>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Darmowe 50 $ na Party Poker, WH, Everest Poker, Titan Poker //10 $ na Cake Poker

Status
Zamknięty.
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
już dosyć długo nie ma bonusu na PP, teraz wszystko się zmieniło, dają jakieś grosze 10$ i bonus do uwolnienia i musisz im wysyłać zdjęcie jak trzymasz dowód przy twarzy + jakieś rachunki, bez sens jeśli chodzi o darmowy bankroll nie opłaca się korzystać według mnie.
 
F 0

fleikas

Użytkownik
Nie. Że nie jestem administratorem nie znaczy, że moje słowa są puste.
Rejestrowałem się wczoraj na pokerstrategy i po zdaniu quizu do wyboru są jedynie 2 bonusy o których napisałem w poprzednim poście.
Co do dowodu, weryfikacji to jest wyrywkowe. Mnie np. nie poprosili o nic, wczoraj się rejestrowałem dziś 10$ na titanie
Pozdrawiam
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Nigdzie nie mogę znaleźć co ile punktów dostaje się kolejne 10$ na Titan Poker ? I rozumiem, że jeżeli nie wyrobię tych punktów, a przegram 10$ to dostaje kolejne automatycznie tak ?
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
50 $ otrzymasz w pięciu ratach po 10 $
Gdy zdecydujesz się otrzymać 50 $ na Titan Poker, zostanie ci ono przekazane w pięciu ratach po 10 $.
Pierwsze 10 $ otrzymasz od razu. Następnie, aby otrzymać kolejne 10 $, będziesz musiał rozegrać przynajmniej pięć turniejów z wpisowym 1 $ lub kilkaset rąk w grach cashowych w ciągu 7 dni.
Dokładne wymagania: co każde 7 dni możesz otrzymywać kolejne 10 $. Aby zakwalifikować się na kolejną ratę, musisz wygenerować przynajmniej 0,50 $ w rake&#39;u lub opłatach turniejowych. Rake to opłata, jaką pobiera poker room przy każdym rozdaniu. Zwykle jest to ok. 5% puli.
Jeśli dokonasz dodatkowej wpłaty (przynajmniej 100 $), otrzymasz swoje 50 $ od razu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Gdzie najbardziej się opłaca tą kase z quizu wybrać?
Dostępne są Titan, poker770 i Betfair, William Hill - w którym najszybciej da się zrobić cashout, najkrótsza droga do wymaganego obrotu?
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Właśnie otrzymałem kolejny darmowy kapitał od pokerstrategy tylko chcą abym zarejestrował się z ich kodem bonusowym na Titan Poker i podał im username, niestety mam już tam konto od dawna, jest szansa że odstane ten kapitał na to stare konto czy nie ?
Ok, dzięki
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Właśnie otrzymałem kolejny darmowy kapitał od pokerstrategy tylko chcą abym zarejestrował się z ich kodem bonusowym na Titan Poker i podał im username, niestety mam już tam konto od dawna, jest szansa że odstane ten kapitał na to stare konto czy nie ?
Oczywiście że nie, konto musi być przypisane do Pokerstrategy.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Poszła seria kolejnych kapitałów.
Mi natomiast dają na Williama Hilla, napiszcie ticket do ich supportu to może wam zmienią platformę
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
To prawda że Pokerstrategy od jakiegoś czasu po rozwiązaniu quizu chcę zdjęcie dowodu przy twarzy?
prawda, był to jeden z czynników przez które zrezygnowałem z tej kasy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 17

jjflores

Użytkownik
E tam banialuki opowiadacie!Wielu moich znajomych rejestrowalo sie i nie chcieli od nich od jednego chcieli jakis rachunek(on zrezygnowal bo to jest w miare ciezko ogarnac) poza tym chca tylko dowod osobisty. W sumie moze to dotyczy tylko PartyPoker raz z jakiejs strony tez sobie podarowalem chyba 25$ jak chcieli dowod przy mordzie chyba to bylo PokerNews. Polecam grac na Everest Poker tam te punkty Summit uwalniaja sie nawet jak nie grasz w rozdaniu a siedzisz przy stole(sit outy sie nie licza) a jak wplacilo sie 10$ to premia pochodna z punktow uwalnia sie az do 500$ i to na biezaco tworzac swoisty rake back. Mamy tez wiele bardzo slabych wchodzacym ze wszystkim graczy. Jedyny minus to malo turniei i koszmarna struktura blajndow
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Zmiany w darmowym bankrollu dla nowych użytkowników PokerStrategy.com - teraz 10$ zamiast 50$
Nowy darmowy bankroll - 10$
Założenie jest proste:
1. Optymalizacja kwoty potrzebnej do poprawnego finansowania kont pokerowych.
2. Wydanie darmowego bankrolla dla znacznie większej liczby graczy.
Przez ostatnie 12 miesięcy próbowaliśmy różnych metod i kwot finansowania kont. W wyniku tego procesu znaleźliśmy, wierzymy, że optymalną kwotę darmowej gotówki -- 10 $.
Taka kwota pozwoli zniechęcić do prób oszustw, co poskutkuje mniejszą ilością straconych pieniędzy, w wyniku działań nieuczciwych użytkowników.
Z tego względu, możemy wprowadzić bardziej przyjazne dla użytkownika kontrole bezpieczeństwa. Oznacza to, że więcej użytkowników otrzyma pieniądze od PokerStrategy.com.
Idąc dalej, typowy darmowy bankroll może wyglądać w taki sposób:
• natychmiastowa kwota 10 $ - za darmo
• ograniczenie do stawek / limitów dla początkujących
• ograniczenie wypłaty
• jeśli dokonasz wpłaty, otrzymasz dobry bonus
W zależności od poker roomu, oferta może być różna - tak, jak to bywało w przeszłości.

Jakie są wady?
Oczywistym jest, że mniejszy bankroll sprawia, że zbudowanie pokaźnego kapitału jest nieco trudniejsze. Poker nie jest łatwy i nawet jeśli jesteś dobrym graczem, to czasami wariancja jest nie do uniknięcia.
Jednak poker to wspaniała gra, w której liczy się skill, i jako taka, nie wymaga od gracza, aby polegał jedynie na wielkości swojego rolla. Choć ogólnie mniejsza kwota sprawi nieco trudności najbardziej utalentowanym graczom, jesteśmy przekonani, że dzięki naszym poradnikom strategicznym, treningom i społeczności, dobrzy gracze z pewnością sobie poradzą.
Przynajmniej wiemy, że gracz uzyskał wystarczające doświadczenie pokerowe w grach na prawdziwe pieniądze, aby podejmować świadome decyzje, czy wpłacić własne środki, czy nie.
Lecz co najważniejsze, jesteśmy pewni, że możemy osiągnąć nasz ostateczny cel - nauczyć ludzi kochać pokera.

Jakie są zalety?
To proste - jesteśmy w stanie zaoferować darmową gotówkę dużo większej liczbie osób.
Jest to lepsze z wielu powodów:
• lepsze doświadczenie dla nowych graczy PokerStrategy.com
• wyższy współczynnik konwersji, a tym samym więcej zarobionych pieniędzy, na Tell-A-Friend
• zapewniamy dostęp do gry na prawdziwe pieniądze większej ilości użytkowników - za darmo!
A skoro możemy przyciągnąć do stolików więcej osób, oznacza to, że:
• nasza społeczność może się rozrastać
• większa ilość ludzi zobaczy w pokerze grę strategiczną, a nie hazard
• więcej ludzi może rozwinąć swoje zamiłowanie do pokera, pomagając każdemu profesjonaliście, który pokerem zarabia na życie
Na koniec chcemy powiedzieć, że jesteśmy przekonani, że te zmiany są dobre. Są zgodne z celami PokerStrategy.com i z tym, co staramy się osiągnąć - pokażmy jak największej liczbie ludzi, jaką wspaniałą grą jest poker.
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
Bral ktos ostatnimi czasy udzial w tej promocji ??? bo niewiele z tego rozumiem. Dostaje 5x po 10 $ ?? tyle ze gram na 0,01/0,02 stawkach zapewne ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom