>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy to przejdzie??!!

pele69 3

pele69

Użytkownik
minanowicie: Chciałbym wyplacic troche gotowki z BAH ale nie mam swojego konta w banku. Napisałem do nich czy jest mozliwosc wyplaty kasy na konto kogos z rodziny jednak dostałem negatywna odpowiedź. No wiec lipa...Ale mam pomysł zeby w moich danych zmienic moje imie na imię brata i wtedy przy wyplacie na jego konto chyba nie moga przysapac,nie?Bo nazwisko i adres mamy ten sam. Tylko to troche podejrzane zeby zmieniac imię na BAH... Co o tym myslicie??
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
fuck;/ nie chce kombinowac z zadnymi Moneybookers&#39;ami...chyba bede musiał załozyc konto w banku. No ale to pewnie tez dodatkoe jakies oplaty...W mojej miescinie jest PKO i BPS i chyba SKOK...co proponujecie?
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Z Moneybookers jest o tyle ciekawa sprawa, że nie można wypłacić kaski ze swojego konta w BAH na swoje konto w MB, jeśli się z tego konta kaski do BAH nie wpłacało. Wpłacałem kasę przelewem, w międzyczasie założyłem sobie konto w MB i jak chciałem kaskę z BAHu tam wypłacić, to mi napisali, że ze względów bezpieczeństwa, można wypłacać kasę na MB, jeśli się z niego wcześniej wpłatę robiło. A więc ta opcja odpada, chyba, że komuś się udało tak zrobić, a tylko ja mam z tym problemy. :? :]
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
fuck;/ nie chce kombinowac z zadnymi Moneybookers&#39;ami...chyba bede musiał załozyc konto w banku. No ale to pewnie tez dodatkoe jakies oplaty...W mojej miescinie jest PKO i BPS i chyba SKOK...co proponujecie?
ja proponuję mbank, za które nic nien płacisz, ani za założenie, ani za prowadzenie, ani za kartę

http://www.mbank.pl
 
Do góry Bottom