>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Darmowe 20 PLN / 50 PLN w LVBET/Noblebet + 600 PLN na euro 2020 !

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Darmowe 20 / 50 zł ! w LV.BET ! Aby otrzymać wystarczy w zakładce Kod Promocyjny wpisać : 20ZL lub 50ZL

Darmowe 20 zł w Noblebet. Aby otrzymać należy wpisać kod : EURO20PLN

/Jednym działa innym nie, warto sprawdzić czy konto załapało się na którąś promocje.

_____

600 PLN NA ROZPOCZĘCIE MISTRZOSTW

Największą imprezę piłkarską tego roku czas zacząć! Rekordowa liczba reprezentacji zagra w 11 miastach - państwach oddalonych od siebie nawet o 6000 km! Jak w tej rzeczywistości odnajdą się podopieczni Paulo Sousy? Czy Biało - czerwonych stać na wyjście z grupy E?

W LV.BET przygotowaliśmy dla Ciebie bonus od kolejnego depozytu, aż do 600 PLN! Nie czekaj, odbierz bonus już teraz i stawiaj w Mistrzostwach Europy!


Jak odebrać 600 PLN na rozpoczęcie mistrzostw (24 PLN z mnożnikiem x25):

  • Dokonaj depozytu za minimum 25 PLN wybierając ”600 PLN na rozpoczęcie mistrzostw” - widoczne na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla wybranych graczy.
  • Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.
  • Przy wpłacie 1200 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 600 PLN (bonus 24 PLN z mnożnikiem kursu: x25).
  • Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.
  • Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.
Bonus będzie dostępny do odbioru po zalogowaniu na konto gracza do soboty (12.06 do godziny 23:59).
 
G 965

gugu

Użytkownik
mi również kod zadziałał (dostałem dzisiaj sms), choć ostatnio nie wchodził.

obrót 3x po minimalnym kursie 1,75 więc warunki całkiem ok.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Teraz pochwalcie się jak Wam poszedł obrót bonusem 😃 Kupon za 50 zł mi wszedł, potem zagrałem za 83 zł i pudło 😁
 
D 1K

dermen

Użytkownik
Mi wczoraj za 20zl na wszedł potem za 0,50gr wygrałem 4,73zl na live szkoda że za więcej nie zagrałem :D potem za 0,73gr nie wszedł xd ale jeszcze 33,50zl w bonusie to nie jest źle
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
20 PLN Z KODEM: EURO20PLN



Skorzystaj z promocji i odbierz darmowe 20 PLN z kodem: EURO20PLN. Dodatkowo przy kolejnej wpłacie otrzymasz 100% stawki z mnożnikiem nawet do 600 PLN.

Promocja ważna tylko dzisiaj do 23:59

Dostałem to w mailu i działa.
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Hej,
dostałem dzisiaj SMSa od LV BET z kodem na darmowy bonus 20zł.

Kod: 20PLNEURO

Nie wiem czy zadziała u wszystkich czy tylko u wybranych Graczy, ale warto sprawdzić.

Pozdrawiam!

EDIT: Zorientowałem się w temacie- zadziała tylko u osób, które otrzymały SMS. Obrót bonusem 3x po kursie min. 1,75.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom