>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Darmowy zaklad na zywo liga mistrzow

ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Ladny wałek z tym darmowym zakladem, obstawilem zaklad przedmeczowy w sekcji na zywo i drugi &quot;darmowy&quot; zaklad w sekcji na zywo gdy juz trwał mecz. Zaklad przedmeczowy wygrany, ale ten na zywo padl i oszukana firma nie zwrocila mi 40zl, brat zagrał tak jak ja i mu zwrocili haha. &quot;Live szmaty&quot; odpisały ze warunkiem bylo obstawienie zakladu przedmeczowego nie wiem co za roznica skoro i tak obstawialem jak bylo 10 minut do rozpoczecia meczu. Wałki na porządku dziennym. Juz nie moge sie doczekac kolejnych &quot;darmofffych&quot; zakladow po ktorych bede kolejne 40zl w plecy
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
To nie jest żaden wałek. Przeczytaj, przemyśl raz jeszcze co napisałeś i wówczas będziesz znał odpowiedź na pytanie.
Sam o nich mam takie a nie inne zdanie ale tutaj nie widzę niczego, co by źle zrobili.
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Bardzo ogarnięty dzieciaku czy ja napisalem ze brat użytkował z tego samego domostwa?? Zacytuj mi gdzie to ujrzałes moze miales wizje.

EDIT
Becks zrobilem to co napisales i nadal mam taka sama opinie.

Mnie to nie obchodzi ze obstawilem przedmeczowy zaklad z sekcji &quot;na zywo&quot;.
&quot;postaw zaklad przedmeczowy na mecz ligi mistrzow&quot;

Zaklad został obstawiony o 20:38 , mecz rozpoczynał sie o 20:45 wszystko chyba wytłumaczyłem jasno i pięknie
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Mnie to nie obchodzi ze obstawilem przedmeczowy zaklad z sekcji &quot;na zywo&quot;.
Ciebie nie, ale &quot;firmę&quot; tak. Rozumiem twoją frustrację, ale sam chyba sobie jesteś winien. Skoro mecz był już w zakładce &quot;na żywo&quot; i tam go obstawiłeś, to jest to traktowane jako postawienie meczu na żywo i basta, mimo, że się jeszcze nie rozpoczął. A sam mecz raczej dało się jeszcze postawić w dziale &quot;sporty&quot; bo zazwyczaj oferta znika stamtąd chwilę przed rozpoczęciem, zatem zapewne o 20:38 jeszcze tam był. I wszystko by grało.
P.S. Twój brat może oprócz tego, że zagrał ten przedmeczowy podobnie jak ty, to wcześniej zagrał jeszcze inny zakład na LM w dziale &quot;sporty&quot; za te 40 czy więcej zł i dlatego mu zwrócili.
Pozdro.
 
D 8

dyzio89

Użytkownik
może po prostu zamiast singiel jako zakład przedmeczowy zagrałeś taśmę, która to nie kwalifikuję się do freebeta
 
campeone2000 50

campeone2000

Użytkownik
Skoro mecz był już w zakładce &quot;na żywo&quot; i tam go obstawiłeś, to jest to traktowane jako postawienie meczu na żywo i basta, mimo, że się jeszcze nie rozpoczął.
Niestety sfrustrowany kolega ma rację. Bet365 to szczwane spryciarze ;) W tym przypadku potraktowali mecz z zakładki &quot;na żywo&quot; nie jako zakład przedmeczowy, a w moim przypadku zakład z zakładki &quot;na żywo&quot; lecz złożony o 20:40 potraktowali jako przedmeczowy a nie live. Nie ma się jednak co napinać, bo takie sztuczki są znane i stosowane.
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
P.S. Twój brat może oprócz tego, że zagrał ten przedmeczowy podobnie jak ty, to wcześniej zagrał jeszcze inny zakład na LM w dziale &quot;sporty&quot; za te 40 czy więcej zł i dlatego mu zwrócili.
Nie, zagrał 2 zaklady w zakladce &quot;na zywo&quot; przed startem meczy jeden i drugi jak juz sie zaczeły.

może po prostu zamiast singiel jako zakład przedmeczowy zagrałeś taśmę, która to nie kwalifikuję się do freebeta
Obstawilem tylko jeden kurs.

Ale juz sie z tym pogodziłem niestety w takich sytuacjach bet ma władze i bardzo mądrze i chamsko z niej korzystają. Zaprzestałem pisanie na live czacie bo nie moge patrzec juz na te ich suche regułki.

Edit
Dziś rano odziwo zwrócili 40zł
 
Do góry Bottom