>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Danny's bets - oby do przodu :D

danny1992 514

danny1992

Użytkownik
no można, ale nie wiadomo czy wcześniej nie padnie bramka ;) zależy jak się mecz potoczy, ale ogólnie polecam zagrać, nawet za drobne. Na innych forach czytałem, że to typowe 3za3, śledzą ten mecz od lat i grają to grubiej ;-)
 
M 25

mase

Użytkownik
Chciałeś powiedzieć jedno forum, bo wszystkie typy z kwietnia są skopiowane z jednego forum. Jeżeli jest info o 3for3 to tu też to piszesz, jeżeli &quot;ustawce&quot; jak Burton też to tu piszesz. Tak więc twoje typy za kwiecień są reklamą innego forum.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Chciałeś powiedzieć jedno forum, bo wszystkie typy z kwietnia są skopiowane z jednego forum. Jeżeli jest info o 3for3 to tu też to piszesz, jeżeli &quot;ustawce&quot; jak Burton też to tu piszesz. Tak więc twoje typy za kwiecień są reklamą innego forum.
Sorry za zaśmiecanie, ale o ch** Ci chodzi? Ideą forum jest podawanie typów, na których można zarobić, co świetnie robi danny. Nie pisze, że sam wymyśla typy, nieważne, skąd są, ważne, że są dobre. Popraw mnie, jeśli się mylę.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Jedno forum?! Wiem o które Ci chodzi i owszem korzystam z niego, ale nie tylko. Typy krążą w necie i to bardzo szybko. Większość typów które podaje jest z zagranicznych for. Zresztą czy to ważne? Typy mają być skuteczne, nigdzie nie jest napisane, że typ musi być wymyślony przez siebie.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Danny, masz rację najważniejsze, że są skuteczne. Przecież napisałeś tylko dlatego, że dany typ jest z innego forum, bo ktoś cię o to pytał. Nie obawiasz się jednak, że skoro te typy (np. H2H po 3 punkty) mogą się przypadkiem nie sprawdzić ze względu na zbyt duże rozpowszechnienie w sieci? Wisze o co chodzi raczej, więc nie będę tego rozpisywał.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Oczywiście, że jeżeli robi się Public Bet to nie dobrze, zawsze jest możliwość, że może nawet taki układ nie wejść więc nie stawkuję 10/10 (tylko w wyjątkowych okolicznościach). Ale z drugiej strony jeżeli grasz po wysokim kursie, potem podajesz typ na forum, ludzie się rzucają na zagranie, robi się masówka, kursy spadają i już przed meczem można liczyć kasę z kontry ;-)
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Kupon #118
???? Paris-Levallois (-16) - Pau-Orthez typ: 1 @ 3.50 ⛔
Stawka: 2/10
Goście przegrali ostatnie 6 spotkań z rzędu, na wyjazdach spisują się bardzo kiepsko, wygrali zaledwie 3 razy na 14 meczy... Szału nie ma. Trener ma dziś dosyć duży problem ze składem. Nie zagrają bowiem na pewno Marko Maravić [śr. 27,8min/8,3pkt], Antoine Mendy [29,2min/12,7pkt], Demetric Bennett [25,9min/13,3pkt]. Pod znakiem zapytania stoi występ trzech graczy, którzy narzekają na urazy: Bauer Michael [19,6min/7,8pkt], Sciarra Laurent [26,4min/4,8pkt], Bryant Travon [27,2min/10pkt]. Po statystykach widać, że to kluczowi gracze, gospodarze nie powinni mieć najmniejszych problemów z odniesieniem zwycięstwa.
Post: ⛔ 2j
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Kupon #119
???? Gasquet/Tsonga - Del Potro/Fish typ: 1 @ 1.80
Stawka: 1/10
Del Potro ma za sobą 3-setowy mecz w którym nie do końca było wszystko w porządku. Być może ma jakąś mała kontuzję, więc za drobne próbujemy
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Kupon #120
???? Cilic - Del Potro typ: 1 @ 2.94 ⛔
Stawka: 5/10
Del Potro ma problemy z pachwiną, dziś oddał mecz w deblu, do jutra się chyba nie wyleczy. Kurs z bwin, krecz po 1 piłce = wygrana. Ewentualnie nie wyjdzie na kort i będzie zwrot. GL
Post: ⛔ 5j
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Kupon #121
⚽ Sala - R. Sobota typ: 1 @ 2.0 ⛔
Stawka: 5/10
Słowacja 2 liga
Podejrzenie o jakąś ustawkę. Gospodarze potrzebują punktów, mecz jest wycofywany z ofert buków. Został już tylko na Betssonie
Post: ⛔ 5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +1
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
no to jeszcze typ na niedzielę
Kupon #123
⚽ Dolcan Zabki - Podbeskidzie typ: 2 @ 1.90 ⛔
Stawka: 4/10
W ten weekend dojdzie do pojedynku pomiędzy ostatnim w tabeli, nie mającym praktycznie szans na utrzymanie Dolcanem a liderem tabeli i głównym pretendentem do awansu Podbeskidziem. Gospodarze już chyba pogodzeni z degradacją, ciężko powiedzieć czy jeszcze ktokolwiek wierzy w utrzymanie. Ostatnio forma zespołu fatalna, jak zresztą przez cały sezon. Kontrakt z zespołem rozwiązał obrońca Piotr Dziewicki. Napastnik Dolcanu - Andrzej Stretowicz kończy prawdopodobnie już sezon ze względu na problemy z pachwiną i operację.
Podbeskidzie po serii 3 remisów wygrało ostatni mecz z Pogonią 2:1, forma nie jest kiepska. Goście walczą o awans do ekstraklasy a jak zdobywać punkty to z kim jak nie z pogrążonym klubem niemającym prawie szans na utrzymanie?
Ekipy spotkały się dotychczas 5-krotnie, wszystkie mecze wygrało Podbeskidzie, łączny stosunek bramek 13:1... GL
Edit: Kurs powinien spadać, więc jeżeli grać to teraz ;-)
Post: ⛔ 4j
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Kupon #124
⚽ Independ. Jose Teran - Manta typ: 1 @ 1.85 ⛔
Stawka: 3/10
Kursy spadają mocno, ale po kursie oferowanym przez mybet można jeszcze grać. Manta ostatnio fatalna forma. Z ostatnich 5 spotkań udało im się wywalczyć zaledwie 1 punkt, na wyjazdach nie radzą sobie też jakoś dobrze. W 8 meczach zdobyli 2 pkt ze stosunkiem bramkowym 6:20. Czemu by nie spróbować.
I nie wiem czy dobrze wyczytałem, ale trener gości chce zmienić coś w grze bo ostatnio ewidentnie nie idzie i będzie kombinował z ustawieniem
Post: ⛔ 3j
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Teraz ważna informacja: trener gości G. Perrone podał się do dymisji z powodu ostatnich wyników.
A więc śmiało można grać
Tak dla uzupełnienia ;-)
 
M 5

maysl

Użytkownik
ale kiedy sie podal? Moze grali przeciwko trenerowi.
Powodzenia, podoba mi sie co robisz, pewnie duzo osob sie wkurza ze kopiujesz ich analizy ale jak masz nosa to bardzo dobrze.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
to jest moja analiza ;-) wszystkie analizy piszę własnymi słowami, co najwyżej info od kogoś. A to info sam znalazłem, właśnie wyczytałem to na stronie klubowej, ale nie było napisane kiedy dodano news, więc do końca nie wiem. Najprawdopodobniej po ostatnim meczu
 
F 72

filip11

Użytkownik
To znaczy, teraz jest nowy trener? Wiesz może jakie morale w ekipie gości i czy gospodarze będą w stanie ich pokonać, bo grają niemal równie przeciętnie.
 
Do góry Bottom