>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

czy te dane wystarczą do wypłacenia kasy na konto?

koper 29

koper

Użytkownik
Lloyds TSB Bank Plc
SWIFT: LOYDGB2L
IBAN: GB81LOYD77481420881968

nie podałem im BIC czyli dokładny BANK (budynek), gdyż nie byłem pewnym mam historię konta brata z tego samego banku jednak nie byłem pewny co do BIC-u więc podałem SWIFT dojdzie kasa na moje konto przelewem??

Troche się martwię ale w końcu pisało tam BIC (SWIFT) ???
 
K 0

krystekdg

Użytkownik
Ale gdzie dokładnie wpisuje się ten SWIFT ?? Przecież tam nie ma rubryki na SWIFT. Poza tym pisze że trzeba wpisać 26 cyfrowy numer więc IBAN też jakby tam nie pasuje?
 
koper 29

koper

Użytkownik
ja mam konto angielskie czyli 22 cyfrowy IBAN, mam podany SWIFT (8 cyfr) czyli główny office (a nie branża) więc powino to wyglądać tak kasa dojdzie do Londynu (czyli do SWIFTA) a stamtąd do mojej branży

IBAN: GB 81 LOYD77481420881968

GB - KRAJ, 81 - cyfry sprawdzające (tu jest link do progsu, który sprawdza czy masz dobry IBAN, dzięki niemu można ustalić jaki się ma IBAN, jeśli znasz sort code i numer konta) http://www.sic.ch/de/dl_tkicch_standardisierung_ibanipi_plausibilisierung.zip

LOYD - bank w tym przypadku Lloyds TSB http://www.Lloydstsb.com

774814 - sort code czyli jaka branża, w którym offisie masz konto (np. Winsford, UK)

20881968 - numer konta

plus na przelewie imie i nazwisko, jeśli zamiast SWIFTU podałbyś BIC to kasa nie poszła by do głównego officu tylko od razu do branży tej w której masz konto. Mam nadzieję że mi kasa dojdzie.
 
antek1987 0

antek1987

Użytkownik
Witam.
Jestem początkującym graczem i własnie nie wiem co to jest ten IBAN i BIC?
W którym miejscu na przelewiem mam to wpisać? (przelew zamowiłem na stronie bet-at-home)
I czy jeśli tego nie wpisze to kasa nie dojdzie?
Dziekuje i pozdrawiam ????
 
koper 29

koper

Użytkownik
NAZWA BANKU: LLOYDS TSB BANK PLC

BIC (IDENTYFIKATOR BANKU CZYLI BRANŻY, NP. WINSFORD, KONKRETNY BUDYNEK GDZIE ZAKŁADAŁEŚ KONTO): LOYDGB21W75

SWIFT (TEŻ BUDYNEK ALE GŁÓWNY PRIMARY OFFICE): LOYDGB2L

IBAN (MIĘDZYNARODOWY NUMER KONTA BANKOWEGO): GB81LOYD77481420881968

GB - WIELKA BRYTANIA, 81 - CYFRY SPRAWDZAJĄCE - LOYD - KOD BANKU, POTEM SORT CODE I NUMER RACHUNKU

INFORMACJE DODATKOWE: ADRES I BRANŻA
 
antek1987 0

antek1987

Użytkownik
Ok... tylko w którym miejscu na przelewiem mam to wpisać?
Moge to wpisać obojetnie w którym miejscu? Wazne zeby wogole było?
 
eddy.wawa 0

eddy.wawa

Użytkownik
a nie wystarczy podać tylko nazwy banku ( mam tak samo jak BAH w BPH S.A.) numeru konta , oraz nazwiska i adresu.

Pojęcia nie mam ską wziąć ten iban i te pozostałe
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Z tego co wiem, to IBAN i BIC (lub SWIFT) są potrzebne jedynie do wypłacenia kasy, jeżeli macie konto w banku za granicą.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Pojęcia nie mam ską wziąć ten iban i te pozostałe
Ze mną było tak postawiłem kase na Polske nie mając bladego pojęcia jak wypłace kase myślałem że automatycznie z powrotem na kartę VISA, jak zobaczyłem IBAN i BIC nie miałem pojęcia!, nie znałem ani IBANu ani BIC-u, ale google, wikipedia i taki progsik, który znalazłem obliczył mi mój IBAN

Od podstaw nauczyłem się z czego składa się IBAN to najważniejsze potem mogłem sobie ustawić mój numer, czyli GBXXSORTCODEACCOUNTNUMBER

wszystkie dane masz, jedyne co musisz obliczyć XX

tu masz progz, po prostu wklejaj od 00 do 99, jak numer będzie ok wypełni ci się całość i będziesz miał IBAN, ściągnij plik:

a BIC możesz wziąść z http://www.swift.com lub możesz podać SWIFT zamiast BIC, zajrzyj na swoją stronę banku tam podają SWIFT
 
eddy.wawa 0

eddy.wawa

Użytkownik
Chyba coś się zmieniło na Bah odnośnie wypłat , juz nie chca Iban i BIC


Wszedłem w zakładkę wypłaty a tam następujące pola do wypełnienia

Odbiorca
Nazwa banku
Numer konta (26 cyfr)
Kwota PLN
Informacje dodatkowe (nie obowiązkowe)
 
eddy.wawa 0

eddy.wawa

Użytkownik
no tam mam nauczkę aby dokładnie przegladać forum

chyba wszystko w temacie jest juz jasne dla każdego i temat mozna uznac za zamkniety
 
Do góry Bottom