>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Darmowe 25 PLN w Bet365!

pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Witaj xxxxx
Wiele możliwości na zakłady na żywo dostępnych na całą czołówkę europejskiej piłki nożnej i WTA Estoril Open. Abyś mógł bawić się jeszcze lepiej, chcielibyśmy zaproponować Ci darmowy bonus PLN 25. Nie ma żadnych gwiazdek ani wymagananych depozytów; po prostu wejdź do sekcji &#39;Użytkownicy&#39;, z górnego menu rozwijanego wybierz &#39;Kod oferty w zakładach sportowych&#39; i wprowadź kod oferty kończący się literami XXXXX wysłany do Ciebie za pomocą e-maila. Jeśli chcesz, abyśmy ponownie wysłali do Ciebie mail zawierający Kod oferty, kliknij na powyższe menu rozwijane i wybierz Oferty. Pamiętaj, że będziesz musiał obrócić swoim bonusem trzy razy, aby wypłacić środki.
Adres e-mail, który jest zarejestrowany na Twoim koncie, to mó[email protected]. Jeśli chcesz zaktualizować swój adres e-mail kliknij tutaj.
Jeżeli masz dalsze pytania dotyczące tej lub jakiejkolwiek innej sprawy, prosimy o kontakt. Nasz zespół jest dostępny w godzinach od 10:00 do 23:00 poprzez Czat na żywo, e-mail, Prosze dzwonic na darmowy numer +800 12 365 365 lub ewentualnie na numer +44 1782 684632 i z przyjemnością udzieli Ci wszelkiej pomocy.
Pozdrawiamy,

Zespół bet365
Dziś otrzymałem taką wiadomość od Bet365, kasa już jest na koncie. ????
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
ja też dostałem, trzeci raz już a jestem od kilku miesiecy w bet365 ;] także polecam gorąco grę u tego buka - to tzw. bonus lojalnościowy ;)
chyba tylko oni i sportingbet maja zakłady dnb a dostępnych do meczu handicapów jest zdecydowanie więcej niż u konkurencji (0,25, 0,5 0,75 itd na wiekszosc spotkan). Tak samo suma bramek Over/Under 2.0, 2.25, 2.5 itp ;)
 
K 18

klakson

Użytkownik
Widzicie Koledzy :p i wlasnie o to chodzi pewnie ze daja tym ludziom ktorzy jeszcze nie wplacili ???? Dlaczego ? zeby sie podjarali przegrali i chcieli odegrac i pozniej znowu przegrali ????
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
ja tez gram w wiekszosci tam, wpłaciłem tylko 400, wygrałem ok. 600-800 (nie pamietam dokladnie) więc jestem sporo na plusie ;) nie wiem więc od czego to zależy - bo na pewno nie od tego czy coś wpłacaliśmy, czy ostatnio nie gralismy w bet365, czy od tego ze jesteśmy na minusie ;p
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Na pewno nie dają tym co tam nie wpłacają. Ja też wpłacałem tam sporo, poprostu losowo wybierają raczej ludzi, którym przyznają bonus.
 
S 11

support75

Użytkownik
ale np support pamietam dostal ostatnio, a on tez gra intensywnie tam..
dostalem juz 4 razy w tym raz kod nie dzialal.
u nich gram bardzo czesto by nie powiedziec ze regularnie.
najczesciej dawali mi pare dni po zleceniu wyplaty.
ile do nich wplacilem ? duzo duzo wiecej niz 700, ale sadze ze to nie od tego zalezy.
jemjogurt - wysylaja pw na bet 365 + mail wiec gdyby ginal mail mialbys jeszcze na skrzynke u buka.
 
Do góry Bottom