyjątkiem Robbena i Lahma - przeszli obok meczu. Trener jest od tego, żeby po takim meczu zrugać wszystkich od góry do dołu i wbić im do głowy, że taka gra jest nie do przyjęcia. W mojej opinii Guardiola podjął kilka złych decyzji dotyczących wyjściowego składu i późniejszych zmian, ale nic to już teraz nie zmieni. Czas pokaże jak przepracuje okres przygotowawczy i jakie będzie miał piętno na grze Bayernu. Start Bundesligi tuż tuż...
A tak na marginesie. Drażniąca jest trochę ta przerwa &quot;na wodę&quot;. Jeśli jakaś drużyna &quot;ciśnie&quot; i ciągnie akcję za akcją, a tu nagle gwizdek i minuta-dwie przerwy, to coś takiego potrafi niesamowicie wybić z rytmu. Rozumiem, że jest gorąco, że piłkarze są zmęczeni, ale jak dla mnie pomysł jest totalnie chybiony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja też umoczyłem, ale na szczęście dzięki BTSowi i overom nie tak bardzo. Może powiem coś kontrowersyjenfo, ale ja uważam, że Bayern zagrał dobrze. Grając z bramkarzem, który bał się piłek ???? i Van Buytenem, który chyba już długo nie zagra, przeciwko drugiej najlepszej drużynie ligowej Europy zagrali maximum co się dało. Zauważcie, że Bayern w II połowie aż się bał podawać do tyłu do tego kogoś w bramce. Głupio stracony 1 gol. Wyrównie i całkowita fuszerka gollikepera zrobiła zaraz po 1:1 - 3:1. Chyba każdy by się podłamał, ale oni dalej grali. Byli bardzo blisko na 3:3 i znowu szmata tego zamiennika. Jestem prawie pewien, że Borussia by nie wygrała gdyby w bramce stał Manuel. Wciąż to najlepsza drużyna na świecie, choć już wiem co nowy trener może udoskonalić w doskonałości. Tak naprawdę grali w 10 bez bramkarza z 2 najlepszą drużyną ligową Europy i walczyli bardzo dobrze. Uważam, że ofensywa spisywała się dobrze, no tylko trochę zawodził Mandżukicz, ale nawet ofensywa nie jest w stanie nadrobić takich strat z taką drużyną jak Borussia, kiedy ma się w tyle to co mieli dzisiaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom