>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czy z bukmacherki da się żyć ? Chyba jednak nie...

klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
klemens znam gościa który zarobił ponad milion u buka i co? MOŻNA?!
Czy ja gdziekolwiek napisałem że nie można ? chodzi ma bardziej o limity.Dam wam prosty przykład.Gdy bawiłem się jeszcze w bukmacherkę swego czasu siedziałem na William Hill,i teoretycznie było fajnie,zero limitów itd bo nie obracałem jakimiś dużymi sumami,aż przyszło do pierwszej większej wypłaty coś ponad 6tys $ czyli wtedy to było ok 20tys zł.Nie było jakiś większych problemów,kasa wtedy jakoś w ciągu 48h była na Skrill,jakieś potwierdzenie adresu i wieku z tym że wchodzę jakoś 24h później na WH,wybieram jakiś mecz i zamiast postawić 500$ to miałem limit coś rzędu 150$ na tenisie.Więc teoretycznie możesz dobrze się kryć jak nie po kuponach to przy wypłacie Cię sprawdzą dokładniej.To tak działa i nikt z tym nic nie zrobi
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Dzieki Panowie za rozwiniecie mojego wątku, ale prosiłbym jeszcze o jakąś Waszą krótka opinię na temat strony betfair. Może moje pytanie powinno znaleźć się w innym dziale, ale tak sobie pomyślałem że jak tu rozmawiamy w małej grupce to np edi8 napewno ma jakieś zdanie odnośnie betfair.
Interesują mnie w zasadzie 3 kwestie
- czy mógłbym dokonać wpłaty poprzez paysafecard a później wypłacić na konto bankowe, czy muszę wybrać dwie takie same formy wpłaty/wypłaty
- jak przebiega proces weryfikacji ? Z tego co czytałem to niektórzy maja z tym problem
- czy buk nadal obsługuje graczy z Polski ? W formularzu rejestracji można wybrać Polskę to wydaje mi się że można spokojnie grać, ale pytam dla pewności.
Edi8 to chyba twój guru.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Wracając do tych surebetów to znalazłem dziś dość ciekawego bukmachera : Betkurus. Surebetów jest sporo głównie na hokej ( under/over +OT ) i na uwagę zasługuje fakt że jest tam tzw. bonus re-load 15% do 500 Euro miesięcznie. Warunki obrotu nie są jakoś szczególnie skomplikowane, tak więc myślę, że warto tam zagrać.
Ma ktoś z Was jakieś doświadczenie z tym bukmacherem?
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Chłopie, ale z Ciebie trzęśi dupa. Bukmacherka nie dla Cb jak widzę. Surbety są dla leszcze, prawdziwy hajs leży gdzie indziej.
Tak ? ???? To niby gdzie leży ten &quot;prawdziwy&quot; hajs ?
Będę wdzięczny za odpowiedź.
Leszcz
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Tak ? ???? To niby gdzie leży ten &quot;prawdziwy&quot; hajs ?
Będę wdzięczny za odpowiedź.
Leszcz
Reklamy chyba tutaj zagranicy nie można robić ale sporo tego przytaczałem.
Jedne w wielu oczywiście.
 
misieq12 0

misieq12

Użytkownik
Witam,
Zainteresował mnie temat surbetów i mam co do nich pytanie do bardziej doświadczonych, a mianowicie czy dałoby się ogarnąć je na 2 kontach powiedzmy BAH + BWIN w taki sposób aby max na miesiąc wyciągać 1000zl? Oraz czy przy takim ostrożnym stawianiu uda się trochę dłużej omijać limity?

Pozdrawiam.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Witam,
Zainteresował mnie temat surbetów i mam co do nich pytanie do bardziej doświadczonych, a mianowicie czy dałoby się ogarnąć je na 2 kontach powiedzmy BAH + BWIN w taki sposób aby max na miesiąc wyciągać 1000zl? Oraz czy przy takim ostrożnym stawianiu uda się trochę dłużej omijać limity?

Pozdrawiam.
Ty tak na serio?

BaH i Bwin to najgorszy syf, w dodatku z dużymi marżami także zapomnij o surebetach tam.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
@@misieq12 powiem Ci tak na bwin jest masa surebetów, tylko gorzej tam z limitami. Na wydarzenia dla przykładu z II Ligii Rumuńskiej na np. under 2.5 będziesz miał na starcie limit np. 200 zł na zakład, a po jakimś czasie limit ten Ci spadnie do powiedzmy 30 zł. A jeśli chodzi o BAH to też czasami zdarzają się surebety na niższe ligi Hiszpańska ale tam jest taki ból, że często nie możesz obstawiać pojedynczego wydarzenia. Przypuśćmy jak chcesz zagrać na ligę Hiszpańską powiedzmy Segunda Division B - Grupa 2 to system nie przepuści Ci jednego meczu i będziesz musiał dobrać jakieś inne wydarzenie aby było minimum 2 na kuponie.
 
R 0

ridge1

Użytkownik
w bwin można dostać limit 4.28 zł, surów dużo ale taką stawką nic się nie da zrobić, póki ktoś limitu nie ma o jakim piszę to warto
 
misieq12 0

misieq12

Użytkownik
Dzięki za informacje. A co sądzicie o takim systemie: Wybieramy jeden przeanalizowany typ(musi wejść aby padła wygrana) oraz dobieramy do niego dwa typy(na bramki parzyste lub nieparzyste) i rozpisujemy to w taki sposób(kursy pisane z głowy, także nie sugerujcie się tymi konkretnymi kursami):

_______1_____2
Typ A 1,20 - 2,00 Przeanalizowany typ
Typ B 1,90 - 2,10 Parzyste/Nieparzyste
Typ C 1,95 - 2,15 Parzyste/Nieparzyste
Stawka na kupon 10j
Wkład: 40j
Możliwe wygrane:

kupon 1. 1,20*1,90*1,95= 4,45*10= 44,50J |✅ 4,50J Układ: 111
kupon 2. 1,20*2,10*1,95= 4,91*10= 49,10J |✅ 9,10J Układ: 121
kupon 3. 1,20*1,90*2,15= 4,90*10= 49,00J |✅ 9J Układ: 112
kupon 4. 1,20*2,10*2,15= 5,41*10= 54,10J |✅ 14J Układ: 122
Oczywiście gdybyśmy postawili 40j na singla(Typ A) zakładając, że będzie poprawny wygralibyśmy 1,20*40j=48J | ✅8j, ten system daje nam możliwość zwiększenia możliwej wygranej przy odrobinie szczęścia można nawet zyskać +14j, w najgorszym przypadku zarobimy mniej 4,50J ale zawsze na +. Ogólnie system wydaje się być ciekawy dla ludzi lubiących grać single.
Pozdrawiam
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Najlepiej postawic cslosc (40 w tym wypadku)na przeanalizowany typ. Wyjedziesz na tym najlepiej. Bo unikniesz marzy bukmachera na prarzystych/nieparzystych. No chyba ze znajdziesz kursy 1.95 2.15 (typ c) to wtedy wal śmiało tylko te kursy na sURE beta;););)
 
B 0

b3sure

Użytkownik
ja gram głównie rożne i powiem, że dało się dobrze żyć ;-) tylko co będzie dalej po odejściu b365 to nie wiem, trzeba kombinować dalej
 
Do góry Bottom