>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Denis Lebedev (26-1; 16KO) vs Roy Jones Junior (54-7; 40KO) 21.05.2011

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Kolejna znakomity weekend z boksem nam sie zapowiada ???? Jednego dnia praktycznie zobaczymy dwie żywe legendy bokserskie. W Kanadzie powalczy sobie Hopkins , a w Rosji Roy Jones Junior. RJJ ciągle nie może rozstać się z boksem , sam nie dawno przyznał , że już nie jest tak jak kiedyś ale zbyt kocha ten sport aby z tym skończyć. Efektem tego jest kolejna , jakby nie było bardzo ciekawa walka z Denisem Lebedevem. 2 ostatnie walki Roya to była katastrofa, najpierw KO ? w pierwszej rundzie z Dannym Greenem , a później nudy z Hopkinsem. Roy tradycyjnie zapowiada show , ale czy warto mu wierzyć ? Denis to &quot;miejscowy&quot; pupil , bardzo lubiany w Rosji , nie doszły mistrz świata. Czego nie doszły ? A no po ostatniej walce z Marco Huckiem , gdzie każdy normalny kibic przyznał zwycięstwo mocno bijącemu mańkutowi z Rosji , sędziowie orzekli wygraną Hucka. Okazja do powrotu do czołówki , bo jakby nie było RJJ nazwisko ma jeszcze głośne i wygrana z nim mocno by poprawiła akcje Denisa Lebedeva. Pewne jest , że będzie ciekawie ;)


by:Sportingbet

Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
koniuchny 14

koniuchny

Użytkownik
Roy niestety już dawno past prime. Z kolei Lebedev to czołówka wagi cruiser, bardzo mocno bijący zawodnik. Jak napisał Konrad, gdyby nie niemiecki wałek to byłby w tym momencie mistrzem świata. Moim zdaniem Rosjanin wygra przed czasem z RJJ. Nie wiem czy będę ten zakład puszczał, lecz jeśli miałbym coś tutaj wybrać to Lebedev runda 1-6, lub po prostu przed czasem lecz tam kurs już sporo niższy (1.5)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Małe przypomnienie:
http://www.youtube.com/watch?v=nM6yMAvwjkE&amp;amp;feature=player_embedded
Roy swoją świetność zawdzięczał świetnej szybkości , refleksowi i gibkości. Teraz ma 42 lata i wiadomo , że z wiekiem tez argumenty się traci. Lebedev za to wielkim wirtuozem techniki nie jest , ale ma młota w łapie i boje się , że dla Roya może się to źle skończyć. Rot podkręca atmosferę , nawet nieźle mu to wychodzi ale prawda może byc brutalna i smutny koniec kariery. Gorąco będę mu kibicował ale tylko dlatego aby godnie zakończył swoją bogatą i wielką karierę , a nie po to aby jeszcze boksował.
Rozum -&gt; Lebedev
Serce -&gt; RJJ
Może na coś się zdecyduje ale nie wiem na co :|
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Walka z cyklu tych bez sensu ejkejej Adamek vs. jakiś nołnejm/emeryt.
RJJ to wrak zawodnika do tego walczy z Denisem który jak na razie przegrał tylko 1 walkę i to dość kontrowersyjnie. Na Rosyjskiej ziemi miałby przegrać Lebedev z takim dzisiejszym słabiakiem jak Roy? Według mnie to niemożliwe.
Rosjanin wygra to i nie wiem czy nie będzie tutaj 1-3 rund. Wszystko zależy czy to ma być pokazówka na 12 rund czy normalna walka.
10/10 - Lebedev 1,20 w tobecie ???? ✅
8/10 - Rosjanin wygra przez TKO/KO/Dyskwalifikację itd. ✅
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Lebedev 7-12 @3,25✅
Roy jak zawsze optymistycznie zapowiada wygraną i tak dalej ale tutaj zeby sie z nim zgodzić trzeba być naprawde dużym optymistom. Z dawnego mistrza zostało niewiele, ostatnie walki bida z nędzą, praktycznie juz bez wytrzymałości na trafienia. Lebedev dużo młodszy, z jedną tą śmieszną ostatnią porażką ze szkopem. Walczy u siebie i naprawdę trudno wskazać jakiś argument zeby dzisiaj nie wygrał a na siłe doszukiwać sie czegoś nie ma sensu. Jak dla mnie ciekawy kurs na wygraną w drugiej połowie walki. Wątpię żeby Roy dał radę wytrzymać całą walkę więc zakładam wygraną przed czasem. Ostatnia walka Solisa z Kliczką zakończyła sie nieco rozczarowaniem bo trwała tylko 1 runde, wcześniej Kliczko boksował chyba 8 ? rund z Sosnowskim, 12 z Johnsonem, czy nawet ostatio Holy bił sie z Nielsenem przez 11 rund. Ludzie przychodzą płacą i chcąc oglądać walkę, tym bardziej że Denis jest bardzo popularny w Rosji, dodatkowo reklamy muszą być no i ze względu na szacunek do rywala nie wypada go tak szybko pokonać, dlatego liczę że dzisiaj trochę powalczą ;]
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie wytrzymałem do końca z tą walką :| Roy kończ karierę bo żal patrzeć. Denis ewidentnie się lituje nad mistrzem , wystarczy porównać Lebedeva z walki z Huckiem a z tej walki. Denis bije lekko, daje odpocząć Royowi. Roy coś się stara ale nic nie wychodzi , wolny , chwieje się na nogach... SZKODA :| dobrze , że odpuściłem ta walkę bo miałbym dylemat żeby coś postawić.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
RJJ powinien zejść ze sceny, jako jeden z największych, a być może i największy w historii. Niestety, pieniądze po raz kolejny wygrały...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom