>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy US blokuje srodki na koncie?

R 0

ryvyer

Użytkownik
Witam. Nie mogłem na forum znaleźć nigdzie dokładnej odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie chodzi o wypłatę z internetowego buka jeżeli już zainteresuje się Skarbówka. Ok dostajemy wezwanie, ale nurtuje mnie czy te środki, z których się tłumaczymy są dostępne czy fiskus blokuje aby nie można było ich ruszyć?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Najpierw niech zainteresuje się Tobą skarbówka, a później się martw. Nie wiem po co wcześniej robić sobie wyimaginowane problemy które Cię nie dotyczą?
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Najpierw niech zainteresuje się Tobą skarbówka, a później się martw. Nie wiem po co wcześniej robić sobie wyimaginowane problemy które Cię nie dotyczą?
Może po to, żeby mógł wypłacić oszczędności jak już dostanie zawiadomienie.
Nie zadawaj durnych pytań...aa zapomniałem że nie wygrałeś nawet złotówki.
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Witam. Nie mogłem na forum znaleźć nigdzie dokładnej odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie chodzi o wypłatę z internetowego buka jeżeli już zainteresuje się Skarbówka. Ok dostajemy wezwanie, ale nurtuje mnie czy te środki, z których się tłumaczymy są dostępne czy fiskus blokuje aby nie można było ich ruszyć?
z reguly nastepuje to po paru minutach od otrzymania wyplaty. Z tego powodu w sieci nie ma zadnych stron po polsku zajmujacych sie bukmacherka, gdyz kazdy wygrany hajs jest automatycznie rekwirowany.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Na pewno jest automatycznie kasa zamrażana? Nie wiem jak to jest w sprawie zawiadomień związanych z kks, ale na przykład w sytuacji niezapłaconego mandatu, komornik wysyła pismo do banku o zajęciu kwoty, ale może ją zająć, jeśli na koncie jest co najmniej 3-krotność średniej krajowej (coś koło 11k chyba) + kasa o którą chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam. Nie mogłem na forum znaleźć nigdzie dokładnej odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie chodzi o wypłatę z internetowego buka jeżeli już zainteresuje się Skarbówka. Ok dostajemy wezwanie, ale nurtuje mnie czy te środki, z których się tłumaczymy są dostępne czy fiskus blokuje aby nie można było ich ruszyć?
Autorze pytania. Zanim zadasz pytanie zastanów się o co chcesz spytać. Nie wiem skąd wogóle tak dziwne pytania Ci przychodzą do głowy. Czy naprawdę uważasz że US to jest bóg który wie o tobie wszystko i może z tobą zrobić co tylko zwchce kiedy mu się będzie chciało ? Jak kiedyś byłem w skarbówce i oddawałem pity babka się pyta czy chce zwrot na konto czy do domu. Odpowiedziałem dobra może być na konto. A ona do mnie to proszę wpisać numer konta w odpowiednią rubrykę. Taki suchar... Padłem
 
R 0

ryvyer

Użytkownik
Nie sprecyzowalem pytania, chodzi mi o kwotę powyżej tych 15.000 Euro, zgadza się, jestem teoretykiem, po prostu mnie to nurtuje. Ktoś dostaje te powiedzmy 20.000 Euro na konto, bank zgłasza bo ma obowiązek i US prosi o wyjaśnienie i chodzi o to czy w tej sytuacji ta kwota 20.000 Euro jest blokowana czy też nie i można z nich korzystać do czasu umorzenia/ukarania gracza?
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Powiem Ci tyle. Każdy kto gra na poważnie, nie przeleje takiej kasy na konto. Tyle w temacie. Ale teoretycznie wezwanie do wyjaśnień nie daje podstaw do ew. postępowania, kasa jest twoja i możesz ją swobodnie wypłacać, ale przeczytaj jeszcze raz 1 zdanie i takie mam poglądy na ten temat.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Gość, który pisał tu jako pierwszy o problemach ze skarbówką (wypłaty z unibetu, grube kwoty) wspomniał, że nikt mu w czasie trwania procesu nie blokował rachunków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom