>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czy warto obstawic LM miesiąc wcześniej?

B 0

blondasek

Użytkownik
Witam!
Obstawiam w Fortunie i przeglądam oferty zakładów.
I mam pytanie. Jest mecz Bayer Leverkusen vs PSG
Na Bayer:2.9
Remis:3.25
PSG:2.3
Czy jeśli teraz bym postawił na PSG ze wygra 10 złotych,to by mi się opłaciło?
Za nic nie moge znaleźć strony polskiej z kalkulatorem aby zobaczyc ile przegram lub wygram. Na zagranicznych nie ogarniam ????
Kurs od tygodnia sie nie zmienia, jednak sądze,że czym bliżej do LM,tym na PSG może np. maleć..
Co o tym sądzicie, dobrze jest tak obstawiać &quot;za wczasu&quot; póki dobre kursy?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Powiem Ci że zdecydowanie NIE ze względu na to że mogą być liczne urazy i inne tego typu czynniki kurs może być wyższy a spadnie maksymalnie do 2.30 jeśli obstawiasz w fortunie i tak to spotkanie w dniu meczu będzie w super ofercie czyli osiągniesz podobny kurs.
 
B 0

blondasek

Użytkownik
Hmm czyli normalnie czekac na dwa dni np przed LM czyli normalnie isc obstawić około 16 lutego?
I drugie pytanie czy za 10 zeta taki pojedynczy mecz dobrze bedzie opłacalny?
Czy juz lepiej maxi kombi?
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Hmm czyli normalnie czekac na dwa dni np przed LM czyli normalnie isc obstawić około 16 lutego?
I drugie pytanie czy za 10 zeta taki pojedynczy mecz dobrze bedzie opłacalny?
Czy juz lepiej maxi kombi?
Odpowiadając na tytułowe pytanie - zdecydowanie nie warto. Oprócz tego, co wymienił Doberman, po co zamrażać kasę na ponad miesiąc, nawet jeśli jest to tylko/aż 10zł ? Zakładając nawet, że w dniu meczu kurs na PSG spadnie np. do 2.0 (a nie mamy pewności, że spadnie), Twój potencjalny zysk będzie wyższy o 3zł. Kwestią indywidualną jest, czy taki zysk to dużo czy mało. Jednak czy nie lepiej zainwestować te 10zł w aktualne spotkania a ligę mistrzów obstawić najwcześniej na kilka dni przed spotkaniem ? Osobiście uważam, że lepiej grać pojedyncze spotkania - może mniejsze zyski ale teoretycznie większa szansa na wygraną.
 
B 0

blondasek

Użytkownik
Jednak czy nie lepiej zainwestować te 10zł w aktualne spotkania a ligę mistrzów obstawić najwcześniej na kilka dni przed spotkaniem ? Osobiście uważam, że lepiej grać pojedyncze spotkania - może mniejsze zyski ale teoretycznie większa szansa na wygraną.
Dzięki wielkie za wytłumaczenie! Do tej pory obstawiałem 2 z 4, Maxi Kombi, i za chiny nic nie wygrywałem, a tylko kase marnowałem.Ostatni raz grałem w wakacje.
Dopieropo 15-stym bede miał kase i zaczne obstawiać.
Czyli z LM tak samo,wybrac interesujące spotkanie i pojedyncze obstawic?
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Polecam zawsze grać single i nie w naziemnych tylko w internetowych.
Odnośnie wachań kursów. Ja nie raz obstawiam jak tylko dany bukmacher wystawi na dane zdarzenie ofertę. Generalnie gram pod ruchy kursów (analizowałem ponad 6 miesięcy) i regularnie wyłapuje z oferty bwin (oni często jako pierwsi wystawiają kursy) typy na które kursy które spadają.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dopiero 26 lipca bede miał 18 lat,więc narazie musze tylko przez mame grać.
Radziłbym poświęcić Ci ten czas na granie na sucho aby się sprawdzić. Zrób sobie arkusz w Excelu i graj na sucho przez te 6 miesięcy, aby ewentualnie wykryć błędy w swoim typowaniu/analizowaniu, oraz aby nabrać trochę doświadczenia.
 
lialh4 25

lialh4

Użytkownik
Witam!
Czy jeśli teraz bym postawił na PSG ze wygra 10 złotych,to by mi się opłaciło?
Ja bym zdecydowanie nie stawiał, bo zawodnicy PSG mają wypłaty w euro więc szansa, że wygrają 10 złotych jest bardzo mała :grin::grin:

Sorry chłopaki ale nie mogłem się powstrzymać :razz:
 
Do góry Bottom