>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy to Polska czy Białoruś + Chiny + Korea Północna

krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Witam chciałbym abyście wyrazili swoje zdanie na temat tego co się dzieje w Polsce z wolnością słowa.
Chodzi mi tutaj głównie o zastanowienie się czy na prawdę wybraliśmy mniejsze zło.
Zamykane są stadiony z błahych powodów.
Ostatnio Policja polityczna zamyka za słowo &quot;matoł&quot; pod adresem Premiera Donalda Tuska za jego dokonania LINK, zamyka się strony internetowe gdzie były satyry i żartobliwe teksty na temat Prezydenta Bronisława Komorowskiego i jego wpadki.
LINK
Natomiast dopuszczało się opluwanie, ośmieszanie poprzednika.
Teraz moje pytanie - czy ktoś może śmiało stwierdzić, że żyjemy w państwie reżimu, gdzie żadna krytyka pod adresem władzy jest niewskazana.
I chciałbym się dowiedzieć, jak się teraz poczuwają wszyscy Ci, którzy jak to nazywali wybrali &quot;mniejsze zło&quot;.
Proszę o kulturalne wypowiadanie się podpieranie swoich wypowiedzi twardymi faktami.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Jasne, gratuluję wszystkim wyborcom &quot;mniejszego zła&quot;, macie co chcieliście, komunę bis, a przez prorządowe media i ich manipulacje nie odczuwamy nawet jak krótkie stają się smycze na naszych szyjach. Tylko ślepy nie zauważy obłudnej taktyki PO - bezkarne wyszydzanie gdzie można i kiedy można L.K. (przed i po śmierci), teraz nie wolno ani słowa złego powiedzieć na rząd bo podjedzie milicja i na komendę. Pisowcom zarzucają nienawiść - sami prowokują, wyszydzają, atakują, manipulują. Pisowcom zarzuca się że CBA to policja Kaczyńskiego, która zwykłych biednych ludzi (przestępców, oszustów, morderców) o 6 budzi z łóżek, tymczasem milicja na polecenie obecnych władz również wczesnym rankiem robi wjazd na chatę, przystawia gnata to głowy komu??? NIEWINNEMU człowiekowi. Kibica, który sam się zgłasza na posterunek, celem wyjaśnień, aresztuję się siłą i po bohatersku 10metrów przed nim, w tym czasie telewizyjne psy wszystko kamerują, żeby pokazać złoczyńce - chuligana.
Zamyka się stronę internetową nieprzychylną Komorowskiemu itd itd itd.
Nie można pominąć również nawoływań do wyrżnięcia watahy, do wyginięcia jak dinozaury, prezydent to dureń, wyborcy pis do bydło itd. Również na tym forum padały zachęty i deklaracje do &quot;tępienia pisiorów&quot;, jakieś chore marzenia że &quot;przecież to Kaczyński mógł być Rosiakiem&quot;.

Skupcie się na obecnych problemach: obsługa długu kosztuje rocznie 40mld. Dla porównania służba zdrowia 60mld. Drożyzna, wyprzedaż majątku (DOSŁOWNIE CO SIĘ DA), przymiarki do sprzedaży LOTOSu, a nawet kolejek na szczyty górskie, sprzedanie prawa do poszukiwania łupków, za mniej niż 1% wartości, dług publiczny dziennie wzrasta o 300mln, cały osobny temat Smoleńska, który aż kipi kłamstwem i fałszerstwami, grzebanie w systemie emerytalnym, można by tak długo. Co ten rząd zrobił dobrego dla kraju? Zielona wyspa z dodatnim PKB to jedne wielkie klapki na Wasze oczy.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
True demot ;) ładnie to streściłeś.
W moim odczuciu towarzysz Wałęsa, Michnik i większość okrągłego stołu trzyma łapę na mediach, kasie i wpływach a kto się wyłamie to go zbesztają.
Cała sytuacja przypomina mi coś takiego:
Jest 100 złodziei , nagle 1 się wyłamuje i mówi:&quot; Nie kradnijmy więcej dajmy coś społeczeństwu&quot; to nagle 99 go wyszydza bluźni, oczernia że jest chory psychicznie, nacjonalista itp itd.
Teraz podstawmy sobie osoby i mamy czarno na białym co kto i jak ;)
Druga sprawa media + polityków obwiniam za 99,9% syfu jaki mamy teraz, jednych chciało się rozszarpać i zabić za 7-8zł za sardynki źle wydane z państwowej kasy i to miało być takie szokujące.
Natomiast jak jakiś guzdrała i pajac gubi ok 10-20mld zł (kasa z budżetu do GDDiKA na budowę jednego odcinka) to się zamiata pod dywan.
Teraz mamy piękną sytuację kto jest kto:
Jak Kali ukraść krowa to dobrze jest - jak Kalemu ukraść krowa to ŹLE!
Wnerwia mnie ignorancja i zaślepienie tematami zastępczymi (Kibole, dopalacze, Kaczyński, konkordat) - ten rząd zachowuje się jak &quot;gówniarz&quot; który zrzuca winę na każdego tylko nie siebie. Teraz cała nagonka na rolników, górników, kler.
OK - skoro KURS ma być zniesiony to zróbmy tak jak w Niemczech, ceny gwarantowane w skupach, wyeliminować na maksa pośredników bo w skupie np żywiec kosztuje 5zł a w sklepie 15 resztę pobiera sobie pośrednik, a potem obwinia się rolnika, że się opier.... że jak to drogo.
Tak samo obrzuca się górników, że 13 i tak dalej - tylko ich praca jest ekstremalnie ciężka (pył, wysoka temperatura) a oburzenie wywołują nie zarobki lecz &quot;malowanie&quot; statystyk.
Górnik nawet jak zarobi 3-4tys/m-c to co to jest skoro prezes zarobi 3-5 mln zł/m-c. Potem jak będzie podwyżka typu 10% to 400zł przy 400 tys to co to jest? A w statystykach pięknie się wpisze..... że pensje wzrosły i to bardzo.
Nie chce się rozczulać nad głupotą i zaślepieniem rządu, lecz komunizm+ Grecja to za mało powiedziane co nam się szykuje.
A miały być CUDA ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Wolę, żeby ścigali kiboli, niż wchodzili, niczym gestapo, do mieszkań o 6 rano, jak to miało miejsce za rządów jarkacza
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Szczerze? To już wolę by PiS wygrał kolejne wybory, bo choć byłem zwolennikiem Tuska (dałem się wciagnąc w jego obietnice -,-) to po tych akcjach PO nie ma mi nic do zaoferowania.
Wolę, żeby ścigali kiboli, niż wchodzili, niczym gestapo, do mieszkań o 6 rano, jak to miało miejsce za rządów jarkacza
Wez sie zastanow..
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Midel łączył nas sport ale dzieli polityka, nie wiem jakie jest Twoje zaślepienie:
jeżeli dla Ciebie akcje typu antykomor i zamknięcie tej strony bo krytykuje Prezydenta Komorowskiego i wtargnięcie przez ABW o 6 rano do niewinnego człowieka no to dziękuję......
Jeżeli na bezbronnych pokojowo nastawionych kibiców Jagi wysyła się uzbrojonych po zęby &#39;transformers&#39; police i porównujesz to do akcji za złego Jara w postaci wjazdu na chatę do łapówkarzy - no to sorry ale chyba trochę przesadza się ;/

Jeżeli dla Ciebie polityka &#39;schylania się po mydło&#39; jako polityka zagraniczna - to właściwa polityka, no to trochę złą władzę mamy.
Jeżeli zarzuca się na tapetę temat kleru i konkordatu, a dług publiczny i jego obsługę się zataja (Rostowski i jego listy otwarte do Balcerowicza o zdjęcie zegara, prośby Rostowskiego w radio (bodajże ZET))
są dla Ciebie ważniejsze no to gratuluję poczucia subiektywności.
Jednych za 8zł chciało się zabić zeżreć w mediach pewną partię, a za 10-20MLD puszcza się płazem - no to &lt;brawo&gt; dla mediów. Nawoływało do zamordowania i nic albo wyzywanie od psycholi (Bartoszewski nie ma immunitetu) i im jakoś wymiar sprawiedliwości nie pospieszył z prokuratorem o obrażenie władzy - a za słowo &quot;Matoł&quot; wlepia się mandaty.... no to Belarus.
Dla mnie ta władza od początku to medialno - propagandowa partia nie oferująca nic, migająca się ze wszystkim uciekająca od spraw poważnych, a jak u siebie ma smród to bagatelizuje sprawę i nie ma honoru (porównajcie zachowanie krwawego PISu i afery gruntowej + Kaczmarek vs pokojowa PO + Miro+Rycho+ Zbycho oraz Stocznie)
Trzeba naprawdę wspiąć się na szczyt obłudy by jeszcze wciągać tak skorumpowanych ludzi na listy - a teraz zachowania transferowe PO to przyciąganie sympatyków tych polityków (np Arułkowicz - strasznie gościa lubiłem za charyzmę i temperament, teraz dla mnie jest &#39;szmatą polityczną&#39; za taki transfer by być przy korycie, spokojnie przy LID czy SLD by się załapał do Sejmu)
Każdy chyba dorosły który ma obiektywne informacje i żyje realnie za to co zarobi chyba widzi różnicę między PO a PIS. Najbardziej mnie wnerwiają pokojowe łagodzenie sporów (Wałęsa, Komorowski, Jaruzelski razem na posiedzeniu BBN - nosz dajmy może Hitlera i Churchila żeby się pogodzili)
Cała obecna władza po prostu z każdym krokiem się kompromituje a najbardziej pomaga im grupa ITI.
Tusk dumnie występuje w mediach jak jest zielona wyspa za kredyty.
Natomiast jak rośnie dług, bezrobocie, drożyzna to nie jego wina i tłumaczy kryzysem.
Jak 4-5 lat temu PO zarzucało drogą benzynę Jarkowi to teraz zarzuca się Donkowi a ten zrzuca to na proporcję dolar/zł (tylko proszę niech każdy sobie weźmie rekordowe notowania baryłki i cenę 1$ wtedy i przeliczy sobie ile wtedy płaciliśmy za 1 baryłkę ropy Brent) a ile teraz.

Midel możesz być sympatykiem PO - ale po prostu przyznaj PO robi akcja komunistyczne - jest przeciwko wolności słowa, wiesz czym to się skończy jak ta banda medialna odejdzie od władzy?
Tym, że za to aresztowanie autora strony antykomor.pl odpowie Tusk przed sądem jak przegra to koszty odszkodowania poniesiesz TY i wszyscy POdatnicy!! (Tak samo jak Margaret Tacher i jej walka z kibolami - na początku propaganda sukcesu - a potem przegrane w sądach).
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Własnie na tyle stać obrońców rządowych nieudaczników: na linijkę tekstu i durny filmik. Teraz to już Wam szczerze współczuję, bo bez argumentów nie da się dyskutować, głupi nie jesteście, widzicie że jest ruina i zapaść, że wszyscy jadą na kredyt, ale
w imię obrazy i spychania na margines &quot;jarkacza&quot; usprawiedliwicie każdy przekręt, każde kłamstwo, każdą łapówkę, kupowanie głosów itd., byle tylko nie &quot;jarkacz&quot;. Sam raz zagłosowałem na Tuska, przyznaję się, że śmiałem się z Kaczyńskich... Wnuk oficera wehrmachtu faktycznie fajnie prawił i trochę mnie zwiódł, co z tego wynikło, dzisiaj wszyscy widzimy. PO i tak wie, że ma już Wasze głosy, co spieprzą to media oprawią gównianą otoczką a lemingi łykają. Ostatnio afera w Wałbrzychu została tak przekręcona w radiu, że wyszło na to, że poprawi notowania PO, sorry bierze mnie na wymioty przy takim chamskim wciskaniu kitu ludziom. Jeżeli obecny reżim utrzyma się przy władzy, to szykujcie się z góry na 25% vat, odebranie reszty przywilejów podatkowych, zasiłków pogrzebowych, benzynę po 10zł (wszak mamy najniższą akcyzę - jaki problem podnieść), totalną kontrolę mediów i Internetu + wzmożone ograniczanie swobód obywatelskich.
Nie będę płakał jeśli PIS nie wygra - wchodząc w takie gó*wno, nie będzie się czym chwalić, szczególnie przy Euro2012. A ta impreza to będzie moim zdaniem apogeum nieudolności i niekompetencji pełowców.
 
M 0

modger

Użytkownik
@Midel
Nie jestem zwolennikiem PiS`u ale oni wchodzili to mieszkań osób podejrzanych o korupcję itp.
Patrz co odpierdziela PO
http://kontakt24.tvn.pl/temat,antykomorpl-zamkniety-po-wizycie-abw,106942.html?grupa=polska
PO to większy zamordyzm niż Kaczyński wymienię trochę; rejestracja dzieci i ich problemów indywidualnie, absurdalna walka z hazardem, obniżenie wieku szkolnego, ustawa o przemocy w rodzinie, więcej fotoradarów, *prawie wprowadzona blokada iTv tylko protesty medialne to zatrzymały, nowe uprawnienia policji skarbowej, nałożony nakaz na prywatne lokale w sprawie palenia, walka z dopalaczami, zamykanie stadionów, wprowadzenie wyższego Vat`u.
Zamordyzm PiS`u w zasadzie nie dotknął nikogo, zamordyzm PO jest skierowany do większości obywateli.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Midel łączył nas sport ale dzieli polityka, nie wiem jakie jest Twoje zaślepienie:
Nie jestem ani zwolennikiem PO (już), ani fanem premiera, ani nie jestem zaślepiony. Dla mnie z ust Kaczyńskiego (tfu) słowa o łamaniu swobód obywatelskich brzmią jak totalna kpina i żart. To jest po prostu zwykła hipokryzja - podobnie jak z wychodzeniem z kryzysu, gdy Jarkacz chciał &quot;inwestować jak najwięcej&quot;, bo inni socjaliści tak robią. Chciałoby się rzec: &quot;brawo błaźnie&quot;, ale co to zmieni. Z kibolami nie będę się powtarzał, bo marzy mi się, żeby zrobić z hołotą porządek jak w Anglii, więc popieram wszelkie akcje przeciwko nim.
Kto tu jest zaślepiony?
&quot;Zamordyzm pisu w zasadzie nie dotknął nikogo&quot; = powiedz to chociażby mężowi Blidy. Obie partie za swojego rządzenia (a pis nawet w opozycji) stosują socjalizm, wiec szukanie różnic jest śmieszne. Jeżeli chcecie mieć na nowo premiera psychopatę z zapędami do dyktatury to już wasz problem, wprowadzi jeszcze parę mądrych ustaw czy genialnych ministrów i wtedy wojna domowa będzie nieunikniona. Głosujcie dalej na bandę czworga
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
&quot;Zamordyzm pisu w zasadzie nie dotknął nikogo&quot; = powiedz to chociażby mężowi Blidy
ś.p Barbara Blida wzięła 2mln zł łapówki i wiedziała, że wkrótce będzie nalot CBA i nie do końca wiadomo co tam się działo.
Jednak to chodzi o to, że tępiono ŁAPÓWKARSTWO a dzisiaj Mira, Rycha i Zbycha oraz Sobiesiaka robi się w roli męczenników. Aferę zamiata się pod dywan.
Mówisz o zamordyźmie - to dlaczego codziennie ja muszę być brzydko mówiąc ruchany na cenie paliwa, płacić wyższy podatek od towarów i usług bo taki błazen zamiast rządzić służy Angeli i Putinowi?
Za Jarka bezrobocie spadało (tak wiem wiem wyjazdy), o dziwo teraz otwarte są granice a bezrobocie przez ostatnie 3 mies. rosło - to też wina PIS-u?
Midel TERAZ RZĄDZI PO, PO jest odpowiedzialne za 90% spraw w tym kraju teraz.
Mają Prezydenta i Premiera, w Senacie nawet nie mówię a jakoś ich genialna szafa pomysłów jest pusta jak głowa Premiera Tuska. Zwalanie winy na PIS to gówniarstwo i niedojrzałość.
BRONIENIE WOLNOŚCI SŁOWA I KRYTYKI WŁADZY GODZI W WOLNOŚCI OBYWATELSKIE. Czy do Ciebie to dociera?
Jak Niesioł, Paligłup i inne błazny dokuczali wyzywali jednego od niskopiennych, wzywali od najgorszych to było dobrze tak, a teraz za słowo &quot;MATOŁ&quot; albo wyśmianie się za &quot;BULA&quot; Komorowskiego to obraza Prezydenta - to JEST OGROMNA HIPOKRYZJA!! I brniemy ku gorszemu ;/
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Mają Prezydenta i Premiera, w Senacie nawet nie mówię
Należy dodać: całą siatkę komuchów w sądach, cały ITI, Michnika z Gwno Prawdą oraz oczywiście agenturę radziecką w naszym kraju, z najnowszym sprzętem i bezpośrednią komunikacją z GRU. Wyborcy Bredzisława Kompromitowskego, łączę się z Wami w bulu i beznadzieji.

ś.p Barbara Blida wzięła 2mln zł łapówki
Oczywiście Agent Tomek też dla własnego zysku wciskał te 100 tysięcy Sawickiej ;D no i ewidentnie uwiódł Pazurową - pierdzielony Casanova.

Nawet ten skomuszały sąd uznał że (zdemaskowany już cham i prostak) agent Tomek nic nie OFEROWAŁ Sawickiej. Proponuję obejrzeć manipulacje Gówna Prawdy w sprawie odznaczenia go, socjologiem roku przez pewną uczelnię.

Tusk to kłamca, obłudnik i załgany cham, akurat mam ten przywilej, że nie muszę się obawiać o potwierdzenie w/w tez,

kto chce polemizować z w/w argumentami, albo łapać mnie za słówka, niech najpierw ustosunkuje się do poniższego artykułu:

http://www.blogpress.pl/node/7889

Dla własnego użytku zrobiłem screeny tego tematu, bo z doświadczenia FB wiem, że kasowanie postów, to tutaj normalka, a wręcz utrzymanie porządku i przejrzystości wypowiedzi tfuuuu... ;D

Powiem więcej, tylko racjonalne myślenie i logika niektórych użytkowników skłania mnie do pisania tutaj, bo własnych wywodów i teorii nie eksponuję, wolę rozmowę o tym co jest. Jeśli większość użytkowników tego forum, (o tematyce bukmacherskiej), czyta i pisze w temacie o ograniczaniu &quot;swobód hazardowych&quot; i jednocześnie popiera pełowców, to to jest dla mnie szczyt omamienia i obłudy.

Jak myślicie? Grozi mi wjazd na chatę za tą wypowiedź? Bo mam małe dziecko w domu i przyznam, że trochę się obawiam klęknąć na gaciach z karabinem przy łbie w obliczu mężnych abwowców ??? Welcome to Korea
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dla własnego użytku zrobiłem printscreeny tego tematu, bo z doświadczenia FB wiem, że kasowanie wypowiedzi to tutaj normalka, a wręcz działanie w celu utrzymania porządku i przejrzystości wypowiedzi tf
No niestety &#39;poprawność&#39; polityczna musi być.
Nie odbiegajmy od tematu - Midel jak nazwiesz akcje prowadzone przez ABW (antykomor.pl) i spacyfikowanie (czytaj spałowanie) demonstracji antyrządowej?
Czy &#39;akcja gestapo&#39; Jarkacza jest tożsama z akcją ABW na autora strony?
 
M 0

modger

Użytkownik
Ja nie głosuję na bandę czworga. Myślę, że jakieś nieporozumienie zaszło, nie popieram PiS bo mają fatalny program w kwestiach ekonomicznych czyli przymus ubezpieczeń i połowa rzeczy państwowych(służba zdrowia itp). Jednak obiektywnie możemy stwierdzić, że media zakłamują obraz rzeczywistości w zasadniczy sposób. Nie można twierdzić, że PiS wprowadziło państwo policyjne, a PO przywróciło nam wolność. Następuje pewien proces od 1989 cichego usuwania wolności obywatelskiej. Jednak pamiętamy te krzyki członków PO kiedy PiS rządziło, a mamy w zasadzie gorszą kontynuacje rządów PiS`u. PiS chciało walczyć z korupcją poprzez stworzenie CBA, a nie likwidacje socjalizmu i niejasności prawnych. Możemy sobie stworzyć 2tysiące biur i tak korupcja będzie bo ustrój generuje patologie, słuchałem zresztą w 2008 roku Julii Pitery która słynie z tego, że bez większej pracy bierze 10k miesięcznie i potwierdzała te tezy. PO rozwija biurokrację jedyną rzeczą którą zresztą zrobili nieudolnie jest zniesienie poboru, ale mężczyźni nadal muszą stawiać się do WKU więc zysk średni. Jak Donald Tusk nie szanuje pieniędzy mogliśmy niedawno zobaczyć przy zatrudnieniu byłego posła klubu SLD, niepotrzebne stanowisko dla celów partyjnych. Kto nie szanuje złotówki ten nie będzie szanował większych sum. Kiedy w 2007 roku rozmawiałem z posłem PO obiecywał, że sprywatyzują np. szpitale eh szkoda gadać. Jak w 2009 roku zapytaliśmy osobiście Bronisława Komorowskiego o reformy, zwalał winę na prezydenta Kaczyńskiego.
Osobiście się przyznam, że do 2009 roku byłem zwolennikiem PO, teraz inaczej patrzę na rzeczywistość. Prawda jest taka, że w 2008 roku student za roznoszenie ulotek w 3mieście mógł dostać 9zł na godzinę teraz biorą nawet za 5 zł. Wyobraźcie sobie, że w Mc`donald`sach nie ma ani jednego wolnego etatu.
W 2010 roku brałem udział w wyborach i głosowałem JKM/JK, JK bo wiedziałem, że będzie blokował tych durni, lepiej, aby żadna ustawa nie przeszła niż te które proponuje Donald. Zresztą mielibyśmy VAT 22%. PO nie jest mniejszym złem, jest większym jak już.
Na koniec dodam
http://www.youtube.com/watch?v=kf-Syd-M-WA
Pamiętacie?
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Midelowi polecam dwie rzeczy. Naukę historii, byle nie z podręcznika i obiektywizm.

