>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Darmowe 10£ od bet365

bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Witam

Pewnie wiecie o co chodzi z tymi darmowymi pieniędzmi?

Trzeba postawić singla przed meczem np za 10£ i po rozpoczęciu meczu dostajemy od bet365 kolejne 10£ do postawienia na live.

Dzisiaj jest właśnie taki mecz: PSG v Man Utd

Jakie macie propozycje rynków tak żeby wygrać lub niewiele stracić? Szukam rynków wykluczających się o wysokich kursach tylko nie moge nic znalesc :)

Pomóżcie.

Pzdr
 
P 14

Pasztomasz

Użytkownik
Jak będziesz stawiać tzw "pewne wygrane" czyli niezależnie od zakładu wygrywasz większe lub mniejsze sianko 365 zabierze Ci tą ofertę. I można dostać max 50f, zależy jaka jest średnia stawka Twoich zakładów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dobra to ja NAPISZE JAK Ograć BET365 z BONUSA ( Poradnik) 😂
2021-01-19 16_43_10-.png

Bet365 nie bedzie zadowolony z tego poradnika ale maja kase :) ,Tutaj jak widac moj ustrzelony kupon z Bonusem z tej niedzieli z Meczu LIVER -Man utd , w koncu ustrzelony, bo ja wiecie remis 0:0 nie jest latwo trafic a przynajmiej w lidze Angielskiej- znaczy tutaj byla gra na under 0,5 bramki. I co teraz nalezy zrobic bo na pewno sa soby ktore moge miec "waska" wiedzie taktyczna ale rowniez ja nie odkrywam tutaj Ameryki.

Nikt dla Bonusa nie bedzie ryzykowa wiekszych stawek aby dostac 50£

Wiadomo ze Bet365 rozdaje te bonusy po 10£, 25£ i chyba max 50£ w zaleznosci za jaka stawke grasz. Ja gram po 1000£ , mniej a nawet i wiecej, ale teraz malo gram w Bet365, poniewaz szybko blokuje zdarzenia z rynku Amerykanskie a okazje sa tam gdzie bukmacherzy wolno reaguja.

Wez pod uwage P Pasztomasz ze nikt nie bedzie teraz walil po 500£ czy £1000 na zaklady aby dostac £50 jezeli on gra po 10 czy 20 funtow, jezeli on jest graczem okazjonalnym , takim tam sobie aby sobie pograc, to on nie ma wypracowanego "mechanizmu" stawiania wiekszych pieniedzy i nikt nie bedzie stawial specjalnie wieksze stawki, a tym bardziej jak nie jest dobrym graczem.

W moim przypadku jest inaczej ja nie gram u bukmacherow czy otwieram konta dla bonusow , mi przyswieca inny cel ale jezeli bukmacher daje mi pieniadze za darmo to dlaczego mam nie skorzystac i dostac za darmo 650 £ !!! - przyznane tak z automatu.

Nie jest tak do konca ze nie dostaniesz bonusa ponownie, jezeli ich oskubiesz na wieksza kase :)

To dziala tak , jezeli tam grasz i ogolnie przegrywasz i jestes na minusie -500£. Teraz zalozmy przestales grac, zrobiles sobie przerwe, wiec oni sla tobie bonusa powiedzmy 50£ i tak. Pwiedzmy, wygrasz z tym bonusem 700£ , pograsz jeszcze troche wygrasz ponad 1000£, to oni tobie rzeczywiscie nie przyznadza tego bonusa.
ALE
Zalozmy ze jakis tam pan Janusz gra i wali po 100£ i jest na minusie z -500£ i wygral rowniez 700£ z bonusu, ale gra tam dalej zalicza porazki jedna za druga , pieniadze z bonusa przegral, dokoptowal jeszcze z kary na przestrzeni miesiaca 500£ i pi razy dzwi jest na minusie -1500£ i nie gra , zniechecil sie i zapomnial o Bet365.

Jak myslisz czy bet365? przyzna mu Bonus-a a jak nie, na tym to polega , mimo ze wygral z bonusa to defacto jest na minusie i dostanie nastepnego bonusa, bet365 zadba o to aby Janusza pobudzic do grania. Na tym to polega z psychologicznego punktu widzenia.

Bet365 bedzie tobie przyznawal bonusy jezeli sciebie bedzie mial profit. Jak zobaczy/widzi ze taki GyGy czy Waldi czerpia zyski, to Bet365 nie przyzna im bonus-a, i zaraz bedzie STOP a taki Janusz , dawaj , dawaj bonusa dla januszka bo z januszka jest profit :) i trzeba mu sie przpomniec aby obudzil w sobie granie, interes musi sie krecic. (tak mysle)

JAK GRAC, ABY Wygrać JAK Najwięcej a NIE Przegrać.

Pierwsza zasada stawiasz dwu drogowa, nigdy trzy drogowo bo przegrasz bonusa i swoje pieniadze.

Wiec szukasz opcji dwu drogowych i teraz:

Graj tak, aby wyciągnąć, jak najwiecej, czyli ja upatrzyłem sobie under 0.5 bramki, czyli tak jakbym grał na remis.

Ponieważ oni przyznają te bonusy do "trudnych" i wyrównanych meczów , ciężki czasem do przewidzeinia, ale jak wiemy predzej, czy później trafisz remis.

Wiadomo, po pierwsze musisz wpłacić 50£ ze swojej kieszeni i postawić przed meczem 50£ na dane spotkanie, aby dostać na dane spotkanie free bet o wielkości £50 funtów.

Teraz musisz zrobić tak żebyś nie przegrał tych 50£ z portfela a zmaksymalizował, jak największą szanse wygranej z free beta, czyli trzeba stawiać jak najwyższy kurs. i tak jak widzisz u mnie powyżej na zakładzie ze postawiłem sobie.

Over 0,5 gola w meczu za 50£ ze swojego portfela kurs 1.025 , wiadome było ze ta bramka padnie wiec te pieniądze wrócą do mnie wiec ich nie stracę i potem sobie wyplace, ALE CELEM NIE BYLO, ABY Trafić KURS 1.025 :) tylko Under 0,5 za 15 kurs i jak tylko się zaczyna mecz od razu stawiasz na live. Ja i tak sie spoznilem 2m, bo zapomniałem a kurs był 17 przed meczem, ale oni robią tak ze zaraz po starcie leci w dol kurs, ale może i bym złapał.

Jaki efekt, mecz kończy się wynikiem 0-0 Liver-Man Utd, czyli tak jak sobie życzyłem i taki był zamiar mojej gry.

Pierwszy kupon ten przed meczem przegrywam, wiec 50f gone :), ale z bonusa wygralem 700£ po już odjęciu ich darmowych 50£ .

Ale z tych 700£ wygranych muszę odjąć jeszcze 50 które przegrałem z kieszeni wiec bilans jest 650£ , wyplata zlecona po polnocy patrze na konto kasa jest :))) i tyle nie napracowałem się nawet , kopaniny nie oglądałem, podejrzewam ze bonusa niedostane bo w ogóle tam nie gram.

Umówmy się co mnie bonus obchodzi czy ja dostane, czy nie ja nie gram dla bonusów.

Najlepiej grac tak jak ja tutaj zaprezentowałem , ponieważ jak wygrywać to najwięcej, ale żeby trafić musicie uzbroić się cierpliwość :))))))))))) , ja bylem blisko trafienia under 0,5 bramki jak byl finał Ligi Mistrzów i ten (Bayern) musiał strzelić 58m a tam był cos kurs kolo 25 Chyba, niewiem, ale ja na kuponie miałem cos kolo 1250!!! funtów , heh, ale i tak ich ładnie złapałem .

