>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dania SAS League

Status
Zamknięty.
H 9

hob

Użytkownik
Spotkanie: FC Nordsjælland - Brondby
Typ: 2
Kurs: 1,80
Buk: Betsson

Analiza:

FC Kopenhaga pokonała wczoraj FCM 2-1 i znów ma 3 punkty przewagi nad Brondby. Dzisiejsi goście stoją pod presją zdobycia 3 oczek i zrównania się z największym rywalem w walce o tytuł. Grają mecz wyjazdowy, jednakże z przeciwnikiem, który nie potrafi grać z czołówką tabeli. FCN ma wyjątkowo słabe statystyki w takich pojedynkach, a już w samych starciach z Brondby też nie mają się czym pochwalić, z reguły mecze przegrywając. Ekipa z Kopenhagi jest w dobrej formie. W ostatniej kolejce grali co prawda z przeciwnikiem niezbyt wymagającym, ale wygrana 5-1 w dobrym stylu zrobiła wrażenie. Nie mają kłopotów kadrowych, gdyż do gry wraca po pauzie kartkowej Gislason. Ekipa gospodarzy nie ma w tym sezonie już nic do osiągnięcia. Spadek im specjalnie nie grozi, a ostatni mecz z Odense, gdzie przegrali 0-3 pokazał, iż na walkę z tą najwyższą półką nie mają argumentów. Teraz będzie jeszcze trudniej, gdyż połowa linii pomocy pauzuje za kartki. Walka o mistrza kraju jest pasjonująca. Brondby nie może sobie pozwolić na stratę punktów i z mocnym wsparciem swoich kibiców powinni rzetelnie wykonać swoje zadanie i zgarnąć komplet pełną pulę, tym bardziej, że Odense też nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
25.04.2009r 17:00​

Zakład: Dokładny wynik do przerwy
Spotkanie: AC Horsens - FC Kopenhagen
Typ: 0-1
Kurs: 3,40
Buk: Sportingbet
Analiza:
O godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie rozpoczynające 27. kolejkę DUńskiej SAS-Ligaen. Aktualny lider - FC Kopenhagen przyjedzie Horsens, do jednego ze słabszych zespołów ligi. Oto porównanie obu zespołów w tabeli (po 26 meczach):

1. FC Kopenhagen - 58pkt.
2. Brondby IF - 58 pkt.
3. Odense BK - 56 pkt.
---------------------------
10. AC Horsens - 22 pkt.
11. Vejle BK - 20 pkt.
12. Sonderjyskie - 17 pkt.


A zatem jak widzimy w czołówce jest naprawdę ciasno i każdy z tych trzech zespołów ma jeszcze szansę na mistrzostwo kraju i udział w Lidze Mistrzów. Drużyna ze stolicy będzie chciała zdobyć komplet punktów ze słabiutkim Horsens, aby utrzymać się na 1. pozycji w tabeli. Do końca pozostało co prawda jeszcze 6 kolejek, jednak już teraz należy myśleć o końcu sezonu i nie można sobie pozwolić na najmniejsze straty punktowe. Co do gospodarzy, widzimy, że nie są do końca bezpieczni. Mają jedynie 2 pkt. przewagi nad strefą spadkową. Jednak Te 2 punkciki w Duńskiej SAS-Ligaen to nie tak mało. Vejle w kolejnym meczu gra bowiem na wyjeździe z Esbjerg, więc prawdopodobnie przegra, podobnie jak Sonderjyskie - przed nimi wyjazdowe spotkanie w Midtjylland, czwartym zespołem tabeli. A zatem istnieje duże prawdopodobieństwo, że żadna spośród 3 ostatnich drużyn nie zdobędzie w ten weekend punktów. Wracając do naszego meczu, bilans obu zespołów w ostatnich latach na Forum Horsens Stadium to:

18/10-08 SAS Liga AC Horsens vs. FC Copenhagen 0:1
05/05-08 SAS Liga AC Horsens vs. FC Copenhagen 3:2
31/03-07 SAS Liga AC Horsens vs. FC Copenhagen 1:3
19/07-06 SAS Liga AC Horsens vs. FC Copenhagen 0:1
18/05-06 Puchar AC Horsens vs. FC Copenhagen 1:4
22/04-06 SAS Liga AC Horsens vs. FC Copenhagen 0:1

Spośród 6 ostatnich meczy, FC Kopenhagen wygrała 5. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie, jednak zdecydowałem się zagrać na typ 0-1 do przerwy dla zespołu ze stolicy. Jak widzimy w 3 spośród 6 meczy padł tylko jeden gol. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie (przynajmniej do przerwy).

