>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

damian_rs - Betfair

D 1K

damian_rs

Użytkownik
Witam, po dłuższej przerwie postanowiłem zabawić się trochę z bukmacherką, a konkretnie zamierzam grać za pośrednictwem platformy Betfair. Dla niewtajemniczonych jest to giełda zakładów, na której zakładamy się, że dane zdarzenie nastąpi,a w przypadku gdy zdarzenie nie idzie po naszej myśli możemy się z niego wycofać, redukując straty lub pozostawić zakład i liczyć, że dokonaliśmy poprawnej analizy i sprzyja nam szczęście. Zaczynam skromnie, bo od 50 zł, jako że na BF walutę mam w Euro to mój wkład = 12 E
Po rozpoczęciu zdarzenia odczekam chwilkę i zobaczę jak będzie się toczyć akcja i postanowię czy zagrać czy nie. Oczywiście będę wklejać zrzuty z ekranu w celu potwierdzenia.
Na pierwszy &quot;ogień&quot; rzucam mecz Widzem Łódź - Ruch Chorzów
Sądzę, że w tym meczu nie padnie więcej niż 2,5 bramki.
Myślę, że po ost porażce Widzew, będzie się starał grać jednak z kontry, i przede wszystkim starał się nie stracić bramki. Ruch natomiast nieoczekiwanie walczy... tak..tak... walczy o mistrzostwo. Mam takie wrażenie, że żadna drużyna (Legia, Śląsk oraz Lecz czy Wisła) nie chcą zdobyć mistrzostwa, a Ruch jako drużyna skrupulatnie zbiera pkt. I mało tego wygrywa z wielkimi na swoim boisku.
Jako, że jest to mecz przyjaźni, sądzę drużyny będą się oszczędzać. Gra będzie się toczyć raczej w środku pola.
Hmm..szybko strzelona przez piłkarzy Ruchu trochę mnie zaskoczyła, ale nie przestraszyła. Poczekałem chwilkę i postanowiłem zagrać. W 15 min gry postawiłem zakład za 12 E (va bank, bo tak lubię, wyznaje zasadę - jak spaść to z wysokiego konia). Po pierwszej połowie kurs po którym zakupiłem zakład 2,22, spadł na 1,5. Mój zysk w tej chwili wynosi 5 E. Jednak, że poczekam jeszcze chwilkę i zobaczę jak będzie wyglądać sytuacja. Max w 55 min się wycofam. Pozdrawiam
Postanowiłem się wycofać z rynku w 50 min gry, ponieważ wydaje mi się, że mecz stał się bardziej otwarty i w każdym momencie może paść kolejna bramka. Zysk 5,81 lub 5,99 czyli prawie 50 % wkładu w zupełności mnie zadowala.
Co za wyczucie. Bramka Piecha w 55 min.
 
D 1K

damian_rs

Użytkownik
Kolejnym, wg mnie fajnym spotkaniem jest mecz F.C. Nuernberg - F.C. Bayern Munchen.
Wczoraj po meczu, jak wszyscy go określają, meczu sezonu Borussia straciła 2 pkt w meczu ze Stuttgartem. Bayern ma więc, wielką szanse aby doskkoczyć do lidera na 3 pkt, a więc na jeden mecz. Mimo, iż są to derby Bawarii myślę, że murowany faworyt tego spotkanie, a więc FCB wyga te spotkanie, a w meczu padnie co najamniej 1,5 bramki. Jak się okazuje jest parę niespodzianek w składzie drużyny z Monachium.
Zobaczę, jak się sytuacja będzie przedstawiała i zdecyduję co dalej.
Na ten moment interesują mnie następujące zdarzenia:
Bayern wygra spotkanie
więcej niż 1,5 bramek w meczu
20 min gry, jak się można było spodziewać drużyna z Monachium gra swoje, a więc stara się grać ultra ofensywnie. Zdziwiłem się, że nie ma w podstawowym składzie F.Ribery, mam nadzieję, że wejdzie na plac gry i stworzy kilka dogodnych sytuacji dla supersnajpera - M. Gomeza.
Mimo iż na początku spotkania F.C. Nuernberg miał okazję do strzelenia bramki, nadal twierdze, że Bayern wygra dlatego stawiam na ten typ. Stawka 17 E
Ojjj męczy się, męczy FC Holywood na szczęście udało się strzelić bramkę i postanowiłem od razu się wycofać z rynku. Jest to dla mnie mecz podwyższonego ryzyka. Po pierwsze Bayern gra słabo, po drugie prowadzenie jedną bramką to żadne prowadzenie. Po trzecie kolejne 6 E wpadło na konto ????
 
Do góry Bottom