Tez grałem na początku takie kursy żeby cos tam wyrzeźbić, ze stawiałem zawsze te £50 przed meczem ale w druga stronę musisz pamietac ze jak tobie wejdzie to musi zrekompensowac ten bonus 50f te pieniadze przegrane z kieszeni czyli nie mozesz grac ponizej jakiegos pulapu naprzyklad kurs 2 bo przegrasz swoje pieniadze. Bonus za kurs 2.0 wejdzie i jesteś na zero, tez grałem kursy rzędu 3.70 i wygrywałem tam po 70£ i potem mowie będę sie tu bawił i potem konskwetnie na under 0.5 :))))

P Pasztomasz nie ma sprawy a bonusy zabiora czy nie to beda mialy problem te osoby ktore graja za bonusy! :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
P 14

Pasztomasz

Użytkownik
Ja nie pisałem, że 365 zabierze bonusa za wygrywanie zakładów, akurat 365 jest najbardziej leniwy w nakładaniu restrykcji (nie jak bet victor, marathon, czy nawet ostatnio sky od kiedy zmienił się właściciel).
Ja napisałem, że 365 zabiera zakład live bez ryzyka za dokladnie takie obstawianie, jak w Twoim przykładzie. Nie znaczy to, ze zabierze po pierwszym czy drugim obstawieniu, ale w końcu zabierze. Potwierdzone na wielu kontach. I nie wiąże to się z żadnymi innymi restrykcjami. Jak już pisałem konta 365 "żyją" najdłużej (w ciągu ostatnich 3 miesięcy marathon ograniczył mnie do 21p, BV na zakładach na kartki do około 2-3 funtów, sky i PP jak na razie zabrali promocje i sky ograniczył moją max wygraną do 50f więc muszę juz na więcej kont jechać), a 365 którego używam najwięcej ma się dobrze.
Screenshot_20210117-120341_Chrome.jpg Screenshot_20210117-091108_Chrome.jpg

I nie trzeba grać za 1000f żeby dostać 50f bonusa :).

Gratuluję zakładu na u0.5, jak ja stawiałem correct score 0:0 to zlapalem kurs 17, ale ja stawiałem pre.
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel wszystko spoko odpisałeś tylko w regulaminie w punkcie 13 jest napisane:

" Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu specjalnych płatności, zakładów za darmo, zakładów bez ryzyka, kredytów zakładu lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 może odzyskać specjalną płatność, zakład za darmo, zakład bez ryzyka lub kredyty zakładu takiej oferty i/lub anulować jakiekolwiek zakłady postawione za zakład za darmo lub kredyty zakładu. Dodatkowo, tam gdzie istnieją dowody na taką aktywność, bet365 może pobrać od klienta opłatę administracyjną, aż do wysokości kredytów zakładu, zakładu za darmo, zakładu bez ryzyka lub specjalnej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych poniesionych w celu zidentyfikowania i podjęcia działań przeciwko tej działalności "

Ja dostaje ten bonus co tydzień i nie jestem w żadnym tydodniu na minus, wielkość kwoty bonusu uzależniona jest od obrotu tak mi się wydaje.

A boje się grać go bez strat z myślą o nałożeniu na mnie kary LIMITU. Więc gram over 2,5 o kursie jakimkolwiek za swoją kasę i po rozpoczęciu meczu under 2,5 o kursie 1,90. Jeśli kurs jest wiekszy niż 2,0 to czekam aż spadnie do 1,9.

Jak wejdzie over to jestem na +
Jak wejdzie under to jestem na - tylko 10% stawki
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Nic sie nie przejmuj ja tutaj mam osoby w swoim otoczeniu gdzie po wygrywaly po 200£ i 500£ ja wczesniej tez po wygrywalem po 70£ po 50£ raz i tez mialem 121£ i ja tu mowie o wygranych z ponad roku temu i nikt na mnie i na moich znajomych nie nalozyl jakies kary albo zwrotu kasy. A to dziwne ze masz tak czesto bo ja to mam raz na miesiac albo rzadziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
A od kiedy tzn do kiedy daja te bonusy 50 funtow bo mi tylko 25 od jakiegos czasu, wczesneij bylo wlasnie 50. Bardzo rzadko tam gram ciezko ich ograc bylo przynajmniej dawniej bo maja rozbudowane dzialy i jeden czlowiek przeciwko calej armii trudne zadanie, ale maile przychodza

Troche widac ze przycieli koszty nie ma juz tylu meczow i bardzo boja sie podejrzanych ,ewidentnie scieli koszty, to myslalem ze dlatego zmniejszyli tez bonusy wszystkim

Apropo Gy Gy Gravel mieszkasz w UK gdzie jest pilkarski raj i obstawiasz jakies loteryjne sporty ?