Stawiam na taki typ, ponieważ liczę na to, że Kopnhaga zaatakuje i będzie chciała wygrać już od początku, jednak Horsens także potrzebuje punktów, więc pogromu nie będzie. Mam nadzieję, że typ wejdzie. Kopenhaga zaliczyła 2 kolejki temu konkretną wpadkę, więc najprawdopodobniej w najbliższych kilku kolejkach będzie pewnie wygrywać swoje spotkania, a już na pewno dziś, ponieważ cały czas goście będą mieć w pamięci, że jutro Brondby zagra z Odense, więc w końcu któryś z zespołów straci punkty. A może będzie remis&gt; Kopenhaga musi to wykorzystać i wygrać z Horsens. Mam nadzieję, że już do przerwy będą prowiadzić
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
FC Kopenhagen - FC Nordsjaelland
FC Kopenhagen -1,5 ✅
1,80
bet365
Kopenhaga to niekwestionowany lider ligi duńskiej, dlatego jeżeli grają u siebie warto na nich postawić. Kurs ok. 1,3 nie jest satysfakcjonujący dlatego 1,5 a nawet -2,5 jest przez nich do zrobienia z lekkością. U siebie są niepokonani od 5 spotkań a ostatnio pocisnęli Alborg na 3:0, a Alborg jest zespołem pokroju Nordsjaelland. wynik 3:0 byłby optymalnym wynikiem, dlatego warto spróbować tym bardziej, że Kopenhaga jest zespołem typowo ofensywnym i wątpię żeby u siebie cofnęli się do obrony i grali defensywnie. Od początku pewno pojadą na pełnym wózku i może nakopią trochę tych bramek gościom., bo przecież nic tak nie podbudowuje zespołu jak wysoka wygrana. Dla porównania ostatnio zespół Odense, który jest pokroju Kopenhagi, wygrał z Nordsjaelland 3:0 na własnym boisku więc to dobrze rokuje przed tym spotkaniem.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
09.05.2009r 17:00
Spotkanie: FC Kopenhaga - FC Nordsjælland
Typ: FC Kopenhaga strzeli 4 gole lub więcej w meczu
Kurs: 4,75
Buk: Sportingbet
Analiza:
Jak wiemy Liga Duńska to praktycznie tylko 3 drużyny: FC Kopenhaga, Odense BK i Brondby. W tej chwili liderem jest Kopenhaga z 64 punktami na koncie. Jej przewaga nad Brondby wynosi 2 pkt. a nad Odense 4. Do końca pozostało 5 kolejek, a zatem w zasadzie wszystko się może zdarzyć. Każdy punkt jest na wagę złota. Z tego wynika, że gospodarze zagrają na tzw. &quot;maxa&quot;. Kopenhaga jest drużyną, która wygrywa ponad 70% swoich spotkań stąd też bardzo niski kurs na tę drużynę. A co powiedzieć o Nordsjaelland? Jest to zespół zajmujący 9. pozycję. z dorobkiem 27 punktów. Ta drużyna przegrywa praktycznie ponad 50% swoich meczy. Poprzednie 2 mecze między tymi zespołami zakończyły się zwycięstwami Kopenhagi: 2-1 i 3-0. Mam nadzieję, że gospodarze zafundują swoim przeciwnikom pogrom, biorąc przykład z Odense, które gromi ostatnio swoich rywali m.in. 6-1 i 5-0. Co prawda Kopenhaga w tym sezonie strzela dużo goli, ale mój tym wszedłby tylko 3 razy. Myślę jednak, że czas już najwyższy na porządne lanie dla przeciwników. Mam nadzieję, że będzie to akurat w tym meczu. Myślę, że pewne kursy na ten mecz to:
FC Kopanhaga (-1) - FC Nordsjælland (+1) - 1 - 1,72
FC Kopenhaga - FC Nordsjælland over 2,5 - 1,65
Polecam, sam z pewnością zagram.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
FC Nordsjælland - SønderjyskE​


