>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Długie rozliczanie zakładów

hawiros 23

hawiros

Użytkownik
Postawione wczoraj po południu, zdarzenia zakończyły się przed północą, do tej pory nie zostały rozliczone, napisałem do nich meila od 2 godz. bez odpowiedzi, również macie podobne doświadczenia?
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Tak jiuz rozmawialem na czacie angielskim jak byl jeszcze czynny( bo teraz to nawet on przestał działac) iz maja problemy technioczne i beda rozliczane dluuugo.
Wiem ze tydzien temu sytuacja miala takie samo miejsce wiec cos jest na rzeczy z weekendami u betssona.
 
hawiros 23

hawiros

Użytkownik
Ile trwa dłuuugo dzień, tydzień? Nawet nie potrafią się okreslić. Wcześniej też zdarzały sie opóźnienia, a nie zmieniło się nic w kierunku poprawy systemu. Zaczynam tracić do nich zaufanie, kiedyś nie było większych problemów, a ostatnio kolejny już raz ociągają się z rozliczaniem. W temacie obsługi meilowej szkoda gadać. Należy się ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie wiem po co się tu gnieździcie, poczekajcie ten tydzień (choć to brzmi tragicznie), wypłacajcie i powitajcie lepszego internetowca. U Betssona prócz takiej &#39;technologicznej&#39; szaty nie ma nic specjalnego.
 
D 1

dzieciakus

Użytkownik
ostatnio nie stawiam za często, ale rozliczenie nie trwało długo, mozna powiedziec ze na bieżąco. jeśli napotkaliście trudności, to na pewno tylko chwilowe ???? a takie przypadki są i raczej będą trudne do wyeliminowania i na kogoś muszą trafić niestety...
 
Do góry Bottom