Inna sprawa, już nie do midela, to odwalcie się od Białorusi, bo ja widzę że nikt z was tam dłużej nie był i pojęcia nie ma jak tam jest
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Jak Donald Tusk nie szanuje pieniędzy mogliśmy niedawno zobaczyć przy zatrudnieniu byłego posła klubu SLD, niepotrzebne stanowisko dla celów partyjnych
Również mogliśmy zobaczyć to przy okazji ujawnienia wartości przelotów Thuska do Gdańska (6mln zł + stwierdzenie, że &quot;i tak jest tanim premierem&quot; (niech to powie tym co głodują), a także np cotygodniowych lotów helikoptera nad boiskiem gdzie tusek &quot;harata w gałę&quot; (4000 PLN/h) jednym słowem - tanie państwo, a tak na marginesie,do wyborców peło: Tusk śmieje Wam się prosto w oczy mówiąc, że reformy przeprowadzi później bo teraz jest rok wyborczy, to samo z uchwalaniem budżetu w wersji soft and hard ;D
Co do spotu spotu wyborczego, to PIS mógłby go spokojnie odkupić i czystym sumieniem zaprezentować jako swój.
 
midel 189

midel

Użytkownik
No niestety &#39;poprawność&#39; polityczna musi być.
Nie odbiegajmy od tematu - Midel jak nazwiesz akcje prowadzone przez ABW (antykomor.pl) i spacyfikowanie (czytaj spałowanie) demonstracji antyrządowej?
Czy &#39;akcja gestapo&#39; Jarkacza jest tożsama z akcją ABW na autora strony?
Mój ostatni post w tym temacie, bo szkoda mi z hipokrytami rozmawiać. Nikt z was nie jest zupełnie obiektywny, tylko krzyczy w swoją stronę. Jeżeli demonstracja była nielegalna to bardzo dobrze zrobili, normalne to jest, żeby drzeć mordy w środku miasta? Na stadion niech idą.
Jak już wspominałem jestem za wytępieniem kiboli i popieram akcje przeciw nim.
Żeby oceniać akcję ABW nie mam danych.
Pisanie &quot;o przelotach tuska&quot; itp. to jest kpina. Na nogach ma chodzić?
Na koniec: głosujcie dalej na swoich socjalistów z bandy czworga i płaczcie dalej jak wam &quot;swobody obywatelskie&quot; ograniczają, jak dług publiczny rośnie etc.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Na koniec: głosujcie dalej na swoich socjalistów z bandy czworga i płaczcie dalej jak wam &quot;swobody obywatelskie&quot; ograniczają, jak dług publiczny rośnie etc.
O taki przyrost długu nie zadbał nawet towarzysz Gierek, Gierek chociaż Śląsk rozbudował i przemysł a Donkowi guzdrale gdzieś te pieniądze giną.
Dla mnie ktoś kto nie chciał rozliczenia komuny i komunistów jest po prostu żałosny(nocna zmiana: Wałęsa, Tusk, Pawlak itp itd)
Zaślepienie i hipokryzję oraz niespotykaną obłudę uprawia Tusk.
Gdy ludzie przejrzeli na oczka (jak to brutalnie mówią ludzie starsi:
&quot;Przyszedł głód do d....&quot; to zrozumieli) i się buntują przeciwko cudom to się wykorzystuje policję polityczną - no to sorry KOMUNA WRÓCIŁA.
Jeżeli mi nie wolno powiedzieć krytycznego słowa na Prezydenta i/albo Premiera no to dziękuję.

proszę nie sugerować uwag do czyjejś rodziny... ciotek, wujków, matek i ojców...
powoduje to zawsze napięcia na forum, a później kłótnie i wulgaryzmy.
Baqu
 
Do góry Bottom