Na ten mecz mam tylko jeden typ (właściwie to 2) i pod tym kątem krótka analiza. W meczach obu drużyn pada mnóstwo bramek. W ostatnich 5 meczach Nordsjælland u siebie padło 18 bramek, a w ostatnich 6 meczach wyjazdowych SønderjyskE 23 bramki. Właściwie jedyną przeszkodą może być to, że w większości były to bramki tracone przez te drużyny, ale czasem potrafili też coś ustrzelić i na to jutro liczę.

Moje typy na mecz:
over 2.5 1.75 expekt
i większe ryzyko:
over 3.5 2.83 bet365


Vejle BK - AC Horsens​

Na ten mam te same typy, a i analiza taka sama, tylko liczby pozmieniam. Tak więc:
-Vejle BK u siebie 6 meczów 23 bramki,
-AC Horsens na wyjazdach 5 meczów 16 goli.
Jeżeli chodzi o te drużyny to także w większości były to gole tracone, ale także potrafiły coś ustrzelić i także w tym meczu na to liczę.


Moje typy na mecz:
over 2.5 1.85 expekt
i większe ryzyko:
over 3.5 3.20 bet365



Zostaje jeszcze jeden mecz jutro Odense BK - FC København. To będzie dopiero bardzo ciekawe spotkanie. Nie chce mi się jednak pisać analizy, tak rzucę swój typ, mam nadzieję, że na ten jeden typ bez analizy Doberman mi pozwoli. Więc ja jakbym grał ten mecz to grałbym czystą 2 po kursie 2.35, albo wrzucił w jakiś kupon X2 po 1.38 w bet365 i 1.30 w expekcie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Aarhus - Esbjerg​

Mecz 2 drużyn, które radzą sobie dość średnio w tym sezonie w lidze. Obie drużyny nie są też ostatnio w świetnej formie, gospodarze ostanie 2 mecze to remis i przegrana. Co prawda wcześniej wygrali 3 mecze z rzędu ale to było z miesiąc temu. Goście ostatnie 2 mecze to 2 porażki. Wydaje się że obie drużyny bez formy i mecz ciężki do typowania, ale nie ma co się poddawać. Wg mnie wystarczy zobaczyć jak Aarhus radzi sobie u siebie i Esbjerg na wyjazdach, a zwłaszcza na wyjazdowe mecze Esbjerg. Po prostu to jest tragedia. Na 15 meczów 8 przegrali, 6 zremisowali i wygrali zaledwie 1. Za to Aarhus u siebie jest dość solidnym zespołem wygrywali 9 razy, 2 razy remisowali i tylko 3 razy dali się pokonać. Widać że u siebie są mocni i myślę, że dziś zdołają to wykorzystać przy naprawdę słabiutkiej grze Esbjerg na obcych boiskach.
Typy na mecz:
Aarhus 2.55 Expekt ✅
under 2.5 1.95 Expekt ⛔
ewentualnie żeby dołożyć do kuponu:
Aarhus/remis 1.40 Expekt ✅
 
macius 0

macius

Użytkownik
Spotkanie: Bröndby IF - Odense BK
Zakład: Poł./Wynik końcowy
Typ: X/Bröndby IF
Kurs: 5,5
Buk: bWin
Analiza:

Dziś o godzinie 18:00 w ramach 1. kolejki duńskiej Superligi zmierzą Bröndby IF i Odense BK. Obie drużyny to zdecydowana czołówka duńskiego futbolu. Bröndby poprzedni sezon zakończyło na trzecim miejscu, Odense BK z jednym punktem na koncie więcej było drugie. Jeśli jednak przyjrzeć się bezpośrednim pojedynkom tych drużyn, lepiej wypadają gospodarze, którzy na 5 ostatnich spotkań z dzisiejszymi gośćmi tylko raz zremisowali i przegrali, trzy razy natomiast schodzili z boiska jako zwycięzcy. Dziś spodziewam się zaciętego pojedynku, bo z pewnością jednym i drugim będzie zależało na dobrym wejściu w ligowy sezon. Bröndby dodatkowo ma coś od udowodnienia po blamażu w Lidze Europejskiej (porażka przed własną publicznością z Florą Tallin 0:1). Myślę, że mecz będzie toczył się głównie w środkowej strefie boiska i więcej w nim będzie walki niż finezyjnego futbolu. Ostatecznie obstawiam minimalne, jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy po bramce zdobytej w drugiej połowie. :eek:

⛔
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Siemka, mam takie pytanie do was... Czy wiecie,co to za twór gra w duńskiej SAS League? Chodzi mi HB Koge. Bo ani to nie grało w tamtym sezonie w lidze, a ni nie awansowało z Dywizji 1... No właśnie, Silkeborg jako beniaminek jest, a gdzie drugie po sezonie w tabeli Herfolge? Czy wie ktoś co to za zamieszanie w tej Danii?
 
macius 0

macius

Użytkownik
Siemka, mam takie pytanie do was... Czy wiecie,co to za twór gra w duńskiej SAS League? Chodzi mi HB Koge. Bo ani to nie grało w tamtym sezonie w lidze, a ni nie awansowało z Dywizji 1... No właśnie, Silkeborg jako beniaminek jest, a gdzie drugie po sezonie w tabeli Herfolge? Czy wie ktoś co to za zamieszanie w tej Danii?
Cześć. Za Wikipedią:

W marcu 2009 roku pierwszoligowe zespoły Herfølge BK oraz bankrutujący Køge BK zdecydowały o połączeniu się. Oficjalnie fuzja weszła w życie 1 lipca 2009 roku. Dzięki zajęciu 1. miejsca przez Herfølge w pierwszej lidze HB Køge od lata 2009 zacznie występować w Superligaen.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
FC Kopenhaga - Koge
Mistrz kraju zanotował ligowy falstart przegrywając z Nordsjelland 0-2, ale gra taka zła nie była, brakowało skuteczności. Ta natomiast stała na wysokim poziomie w pojedynkach kwalifikacji Ligi Mistrzów z Mogren Budva, które Kopenhaga dwukrotnie rozbiła. Koge to beniaminek SAS Ligaen, który poza walką o utrzymanie na nic specjalnego nie liczy. Bardzo mocny skład, atut własnego stadionu - Parken - na którym potrafią seryjnie wygrywać mecze, świetna dyspozycja w pojedynkach z Mogrenem oraz chęć udowodnienia, że porażka z Nordsjelland była dziełem przypadku. Koge co prawda może iśc w myśl zasady &#39;bij mistrza&#39;, ale na prawdę nie widzę argumentów za drużyną gości. Gram na pewne efektowne zwycięstwo Kopenhagi.
Mój typ: FC Kopenhaga (-1) - 1,46 w Tobet [5/10] ✅

Odense - Sonderjyske
Sonderjyske sprawiło niespodziankę wygrywając z Randers uznawanym za ekipę, ktora może walczyć o ligowe top3. Odense na starcie zremisowało 2:2 w wyjazdowym pojedynku z Brondby mając jednak sporo pecha. Karny dla Brondby podobno z kapelusza, a i sędzia nie zdecydował się podyktowac jedenastki na korzysc Odense... Były klub Onyszki ma mocny skład i w tym sezonie celuje nawet w mistrzostwo. Nowi zawodnicy Caca i Gislason od razu stali się ważnymi ogniwami w drużynie, oprócz nich prym wiodą Demba-Nyren, Peter Utaka oraz pomocnicy Helveg i Djemba-Djemba. Goście mogą byc podbudowani wygraną z Randers, ale z dobrze dysponowanym Odense raczej przegrają.
Mój typ: Odense - 1,27 w Tobet [7/10] ✅
 
A 0

amsterdam018

Użytkownik
21:00 Piłka Nożna SuperLiga , Dania
Randers vs. AGF
Podwójna Szansa
X2
1.77/Nordicbet
2:3✅
1.77x10j=17.70j ✅ (kurs jest z wczoraj dziś mógł pójść w dół

ANALIZA :
Mecz 2 kolejki Ekstraklasy Duńskiej Randers które w pierwszej kolejce przegralo 1:0 na wyjeździe SønderjyskE będzie podejmować AGF Aarhus które w pierwszej kolejce wygrało u siebie 1:0 z Aalborg . W meczach beśposrednich 2 wygrane zanotowali goście 1 padł remis i raz wygrali gospodarze jednak wg mnie jest to mało istotne . Randers w czwartek gra mecz sezonu w lidze europejskiej z HSV wątpię aby zagazowali się w 100% w mecz i wystawiajac najsilniejszy skład . To jest szansa dla gości na kolejna wygrana w lidze .
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Nordsjaelland – FC Randers
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Centerbet

Analiza:


Spotkanie 3 kolejki Duńskiej Superligi w którym to zmierzą się będący aktualnie na 6 pozycji w tabeli zespół Nordsjaelland z 12 i zarazem ostatnim FC Randers. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory w nie dawno rozpoczętym sezonie 1 spotkanie w którym to u siebie wygrać 2:0 z samą FC Kopenhagą. Goście natomiast swoją przygodę w nowym sezonie rozpoczęli od udziału w eliminacjach do Ligi Europejskiej w których to w II rundzie pokonali w dwu meczu Litewską FK Suduva 2:1. W III rundzie Randers trafiło na dużo wyżej notowany SV Hamburger z którym to przegrali u siebie w 1 spotkaniu aż 0:4 i szanse na awans niemal zmalały do zera. W lidze natomiast Randers rozegrało 2 spotkania w których to 2x przegrali zdobywając przy tym 2 bramki a stracili 4. Reasumując to wszystko wydaje mi się, że gospodarzy stać na wygraną w tym spotkaniu ze słabo spisującym się w ostatnim czasie FC Randers.
 
ngz 0

ngz

Użytkownik
W meczu Randers - Odense zdecydowanym faworytem jest druzyna gosci, ktora po 12 kolejkach prowadzi w tabeli dunskiej SAS Ligaen z bilansem spotkan 8-3-1. 4 ostatnie mecze zakonczyly sie ich zwyciestwem. Druzyna Randers z 3 punktami (przy 27pkt Odense!) okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Trzy remisy ze slabymi przeciwnikami to wszystko na co bylo ja stac w tym sezonie. Jako jedyny zespol w lidze wciaz pozostaja bez zwyciestwa i nic nie wskazuje na to, aby mialo sie to dzisiaj zmienic, gdyz przyjdzie im zmierzyc sie ze znakomicie dysponowanym liderem Sas Ligaen. Kurs na to spotkanie (1.60) jest wg mnie niezwykle atrakcyjny i na pewno warty gry. Polecam:spokodfhgfh:

Randers - Odense typ:2 [kurs:1.60] ⛔
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
vs

Odense vs Aalborg
Zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze. Nie wyobrażam sobie, aby w tym spotkaniu Odense mogło stracić jakiekolwiek punkty. OB obecnie znajduje się na trzecim miejscu, ale dzisiaj powinno się to zmienić i znowu powinni liderować w tabeli. We wczorajszym meczu na szczycie Esbjerg vs FC Copenhagen padł bezbramkowy remis, ale to wystarczyło, aby wyprzedzić dotychczasowego lidera z Odense. Te trzy zespoły mają po 28 punktów, a już po piętkach depcze im Brondby. Gospodarze ostatnio znajdują się w bardzo dobrej formie czego na przekór nie potwierdzili w ostatnim ligowym spotkaniu z najgorszą drużyną ligi Randers, zaledwie remisując w meczu wyjazdowym. W meczu pucharowym pokazali się już z lepszej strony i pokonali tego samego rywala 2 : 1. Co innego Aalborg, który spisuje się w ostatnim czasie fatalnie. Goście nie wygrali od pięciu spotkań, a cztery z nich to porażki. Remis również nie może być satysfakcjonujący, bowiem podzielili się punktami na własnym boisku z Randers. Obie ekipy spotkały się przed miesiącem na tym stadionie i górą byli gospodarze. Moim zdaniem powtórka i kolejne trzy punkty są sprawą bardzo prawdopodobną. Stawiam na pewne zwycięstwo Odense !

Typ : Odense

1.70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom