>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Darmowe spiny w Expekt

Status
Zamknięty.
M 0

michael3101

Użytkownik
a co Ci w tym mailu przyszło? Bo mnie najpierw jeden przysłali w którym powiedzieli że moje zgłoszenie bedzię rozpatrywane a potem dopiero drugi...w którym m iprzyznali te spiny....
 
I 10

ilonka85

Użytkownik
a co Ci w tym mailu przyszło? Bo mnie najpierw jeden przysłali w którym powiedzieli że moje zgłoszenie bedzię rozpatrywane a potem dopiero drugi...w którym m iprzyznali te spiny....
no mi tez 2 przyslali tak jak tobie i takie co ty i nie mam spinow pytalam supportu i powiedzial ze na koncie sa aktywowane wiec nie wiem
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
mi od 10 rano przysłali tylko tego 1 maila... może dostanę tak samo jak ty tylko trzeba jeszcze poczekać
 
M 0

michael3101

Użytkownik
no to Ci zablokują konto....jeśli nie obróciłes tego co wygrales na darmowych spinach. Trzeba to obrocic 30x a przelewac mozna tylko nadwyzke dopoki nie obrocisz...
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
po 9 godzinach spiny są ;) mail z potwierdzeniem również
18.20 euro ugrane na spinach, teraz zobaczymy co się z tego da zrobić
Edit: na zakłady przelane 20zł, mam pytanie czy teraz trzeba to jeszcze obracać ?
 
rafzuz 0

rafzuz

Użytkownik
gdzie te spiny czy te 10 e jest email przysłali ze już są a na koncie nic . to jest bonus do uwolnienia czy wchodzi się do gry i są na koncie
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Wchodzisz w gre Tomb Raider Secret of the World i masz wielki komunikat ze masz do dyspoozycji 100 free spins. Mail tak mi przyszedł, ale najlepiej to sprawdzać co kilka godzin.
 
justt 212

justt

Użytkownik
Ugrałem coś ponad 4e ze spinów, wyczarowałem z tego 14e i 37zł przelałem na zakłady, promo ✅ Wczoraj wysłałem maila, dzisiaj rano spiny były + dostałem ladna odpowiedz i przeprosiny, że tak długo czekałem. Mi się podoba podejście do klienta ????
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
wiecie co mi odpisali ? że nawet jak nadwyżkę się przeleje na zakłady to i tak się tego nie wypłaci, bonus musi być obrócony całkowicie w kasynie, takiego maila dostałem więc już nie wiem
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Witam. mIał ktoś moze taka sytuację że spiny pojawiły się na koncie a potem wyszedłem z gry i wróciłem ponownie i już ich nie było?? możecie mi powiedzieć co zrobić żeby wejść spowrotem w tą grę i mieć spiny, albo gdzie ich w takim razie szukac?? z góry dzięki za odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom