>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

czy to jakies dziwne BB czy moze ja zle to odbieram

qrchuck 1,2K

qrchuck

Użytkownik
Wiem ze to nie jest dzial aby sie zalic ale musze to gdzies napisac.
Czy tylko ja odnosze wrazenie ze poker na playtechu robi czasami takie cuda ze sie odechciewac grac?
Opisze swoja sytuacje zanim wszyscy mnie &quot;zminusuja&quot;
Grajac turniej rebuy, nie istotna kwota wpisowego, bedac niedaleko platnych zaczalem sprawdzac alliny. Pierwszy moj allin AK vs Ak przegrany juz na flopie ok obaj mielismy karty w kolorze trafilo mu sie moge to zrozumiec. kolejna sytuacja w przeciagu pol godziny, jestem liderem i sprawdzam vice lidera, podbijalem mocno przed flopem dostalem alina wiec go sprawdzam z AA vs KK patrze, flop AK9 i dwie karty w kolorze do jego flusha nie musze mowic co spada na turnie i rivierze ..oczywiscie jego kolor pod krola. Byly to moje 2 z 3 allinow jakie zagralem przez caly 4 godzinny turniej!!.
Ok mysle sobie kolejny &quot;lekki bad beat&quot; zaczynam grac kolejny turniej spadaja mi asy sprawdzam alina AT turn river TT. Juz lekko zdeprymowany zaistniala sytuacja dostaje w kolejnym rozdaniu JJ wchodze bez zastanawiania sie allin na skruszonym stacku trafiam na A5, ostatnie dwie karty dochodzi mu do strita. Dwa rozdania pozniej atakuje allin z AK wpadam na dwie osemki flop mi spada KK i jakis smiec a na riverze dostaje 8 w twarz. Wszystko w przeciagu 2h z 8 moze 9 wykonanych alinow przegrywam wszystkie oprocz jednego gdzie mialem miazdzaca przewage na flopie, short musial mnie sprawdzac. Dodam ze robiac 9 allinow w 4 godzinnych turniejach to chyba nie za wiele. Odnosze wrazenie ze ten soft nie da wygrac dzien po dniu jezeli wczoraj zarobiles (dodam ze bez jakiegos przesadnego szczescia) cos tam ukulem we freezoutach. Pzdr
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
dlatego wlasnie nie lubie zabotowanego Ipokera ???? na mikro PLO Hi-Low nie wiem czy kojarzyce takiego goscia (z Chin?) o pseudonimie Shishen, wydaje mi sie ze to bot
 
S 0

stawiam

Użytkownik
Ja tam nawet nie więrzę w PokerStarsa. Tylko tam się dzieją takie cuda, jakich nigdzie i nigdy nie widziałem. Rekord to był stół gdzie 9 osób wszeło allina. AA, KK, JJ, QQ, TT, AK, AJ, QK, 99. Jakoś tak. WSZYSCY. Przegrywanie 3 razy z rzędu pary z ręki (większej niż TT) na 27, albo 38, to nic szczególnego.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ja tam nawet nie więrzę w PokerStarsa. Tylko tam się dzieją takie cuda, jakich nigdzie i nigdy nie widziałem. Rekord to był stół gdzie 9 osób wszeło allina. AA, KK, JJ, QQ, TT, AK, AJ, QK, 99. Jakoś tak. WSZYSCY. Przegrywanie 3 razy z rzędu pary z ręki (większej niż TT) na 27, albo 38, to nic szczególnego.
Przesadzasz, a co do tego rozdania które opisałeś jak dla mnie to poprostu zwykła ściema, jeżeli kiedyś zdarzyło się takie rozdanie to napewno to był błąd jakiegoś systemu który generuje poszczególne układy a nie przypadek. Na Ps nawet zdarzały się rozdania gdzie pojawiało się 5XA, ale to wszystko błąd systemu.
 
Do góry Bottom