W internecie pelno 'covesexpertow' co trafili 8 na 10 ostatnich typow a przy doglebnym przeanalizowaniu iwyciagnieciu od nich z weielka niechecia (ich nie moja) okazuje sie, ze trafili np 490 typow, a nie trafili 450. I to przy srednich kursach 1,90 daje plecy. A oni chcieliby jeszcze pieniadze za to bo przeciez 'ostatni tydzien byl na plus' i najlepsze 'jak wynik bedzie na minus automatycznie przedluzamy subskrypcje'

Tylko ze co mnie to obchodzi jak zalozmy tailujac ich jestem na minusie i jesli w danym tgodniu przegralem 3800 funtow a w nastepnym tygodniu wygram 500 to wg nich jest kwita i zeby byc dalej 'czlonkiem ekskluzywnego klubu' musze zaplacic kolejna subskrypcje

Pokaz mi kogos kto zarabia na tym regularnie takie proste pytanie. No kto? No?

Smiem twierdzic ze typerzy amerykanskich sportow to meteoryty, pojawiaja sie, robia furore, po czym znikaja z podkulonym ogonem. WSZYSCY.

No?
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Apropo Gy Gy Gravel mieszkasz w UK gdzie jest pilkarski raj i obstawiasz jakies loteryjne sporty ?



Pokaz mi kogos kto zarabia na tym regularnie takie proste pytanie. No kto? No?

Smiem twierdzic ze typerzy amerykanskich sportow to meteoryty, pojawiaja sie, robia furore, po czym znikaja z podkulonym ogonem. WSZYSCY.

No?
Słuchaj kolego pomyliłeś się, Ten PIŁKARSKI RAJ w UK jest piłkarskim RAJ-em dla Bukmacherów a dla obstawiających jest tylko marzeniem gdzie mogą poczuć powiew tego marzenia staiwajac "kilka" funtów. Piłka Nożna jest najbardziej dochodowa dyscyplina dla Bukmacherów.

Najlepiej zajmuj się dalej tym "Piłkarskim RAJEM w UK" i zamiast głosić i szerzyć MITOMANIE , ponieważ twoje bez podstawie pierdoły sa nie uzasadnione w kontekście moich tematów ( MLB BAllpark . We are players) gdzie zostało opublikowane grubo ponad 300 zakładów

i oba tematy są na plus z dobrym yield-em. Pomijam następne 700 zakładów z analizami w tematach i jak nie wiesz to jestem od 20 lat na forach i będę nawet jeżeli już nie będę aktywny to na pewno nie zniknę, martw się o siebie.

Potraktuje pana łagodnie , weź pan NIE ZAWRACAJ MI DUPY , nie mam czasu na forumowych mitomanów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
wow,
o jaki agresywny sie pan zrobil, a tak chwalil.

ja zadalem pytanie, bo moderatorzy zareaguja jak zareportuje ale poki co zostawmy

Typowa reakcja kogos dotknietego w czuly punkt, tematowi sie przyjrze, bylby to pierwszy ktory widze systematycznie od lat z us sports, do tej pory myslalem ze nie ma takowych chyba mozna zapytac?

Wydaje mi sie ze ja ktos kosi kapuste to ma racze j wyrabane ismieje sie, zartuje i mysli jakiego mercedesa kupic a nie zarzucic kogos potokiem pomyj bo smial zadac trudne pytanie
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Człowieku, chwalenie chwaleniem, jak i również nie ma tutaj nic agresywnego, nie chce tracić czasu na mitomanie na temat nieprzeznaczonym do tego...

Ty nie MASZ WIEDZY, TYLKO ŚMIESZ TWIERDZIC ,wiec JA Śmiem Twierdzić ze ty nie rozumiesz zagadnienia tematu i nie czytasz ze ZROZUMIENIEM i mam na to argumenty nie jak w twoim przypadku, śmiem twierdzić ze ty dostaniesz prędzej kopa w dupę od pana moderatora niż ja ponieważ;

Czy ty w tej Anglii gdzie mieszkasz to rozumiesz co do ciebie sie mowi, czy ty rozumiesz ze NIE JEST TO TEMAT o PILKARSKIM RAJU W UK I NIE JEST TO TEMAT O TYPERACH SPORTÓW AMERYKANSKICH !!!

Żeby ułatwić tobie zadanie i żebyś nie musiał wiele sie zastanawiać, aby to zrozumieć , załóż sobie temat o TYPERACH SPORTÓW Amerykańskich w dziale Pytania i odpowiedzi bukmacherskie, po dzwon po bukmacherach, po dowiadywuj sie ile tych typerów amerykańskich po znikało, po przegrywało , zrób sąde, zbadaj rynek , podaj argumenty i może znajdziesz ludzi ze swojego towarzystwa i będzie głosić ze nikt nie wygrywa czy wygrywa, nie wiem a wtedy może ktoś się odezwie kto będzie chciał z tobą polemizowac, ale śmiem twierdzić ze jeżeli ty nie rozumiesz ze to nie jest temat przeznaczony do takich pytan jak twoje to rowniez nikt nie bedzie chcial rozmiwac z czlowiekiem ktory nie rozumie prostych rzeczy!

Jezeli ktos ma troche pojecia to widzisz ze nie jest to temat od tego a druga osoba nie zamierza z kims rozmawiac kto tylko smie twierdzic, tlumacz jak dziecku idz zaloz sobie temat albo sobie raportuj albo ktos jest debilem albo ktos szuka zaczepki aby sie sie po droczyć nie majac argumentow - TO NIE JEST TEMAT OD TEGO! 😂 😂 😂 - ja juz zaczelem sie smiac sam do siebie :)
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Bonus 50 funtow jest na specjalne mecze. Ja mam konto w PLN wiec mam zaklad bez ryzyka 200zl jak sie cos zagra za 200zl z tego meczu. Nakomplikowaliscie mocno sprawe grajac zaklady przeciwstawne, ktore w oczywisty sposob lamia regulamin bonusu ale akurat bet365 ma to w dupie jak narazie i nie robi problemow. Wiem bo sam kiedys podobnie gralem. Teraz zeby po takim glupim zabiegu nie dostac limitow itd wole sobie zagrac np brak gola w 1min meczu i juz jestem zakwalifkowany do promocji albo under 3 bramki w pierwszych 10 min meczu. Kazde z tych zdarzen jest obarczone naprawde minimalnym ryzykiem a pozniej mozna sobie grac co sie chce za darmowa kase.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
no spok ogiegie ja w wolnym dniu tak sobie goscinnie zapytalem nie ma potrzeby skakac jak wesz na postronku,

czasem potrzeba zeby zostac zbesztanym, hehe ale milo jak stoja za tym argumenty merytoryczne tak ze juz wracam do pilki, spokojnie
Post automatycznie złączony:

Bonus 50 funtow jest na specjalne mecze. Ja mam konto w PLN wiec mam zaklad bez ryzyka 200zl jak sie cos zagra za 200zl z tego meczu. Nakomplikowaliscie mocno sprawe grajac zaklady przeciwstawne, ktore w oczywisty sposob lamia regulamin bonusu ale akurat bet365 ma to w dupie jak narazie i nie robi problemow. Wiem bo sam kiedys podobnie gralem. Teraz zeby po takim glupim zabiegu nie dostac limitow itd wole sobie zagrac np brak gola w 1min meczu i juz jestem zakwalifkowany do promocji albo under 3 bramki w pierwszych 10 min meczu. Kazde z tych zdarzen jest obarczone naprawde minimalnym ryzykiem a pozniej mozna sobie grac co sie chce za darmowa kase.
Nie wiedzialem ze bonus jest dalej 50, myslalem ze wszystkim zmniejszyli na 25 jakies pol roku temu, nmi w kazdym razie tak
 
Do góry Bottom