>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Darmowe spiny Betsafe

szczepaniak 40

szczepaniak

Użytkownik
Polish Support: Witam, w czym mogę pomóc?

Ja: Witam, o godz. 18;00 mialy byc darmowe spiny na gre Excalibur, niestety u mnie pusto. Czy mozna cos z tym zrobic ?

Polish Support: Dzisiejsza promocja &quot;Freespin Friday&quot; zgodnie z regulaminem przeznaczona jest wyłącznie dla naszych aktywnych klientów. Za aktywnych klientów uważa się klientów, którzy dokonali co najmniej jednego depozytu do konta gracza w naszym serwisie. W związku z tym, że nie dokonał Pan żadnego depozytu do konta gracza w naszym serwisie spiny nie mogą zostać przyznane
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
ale co dalej, dlaczego ????
Polish Support: Witam, w czym mogę pomóc?
Tomasz: witam dostałem e-mail ze od 18-21 majo byc 10 spinów wchodze a nie ma
Polish Support: Proszę chwilę poczekać. Już sprawdzamy.
Polish Support: Pańskie konto gracza w naszym serwisie zostało definitywnie zamknięte.
Polish Support: W związku z tym przyznanie darmowych spinów nie jest możliwe.
Tomasz: dlaczego zamkniete za co ??
Tomasz: nierozumiem o co chodzi
Tomasz: ???
Polish Support: Decyzja w Pańskiej sprawie została podjęta przez nasz dział bezpieczeństwa i jest ona ostateczna i niepodważalna.
Tomasz: ludzie o co wam chodzi nie wchodziłem na konto prawie wcale mam 1 konto a wy blokujecie
to cała rozmowa są swietni
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ze mną koleś jeszcze lepiej zrobił....
Andy: Dzisiejsza promocja &quot;Freespin Friday&quot; zgodnie z regulaminem przeznaczona jest wylacznie dla naszych aktywnych klientów. Za aktywnych klientów uwaza sie klientów, którzy dokonali co najmniej jednego depozytu do konta gracza w naszym serwisie. W zwiazku z tym, ze nie dokonal Pan zadnego depozytu do konta gracza w naszym serwisie spiny nie moga zostac przyznane.

Chciałem napisać: No wszystko fajnie, tylko skąd Pan wie że o to chciałem zapytać ? Tylko że nie zdążyłem tego już wysłać ....
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
z tego co patrzylem to nie ma ;) nie masz sie czym martwic z tych 10 spinow **** co mozna nagrac, nielicznym sie udaje a przewaznie od 0 do 0,50 euro ludzie trafiaja ;)
 
Do góry Bottom